logo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Serwery DarkBlood, Zapraszam do zabawy!
Autor Wiadomość
Keimiran 
Undying

Wersja gry S1: ZE KK: 2.28
Klan S1: Brak
Wersja gry S2: Nie mam gry
  Wysłany: 2022-01-29, 21:07   Serwery DarkBlood, Zapraszam do zabawy!

Hej wszystkim, ale tu głucho ;D Dawno mnie tu nie było pozdrawiam was i mam nadzieje, że wszystko u was okej :) Naszła mnie ochota na Sacreda i od paru dni gram przez multi na Radmin VPN. Gra się fajnie tylko trochę brakuje ludzi :) (jak zawsze zresztą).
Klan DarkBloods to prawdopodobnie Włosi, którzy podobno grają w Sacreda od 14 lat, mieli swoje serwery na Tunngle teraz gdy Tunngle upadło, przerzucili się na Radmin. Serwery stoją 24/7 i są przeróżne.

Teraz opiszę kilka z nich.

DarkBloods Cow LVL:

Jest to serwer do szybkiego nabicia nawet max poziomu w pare minut. Serwer jest wypełniony krowami które mają nawet 1500lvl i za kilka takich dostajemy tonę expa. Nie oszukujmy się Sacred umarł dawno i teraz w nim liczy się już tylko zabawa, a nie to ile godzin się spędziło przy postaci, jeśli ktoś nie chce grindować postaci od brązu a wolałby sobie zacząć na przykład od 50 lvla czy 100 to nie widze przeszkód, żeby sobie pomóc. Uwaga krowy czasem walą na hita i najlepiej po prostu zrobić to z adminem, który tam często wpada bo on sobie cheatuje i je zabije jak chce ;P

DarkBlood Gladverse
Serwer na którym większość NPC to gladiatorzy. Nie spędziłem tam więcej niż 2 minuty więc nie wiem dokładnie co ten serwer ma do zaoferowania. :)

DarkBloods Fun
Są to serwery na których gram ja. Głównie dlatego, że po zabiciu tylko jednego moba w lokacji powiają się Region Bossy.
Na środku wyspy startowej stoi pająk, który daje runy dla naszej postaci.

Są jeszcze normalne serwery, serwery PVP i serwery z kampaniami classic i podziemia.

Dołączamy przez Radmin VPN do sieci "Sacred" i można odrazu cieszyć się grą. Można tworzyć własne serwery i czasem widuje, że ktoś gra kampanie, ale brakuje ludu i mam nadzieje, że ktoś mi potowarzyszy :)

Biegam WE o nicku Sensei obecnie na platynie.

To jest ich DISCORD

Pozdrawiam i wpadajcie :)

Ostatnio zmieniony przez Keimiran 2022-01-29, 21:09, w całości zmieniany 2 razy  

MatthewMatt 

Wersja gry S2: ZE: 2.65.2
Platforma S2: PC
Wersja gry S3: Nie mam gry
Wysłany: 2022-01-30, 11:03   

Ja właśnie też widzę te serwery i gram na nich czasami, malutko ludzi gra to fakt i widać, wbije aby coś nagrać na mój kanał YT. Zazwyczaj gram na DarkBloods Fun ponieważ jest to server do robienia region bossów, oczywiście również jestem zalogowany do tej samej sieci o nazwie Sacred, bez hasła, każdy może dołączać i można grać razem i robić region bossów lub po prostu pobiegać razem na innych serwerach, heh ja obecnie gram na ReBorn'ie ale mogę szybko się przestawić i grac w normalną wersję Sacred. Zgadza się wystarczy zainstalować Radmina VPN dołączyć do istniejącej sieci i bez mniejszych problemów można zakładać servery lub dołączać już do istniejących tak jak wyżej, zapraszam również na mój kanał YT jeżeli interesują was różne walki i potyczki z gry Sacred, mam Veteran mod oraz Reborn HD, dzięki i mam nadzieję że będzie więcej chętnych na granie w Sacred na Radminie, z moich okolic jest cztery osoby chętne na granie, lecz my wolimy grać na modzie Reborn ponieważ jest dużo nowych rzeczy w grze, ale możemy też grać tryb gry oryginalny bez modów ;p :wink:
Keimiran wysłałem Ci zaproszenie na steam mam nadzieję że to ty^^
mój nick na steam to matt2016 a nick na Radminie to ZeusS
Ostatnio zmieniony przez MatthewMatt 2022-01-30, 11:08, w całości zmieniany 1 raz  

Keimiran 
Undying

Klan S1: Brak
Wersja gry S2: Nie mam gry
Wysłany: 2022-01-31, 17:36   

Dodałem Cie na steamie chyba :)

MatthewMatt 

Wersja gry S2: ZE: 2.65.2
Platforma S2: PC
Wersja gry S3: Nie mam gry
Wysłany: 2022-01-31, 18:07   

Tak zgadza się to ja, dzięki wielkie i pozdrawiam, spotkamy się kiedyś w Sacredzie :wink:

Odpowiedz do tematu