logo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Sacred Strona Główna Strona główna ostrzeżeń
Ostrzeżenia użytkowników
W tym miejscu wyświetlani są użytkownicy, posiadający na swoim koncie ostrzeżenia dodane przez administratorów, lub moderatorów.

Ustawienia ostrzeżeń:
- Zablokowanie możliwości pisania postów po wartości ostrzeżeń: 7
- Zablokowanie możliwości wejścia na forum po wartości ostrzeżeń: 9
- Ostrzeżenia nie wygasają z upływem czasu
- Użytkownicy mogą widzieć od kogo dostali ostrzeżenie: Tak
- Moderatorzy mogą dodawać ostrzeżenia: Tak
- Moderatorzy mogą edytować ostrzeżenia dodane przez innych: Tak
- Maksymalna wartość ostrzeżenia dodanego przez moderatora to: 9
Ukryj ustawienia

Metoda sortowania:    
Wartość Otrzymane od Data Powód
7 Thecmelion 2011-01-30, 17:20 bluzgi i multikonto
1 Thecmelion 2010-12-10, 19:21 Widać, że ten 1 warn niczego Cię nie nauczył? Ja osobiście mam dosyć twojego odgrzebywania tematów z przed roku lub dwóch lat, w których zazwyczaj wypisujesz albo nikomu niepotrzebne posty albo zadajesz pytania nie mające wielkich związków z prawdziwym/właściwym tematem. I lojalnie Cię uprzedzam... każda kolejna wizyta, w ciągu której pojawi się około 10 postów i będą one napisane ot tak bez sensu/nabicia licznika postów (nie licze postów w dziale Inne), będzie nagrodzona kolejnymi ostami, aż dojdziesz do zakazu pisania. Nie lubię użytkownikom stawiać ostów, ale zaczynasz przeginać tym bezsensownym odkopywaniem starych rupieci, zaś ja mam dosyć to usuwać. Chcesz coś napisać, to napisz tego posta - w miarę - z klasą, aby był on znaczący, nieco dłuższy niż te co piszesz oraz żeby mogły się pod nimi wywiązać jakieś dyskusje, a nie piszesz byle sobie napisać - takiego zachowania na dłuższą metę nie będziemy tu tolerować. Ostrzegam więc... im dłużej będziesz działał w/g swojej zasady to tym szybciej wylecisz z forum lub będziesz miał zakaz pisania. Pozdrawiam i żebym nie musiał tu już więcej zaglądać (jakby nie patrzeć ostownica nie jest moim ulubionym miejscem na forum). Ave!
1 Kalia 2010-11-08, 20:11 Nagminne odkopywanie dawno zmarłych tematów. Nekrofilii nie tolerujemy.
Strona główna ostrzeżeń