logo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy to dobry wybor ?
Autor Wiadomość
masiek881 
NiePokonanY ...

Wersja gry S1: ZE KK: 2.28
Wersja gry S2: 2.10
Platforma S2: PS3
Wysłany: 2012-05-17, 20:35   Czy to dobry wybor ?

mam he na piromatke i arkane gra mi sie nia calkiem fajnie tylko ze jest problem ... niewiem w co bardziej ulepszac kule ognia czy gorejaca burze ? narazie zmodyfikowalem kule i meteoryty ( na mocniejsze moby i bossy ) na 3 poziom i jestem w nor plat i kula slabo bije chodz puszczam 3 kule ognia i bije cos okolo 110 obrazen a puszcze gorejaca i wszystkich kila :) moje pytanie inwestowac bardziej w gorejaca czy w kule ?

lvl elfki to 18 :)
Ostatnio zmieniony przez masiek881 2012-05-17, 20:36, w całości zmieniany 1 raz  

alistair80 

Wersja gry S2: 2.40
Wysłany: 2012-05-17, 21:43   

Rany. Gdzie się uczyłeś pisać? Strasznie to wygląda.

Z tego co udało mi się rozczytać zrozumiałem, że kule ognia są słabe, a gorejąca burza wszystkich wrogów zabija. No to wychodzi, że lepiej inwestować w gorejącą.

MajLo96 
Bleed it Out !

Wersja gry S2: IB/WS: 2.65.2
Platforma S2: PC
Wysłany: 2012-05-18, 07:12   

lepiej w gorejącą, choćby z tego powodu że ma po prostu o niebo większy zasięg rażenia niż wgl. inne CA z piro. Po drugie, nie ma co puszczać kul na bossy, może jedynie czasem w przerwach np. po rzuceniu deszczu meteorytów (bo on jest najlepszy na nich). Kulę nawet jak ulepszysz na AoE przy pobliskich wrogach po np. trafieniu jednego to ma to wręcz beznadziejny zasięg (mi rzadko kiedy udało się trafić więcej niż 3 moby na raz chyba że były w skupisku ;) ). Kolejnym argumentem może być to że gorejąca burza zawsze będzie zadawała dodatkowe obrażenia od ognia a po odpowiednich ulepszeniach będzie siała spustoszenie wśród wrogów.

Mogę ci polecić małą taktykę, żeby się pobawić i skutecznie ubić masę mobów. Tylko musisz mieć dobry regen do tego czaru. Więc zbierasz sobie grupkę mobów. Kiedy już będą naprawdę blisko puszczasz gorejącą burzę i od razu biegniesz za nią idąc choćby przez wrogów. to daje taki efekt, że oni biegną za tobą dodatkowo jeszcze tracąc hp bo wpadają w jeszcze lecącą falę. jak ci się naładuje puszczasz następną we wrogów i sytuacja się powtarza. Przy dość wysokim regenie może ci się udać puścić tak we wroga 2 burze, że obejmie go z dwóch stron i może zadać nawet krytyka :)

My status

Odpowiedz do tematu