logo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sacred 1 a Sacred 2
Autor Wiadomość
Belert 

Wersja gry S1: Nie mam gry
Wersja gry S2: IB/WS: 2.65.2
Platforma S2: PC
Wersja gry S3: Nie mam gry
Wysłany: 2016-09-06, 08:01   Sacred 1 a Sacred 2

Gdy kupilem Sacred 2 w Biedronce nigdy nie myslalem że porzuce granie online w rpg , gra mnie wciagnela i zassala , przestalem sie miotac po coraz glupszych i wtornych mmorpg i zajalem sie sacredem 2.ale cos mnie kusilo i kupilem w koncu sacred 1 .
Na poczatku - grafa porazka i wogole gra mi sie nie spodobala.
ale jakos zaczalem grac i....
gra jest duzo IMO lepsza od Sacreda 2 .Swobodna eksploracja terenu , lepsze questy no i chyba wieksza prostota budowania postaci.
teraz gram w Sacred 1 i juz nei wlaczam Sac4red 2.
Szkoda ze ta gra nie jest juz popuilarna bo jest naprawde bardzo dobra.

Mam pytanie jak mam przejsc do dodatku?Czy to osobna gra czy najpierw mam zrobic powidzmy platyne na podstawce ?
Ostatnio zmieniony przez Belert 2016-09-06, 08:01, w całości zmieniany 1 raz  

Thecmelion 
TheC(melion) :P

Wersja gry S1: UW: 2.28
Klan S1: [SF] Black Hand
Wersja gry S2: ZE: 2.65.2
Klan S2: Nie dotyczy :)
Wysłany: 2016-09-06, 09:48   

Dodatek jest poniekąd oddzielny, a grasz w niego wybierając w menu Kampanię Podziemi, z tymże musisz mieć przygotowaną wcześniej postać przynajmniej z 25 poziomem bo inaczej w dodatek nie zagrasz. Najlepiej przejdź Kampanię Ankarii, zrób jakąś dobrą postać a później zaimportuj ją do Podziemi. ;)

Belert napisał/a:
poczatku - grafa porazka i wogole gra mi sie nie spodobala.
ale jakos zaczalem grac i....
gra jest duzo IMO lepsza od Sacreda 2 .Swobodna eksploracja terenu , lepsze questy no i chyba wieksza prostota budowania postaci.

A nie mówiłem, że tak będzie. Osobom, które zaczynały od Sacred 2 trudno przerzucić się na jedynkę, choćby na chwilę. Ale jak widać Ty miałem przynajmniej wystarczająco silnej woli, żeby przy S1 pozostać na dłużej. ^^

Belert 

Wersja gry S1: Nie mam gry
Wersja gry S2: IB/WS: 2.65.2
Platforma S2: PC
Wysłany: 2016-09-07, 13:10   

Ale jak sie pominie grafike , kustykanie koni ( mnie to nie dotyczy bo gram krasnoludem) to gra jest dużo ciekawsza i nie jest tak przeladowana róznymi nie potrzebnymi komplikacjami.
Na pewno minusem jest koniecznosc rzucania co 30-40 sek wzmocnien , plusem zas ze nei wplywaja one na cooldown pozostalych skili .I mozna miec tarcze na 30 poziomie a atak na 15 i nic sie nie dzieje.
Przykre ale w Sacred 2 otrzymalismy nowoczesniejsza ale zubozona wersje Sacrd 1.
Obie sa swietne ale jednak 1 jest lepsza.No i 1 sie nie tnie co 2 sie dosc czesto zdaza co jest dosc dziwne. na moim nei najmocniejszym ale na pewno i nie slabym komputerze.

Minusem jest tez ze nei mozna sie teleprotowac do poratli z mapy.ale z drugiej strony postac zasuwa jak ferrari no i troche realizmu jest, bo w sacred 2 jak bylo zle to mozna bylo sie teleportowac i dac noge .
Ostatnio zmieniony przez Belert 2016-09-07, 16:44, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu