logo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Demon Sakkara - obrażenia
Autor Wiadomość
Yassamet 

Wersja gry S1: ZE KK: 2.28
Wersja gry S2: 2.40
Wersja gry S3: Nie mam gry
Wysłany: 2015-05-25, 15:12   Demon Sakkara - obrażenia

Hej.
Każda postać ma swoje Bóstwo, każde z Bóstw wspomaga gracza jednym zacnym skillem. Do inkwizytora dobrałam Boginię Ker, uznałam, że będzie pasować... ale.
Po przyzwaniu Demona Sakkary nie zadaje on obrażeń, przynajmniej takie odnoszę wrażenie. Owszem, animacja pokazuje, jakby atakował, przeciwnicy atakują jego, ale sam demon nie jest w stanie załatwić nawet zwykłego goblina a na ekranie nie pokazują się liczby sugerujące, ile obrażeń on zadał.
Bug się "naprawia" dopiero po kilkudziesięciu sekundach, oczywiście wtedy, kiedy demon niespecjalnie już chce współpracować i woli atakować moją postać opcjonalnie jakieś małe jednostki wokół (wtedy radzi sobie z nimi doskonale), do Bossa, do którego go zawołałam niestety już nie podchodzi.
Problem stwierdzono przy misji z zabiciem przywódcy goblinów w północno-zachodnich górach. Wystąpił zarówno, jak miałam lvl 7, jak i teraz, kiedy mam lvl 13. Gram na srebrze.
... Da się coś z tym zrobić?

My status

Lord Darth 
Lider

Klan S1: Zakon Ciemności
Wersja gry S2: ZE: 2.65.2
Zaproszone osoby: 5
Klan S2: Zakon Ciemności
Platforma S2: PC
Wersja gry SC: Jungle Hunt
Platforma SC: PC
Wersja gry S3: FE
Platforma S3: PC
Wysłany: 2015-05-25, 17:53   

Odniosę się do bossa. Nie pamiętam dokładnie, ale chyba jak przytrzymasz "shift" i klikniesz na jakiegoś gostka, demon go zaatakuje. Co do głównego problemu, z tym demonem zawsze jest coś nie tak. Zapewne jest to kolejny błąd. Zawsze w takim wypadku nie bawię się z Sacred, tylko od razu reinstaluję (Ma pewnie na to wpływ to, że za dużo już błędów mnie spotkało :) ). Być może po prostu nie trafia w te moobki (szansa trafienia, unik, itp). Chociaż kolejny raz powołując się na moją pamięć, mój demon siekał wszystko równo.
Ostatnio zmieniony przez Lord Darth 2015-05-25, 17:54, w całości zmieniany 1 raz  

Yassamet 

Wersja gry S2: 2.40
Wersja gry S3: Nie mam gry
Wysłany: 2015-05-28, 23:22   

Dziękuję. Jak odczekam czas, kiedy mi wrogi Sakara zniknie z tej samej lokacji (bo obecnie tam straszy), to się tym zajmę~

My status

Odpowiedz do tematu