logo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sacred 3 pierwsze wrażenie z gry
Autor Wiadomość
Mac 

Wersja gry S1: UW: 2.28
Wersja gry S2: ZE: 2.65.2
Platforma S2: PC
Wersja gry S3: FE
Platforma S3: PC
Wysłany: 2014-08-01, 14:57   Sacred 3 pierwsze wrażenie z gry

witam,

Pewnie są już osoby, które pograły w grę, proszę o podzielenie się wrażeniami z rozgrywki, warto ją kupić czy raczej trzymać się z daleka?

pozdrawiam

Tomekos 

Wersja gry S1: ZE KK: 2.28
Klan S1: Demons of Death
Wysłany: 2014-08-01, 16:50   

no a wiec...
menu itp wszystko pieknie,chodzi płynnie...
sama gra graficznie wygląda OK,nic specjalnego itp ale moze byc

w grze nie lecą itemy,tylko zloto i czary,bossow takich wiekszych rozwala sie kolo 10 min
na multi obecnie kolo 100 osob

sam nie wiem...po godzinie gre wylaczylem heh ;) musze ją ogarnąć bardziej,nie wiem gdzie ranking itp
tak czy siak nie jest to sacred...masakra i tyle :) ta gra powinna sie inaczej nazywać komletnie i nie byc na komp,bo to zwykla zręcznosciówka,świat zamkniety,nie da sie biegac gdzie sie chce,do budynkow nie mozna wchodzic,nie ma kupcow itp kazdy tak samo wygląda,nie mozna klanu/gildii stworzyć

nie polecam osobiscie gry,ja w nią bede gral ze wzgledu,ze szkoda 120 zl heh

Shei 
Rest in Pieces

Wersja gry SC: Citadel
Platforma SC: PC
Wysłany: 2014-08-01, 16:56   

To przecież te rzeczy już było wiadomo wcześniej i pisaliśmy o nich :> Chwilowo sporo osób z tego co widzę, to chwali walki z bossami, że są dosyć wymagające. No ale oczywiście wszyscy się czepiają tych zmian względem poprzednich części i nie ma co się dziwić w sumie.

Tomekos 

Wysłany: 2014-08-01, 17:01   

no to co,ze bylo wiadomo ? gra nie ma czego w zamian za co innego,a tu brak,tu nie ma EQ...w tej grze potrzebne jest tylko kilka klawiszy....w,s,a,d...e,f...1,2...mysz,ESC

masakra,gry nie kupujcie :) szkoda,ze opinia niczyja jest nic nie warta,bo był ładnie im pojechał - oby za kilka lat ten unsacred był cos wart

ciekawi mnie tylko co oni tyle lat robili,przeciez sacred 3 jest do zrobienia w pol roku ;) jak nie lepiej heh
w grze chyba nawet pisać nie mozna,bo wciskalem wszystko i czatu nie widzialem....zobaczymy co inni napiszą,jakie opinie mają,poki co mega lipa
zdjęcia bym dal,ale nie ma co tutaj fotografować heh

Shei 
Rest in Pieces

Wersja gry SC: Citadel
Platforma SC: PC
Wysłany: 2014-08-01, 17:35   

No wiesz, na padzie raczej nie masz klawiatury, a S3 zdecydowali się zrobić na PS3 jako główną platformę. Czyli ogólnie możliwe, że nie ma czata jako takiego. Za to dowiedziałem się, że podobno można wyłączyć rozmowy innych graczy, ale Twój mikrofon jak masz podpięty, to się będzie włączał cały czas i nie można wyłączyć go, więc wszyscy będą słyszeć wszystko co tam mówisz, jeżeli jest ktoś z Tobą w grze :P Bez sensu, pierwszy raz widzę takie coś, że nie da się tego jakoś wyłączyć niby.

Mac 

Wysłany: 2014-08-01, 17:58   

heh jednak się skusiłem po tych negatywnych opiniach prawie całej społeczności steam oraz wprowadzonych zmianach, nawet ta bezmózgowa nawalanka może być ale ten system sterowania to jakaś pomyłka, w tego typu grach lubię myszką się poruszać a nie przyciskami, klawiatura powinna byc jedynie do czarów, skilli :/ gra delikatnie ma dziwne przeskoki grafiki przy poruszaniu postaci, która nie wygląda na specjalnie wymagająca na full detalach oraz przy włączonej synchronizacji, komputer mam raczej dobry bo w bardziej wymagających grach nie ma tego typu problemów, dialogi w prawym dolnym rogu są mało czytelne, kiedy się nawala mobki, powinny być bardziej wycentrowane chyba, że projektanci modelowali to pod laptopa 15'' gdzie wszystko można ogarnąć wzrokiem, pewnie większość budżetu tej gry została przeznaczona na filmiki, które są świetnie zrobione... teraz jest mi przykro, 90 zł wydane a grać się nie chce :( nie polecam Sacred 3 RIP
Ostatnio zmieniony przez Mac 2014-08-01, 18:25, w całości zmieniany 1 raz  

Tomekos 

Wysłany: 2014-08-02, 00:06   

z kolegami ogarniamy jaką tu gadke strzelić w empiku,aby kase oddali za to ścierwo heh w sumie cd-keye juz wykorzystan,wiec mozna zapomnieć :( i otwarta giera...

Kikon 
Ave Pikachu!

Wersja gry S1: S+: 1.8.96
Wersja gry S2: 2.43
Wysłany: 2014-08-02, 01:41   

Cóż, gram sama w sobie nie powala, dobra na ciężki dzień po pracy, czy szkole. Klika się 3 przyciski i do przodu. Po 5h grania, jedynym wyzwaniem był "Shatterjack", boss 5 planszy chyba, na legendarnym poziomie. Gra jest fajna jak się gra ze znajomymi, nawet lokalny coop to fajna rzecz, tylko gra totalnie nie zasługuje na nazwę, jak już pewnie było wspomniane. Czy bym polecił? Dla ludzi którzy nie patrzą przez pryzmat starych gier - owszem. Dla pozostałych - polecam wyprzedaż steamową tak -50% minimum, jeśli w ogóle.
[img]http://www.Kikon.dra...pixel.gif[/img] [img]http://kikon.dragona...72281.gif[/img] [img]http://kikon.dragona...09834.gif[/img][img]http://kikon.dragona...48218.gif[/img][img]http://kikon.dragona...84225.gif[/img][img]http://kikon.dragona...15524.gif[/img]
[scroll] :plane: [/scroll]
[img]http://miniprofile.x...herir.png[/img]

SiLNOR3KI 
Texaska Masakra

Wysłany: 2014-08-02, 12:19   

2 miechy temu kupiłem sobie w biedrze S2 i FA wydane razem i przechodziłem nakręcając się na trzecią część. Qrde, od dziecka sobie powtarzam, zeby sie niczym tak nie jarać, nie nakręcać się, tylko grzecznie czekać, ale dzieckiem jest sie całe życie. Grając w trójkę przypomniałem sobie wszystkie rozczarowaia z dzieciństwa... Ale po 5 sec namyśle, w sumie to nie pasuje mi tylko jedno w tej grze - tytuł. Ta gra to nie jest Sacred 3, na Sacred 3 grzecznie czekam nadal, a tego goowna nie dam nawet dziecku do grania, zamiast tego lepsze jest strzelania do kurczaków...

Tomekos 

Wysłany: 2014-08-02, 13:17   

tak jak ktoś napisal na spolecznosci s3

gra powinna zostać wydana JEDYNIE na ios/android...jak mozna taki syf wydać,jeszcze sie z takim czyms sie spotkalem,po niedzieli jade do empika z 3 kolegami oddać gre,powiemy,ze uszkodzone plyty,czy cos...120 zl szkoda

pp3088 
Poszukiwacz Gwiazd

Wysłany: 2014-08-02, 13:24   

Przeszedłem 4 misje i o to moje wrażenia(dość szczegółówe).

Grafika: jest dobra. Nawet w większych walkach widać dobrze bohatera. Sztuki walki wyglądają przeciętnie(grałem narazie tylko tym wielkim czarnym wojownikiem). Było kilka momentów, w których kamera bardzo ładnie zmieniła swoje położenie tak by pokazać co dzieje się w tle(wybuchy, wulkany). W poziomie 4 bardzo ładnie wyglądałą woda morska.

Oprawia dźwiękowa: same odgłosy walki są dobrze wykonane - uderzenia, krzyki przeciwników są całkiem realistyczne. Muzyki nie stwierdziłem, chyba jest, ale zupełnie nie wybija się przez ciągłe tłuczenie i gadanie mojej asystentki(?). Właśnie to ostatnie... chryste. Co za abderyta wymyślił tak fatalne komentarze? Dla przykładu biję się z jakimś trollem i asystenka do mnie "Don`t feed it" albo teksty w stylu "if you know what i mean?". Pojawia się też dialog, w którym mój duch broni podrywa moją asystentkę(?). Brak słów. Co do samej asystentki(?), to nie za bardzo rozumiem o co chodzi, ponieważ babka nie bierze udziału w walce, nie widać jej nawet. Jedynie ją słycjać, ale gada jak najęta takie kocopoły, że z chęcia bym ją uśmiercił na jakimś potworze...

Przeciwnicy: po 4 poziomach - praktycznie ciągle to samo - małe gobliny, jacyś kusznicy, duży gość z włócznią i jakiś matoł z tarczą(to też jest kpina, o tym za chwilę). Dopiero pod koniec 4 poziomu pojawili się jacyś szamani, miła odmiana ale i tak cholerenie tego mało. Bossy - troll, żywiołak ognia i 3 razy gość o nazwie Karr Tel(domyślam się, że powinniśmy to odczytywać jako kartel). Troll denerwujący, zwłaszcza gdy robi "body slam"(to nie żart) - przy każdym podejściu jesteś zmuszony oglądać denerwującą animację. Żywiołak ognia już znacznie ciekawszy , przede wszystkim ładnie wykonany. Karr Tel nędzniutki, taki typowy złoczyńca, ma hohohoh-złowieszczy śmiech i ciągle wchodzi nam w drogę.

Walka: button mashing. 1 i 2 na klawiaturze to sztuki walki, lewy przycisk to machanie toporkiem, prawy to podmuch którym zrzucasz tarczę. Generalnie wygląda to tak - całą gre nawalasz LPM, gdy ktoś ma tarcze raz PPM i dalej LPM, a jak chcesz szybciej to 1 i 2. System walki rozbudowany niczym z gier na pegasusa. Nie za bardzo rouzmiem tych przeciwników z tarczami, PPM ma na tyle szybką animację, że jego użycie w walce i tak nie stawrza bohaterowi żadnego zagrożenia. Tym bardziej głupia wydaje mi się idea, by tarcze miał zdmuchnąć jakiś głupi podmuch wiatru. Jest jeszcze przycisk F który powoduje... egzekucję. Niczym w God Of War. Co za głupota!

Trudność: gram na średnim poziomie, pierwsze problemy były na 1 bossie. Głównie z faktu, że zapomniałem którym się turla. Potem problemy prawie nie istniały, może z wyjąkiem jakiegoś tłustego maga, posługującego się wyładowaniami elektrycznymi.

Fabuła: nawet nie traciłem czasu by się zapoznać.

Misję: są całkiem długie, mają w cholere checkpointów(jak umierasz zaczynasz od miejsca "zapisu). Trzeba zabić wszystkich wrogów w danym obszarze i dalej. Ciekawy był poziom 3, gdzie będąc na plaży trzeba przetrwać 5 fal potworów, nawet nieźle się na nim bawiłem. Za misję dostaje się punkty i lvl się nabija. Za zebrane złoto można kupić ulepszenia sztuk walki(dalej dmucha ogniem, większy zasięg itp).

Bohaterowie do wyboru: jest aż 4, ale nie martwcie się to niesamowite osobliwości. Mamy przecież łucznika - brata blźniaka Michała Piróga, który stwoją wymodelowaną grzywką nadaje się bardziej do tańca z gwiazdami... jest też Włóczniczka, która w wir walki wciągneta została prosto z plaży, co podkreśla skąpe bikini. Mamy jeszczę Serafię Paladyna, która nie wygląda jak serafia tyłko jak Kożuchowska w żółtym lateksie. Bardo ciężko się zdecydować na bohatera, w końcu galeria osobliwości "nie z tego świata". Ważne decyzję należy przemyśleć. Po 4 minutach doszedłem do wniosku, że przecież myślę tylko o 3 postaciach, a jest jeszcze 4! No i wybrałem - czarny, prawie nagi wojownik, wyglądający niczym Conan Barbarzyńca. Taki stereotypowy, nie wyróżniający się zupełnie niczym. I to jego najwieksza zaleta. Tępa siła i do przodu. Trzeba dostosywać środki do celu, a celem jest tępe nawalenie w przyciski.

I tu dochodzimy do wniosków końcowych. Jako Sacred ta gra jest fatalna, o tym nie trzeba was przekonywać. Niestety jako gra z gatunu slasherów na konosle też jest nie zbyt udana. Nie ma startu do takiej Onimushy, Champions Of Norrath czy Devil May Cry. Zero głębi, brak klimatu, prostacki model walki, brak wyborów. Tak więc o to mogę dopisać Sacred do listy tytułów które został zniszczone w sposób tak okrutny, że zasługujący na miano zbrodni przeciwko ludzkości.

Gra powinna być dostępna w portalu redtube, niestety odrzucili ze wzgledu na fakt, że nie przyjmują gwałtów.

alistair80 

Wersja gry S2: 2.40
Wysłany: 2014-08-02, 13:40   

Z tego co piszesz, to ta gra jest totalnym nieporozumieniem. Nie nadaje się kompletnie do niczego. Jeśli będę chciał rozwalać stertę wrogów, to mam do wyboru od cholery innych gier. Jest jakieś demo? Nawet nie chce mi się szukać.

Thecmelion 
TheC(melion) :P

Klan S1: [SF] Black Hand
Klan S2: Nie dotyczy :)
Wersja gry S3: Nie mam gry
Wysłany: 2014-08-02, 14:01   

alistair80 napisał/a:
Jest jakieś demo?

Nie ma dema, zresztą nawet takowego nie zapowiadali. Więc jeśli ktoś się nie chce naciąć na grubę kasę to proponuję nie brać tego tylko ze względu na to, że ma nazwę Sacred. Niech mają tak niską sprzedaż, żeby nauczyli się, aby następnym razem nie robić byle chłamu według własnego widzimisię i nie niszczyć dobrej serii w durny sposób.

SiLNOR3KI 
Texaska Masakra

Wysłany: 2014-08-02, 15:23   

Officjalna strona S3 od jakiegoś czasu nie działa, chciałem tam poczytać co sądzą fani poprzednich części. W sumie dziwne i można snuć domysły, że poszedl ostry flame na nich, niestety, żal tylko prawdziwych fanów, którzy kupili tą grę, napewno był jakiś target odbiorców dla tej gry i części będzie sie podobać ale ja póki co nie potrafię się z tym pogodzić...

pp3088 
Poszukiwacz Gwiazd

Wysłany: 2014-08-02, 15:31   

http://www.gamefaqs.com/boards/682468-sacred-3
http://www.metacritic.com/game/pc/sacred-3

Tutaj trochę opinii ludzi. Konsolowcom też się nie podoba :D

Odpowiedz do tematu