logo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Serafia na obuchy.
Autor Wiadomość
Terez 

Wersja gry S1: ZE KK: 2.28
Wersja gry S2: Nie mam gry
Wysłany: 2010-12-29, 23:54   Serafia na obuchy.

[b]Serafia [/b]to typowa wojowniczka zemsty, która broni się mieczami, lub bronią obuchową.
Podczas rozwoju można wybrać trzy ścieżki rozwoju podstawowe i o wiele więcej podrzędnych.
Serafia nie należy do najprostszych postaci, a jej drogi rozwoju mogą co niektórych skołować.

Czytając posty na forum widać, że wiele Serafii budowanych jest na Niebiańskie Magiczki, czy też Reginowe Damy. Ja natomiast chcę opisać wam bulid, który jest bardziej oryginalny, gdyż wchodzić w niego będą bronie obuchowe.

Bulid może wydawać się podobny do tego bulidu WE na kije

[b][color=orange][center]UMIEJĘTNOŚCI[/center][/color][/b]

[b]Władanie bronią[/b] - dodajemy punkt co poziom postaci (równy poziomowi postaci).
[b]Koncentracja[/b] - dodajemy tak samo jak we władaniu bronią (co poziom).
[b]Tężyzna fizyczna[/b] - dodajemy co drugi poziom postaci.
[b]Zbroja[/b] - dodajemy tak, jak w Tężyźnie fizycznej.
[b]Broń obuchowa[/b] - proponuje około 10 punktów.
[b]Medytacja[/b] - proponuje dodawać co dwa/trzy poziomy postaci.
[b]Zwinność[/b] - można tyle samo co w Medytacji.
[b]Blokowanie ciosów[/b] - proponuje rozwijać na równi ze Zbroją.

[b][color=orange][center]Współczynniki[/center][/color][/b]
Wszystko w [b]Fizyczną Regenerację[/b]. Skraca ona czas regeneracji naszych sztuk walki, zwiększa nam HP i przyspiesza ich regenerację.

[b][color=orange][center]Sztuki walki[/center][/color][/b]
Na szczęści mamy mało CA do rozwijania, a dzięki temu będziemy mieli multum runek.

[/b]Natarcie[/b] - używać będziemy zazwyczaj na grupki przeciwników i czasem na bossy. Czas regeneracji polecam utrzymywać na 2.6s do 2.9s. Dlaczego tyle? Gdyż samo wykonywanie Natarcia trwa około 2.9s.

[b]Potężne uderzenie[/b] - głównie do bicia pojedynczych przeciwników i na zmianę do bicia bossów. Czas regeneracji polecam na 1s do 1.4s

[b]Siła wiary[/b] - czar wspomagający, który będziemy używali do tego, abyśmy częściej trafiali Natarciem. Jako, że będzie to jeden czar magiczny i nie będzie się skłócał z innymi to możemy czas regeneracji trzymać duży, ale bez przesady.

[b]Tańczące ostrza - Czar sporadyczny[/b] - Czar, który możemy używać, ale nie musimy. Ja osobiście go nie używałem, ale od was zależy, czy chcecie dodatkowe DMG, który doda wam LL.

[b][color=orange][center]Ekwipunek[/center][/color][/b]
Staramy się zebrać calusieńki [b]SET Wiązania boskiej sieci ze snów[/b]. Wyjątkiem jest tylko zbroja, gdyż nie dodaje nic ciekawego, a zamiast tego może być [b]zbroja wiary Uriela.[/b]

Filmik, który ukazuje co taka Serafia potrafi, gdy dostanie w rękę odpowiednią broń.
Serafia na włócznie.

[b]Proszę komentować bulid.[/b]
Ostatnio zmieniony przez Terez 2010-12-30, 13:37, w całości zmieniany 1 raz  

Najsik11 
The end is near

Klan S1: ZC
Wysłany: 2010-12-30, 13:31   

Całkiem dobry build, wypróbuję, może w końcu uda mi się zrobić porządną serafię ;P .

Terez 

Wysłany: 2011-01-03, 17:41   

Czy ktoś doświadczony, jak Kalia, Shei-Var, Alcalata i nie tylko, mogą ocenić bulid?

Alcalata 
Death and Glory

Klan S1: Freedom
Klan S2: Freedom
Wysłany: 2011-01-03, 21:17   

Wg mnie Siła jest znacznie ważniejsza u niej niż Fiz. Regeneracja bo po pierwsze zwiększa DMG, po drugie HP, po trzecie leciutko skraca regen. CA, daje resy małe, atak i obrone. Ona daje niemal wszystko, tylko tamtego znacznie mniej, niż podstawy, ale zawsze coś :P

Poza tym, lepiej wziąć Magia Niebios niż bawić się w Medytacje. Skoro używasz jednego CA magicznego, to spokojnie możesz sobie na to pozwolić, a skróci Ci to czas wykonywania :)
Branie Tańczących Ostrzy bez Znajomości Magii jest jak walczenie bronią bez Znajomości Broni - pozbawione sensu. Strata runek, już by się bardziej opłacało poświatę i expić na trupach jakichś, żeby lekki LL mieć z nich.

Nie napisałeś co wkuwać, a to akurat jest kluczowe w tej postaci (chodzi mi o specjalne ringi, które zapewnią Ci spory DMG). Wysil się trochę :P
Jak narazie 6/10 ;)

Pozdrawiam
[img]http://www.ubar.pl/img_1171_normal.gif[/img]
[img]http://www.ubar.pl/img_14651_normal.gif[/img]
Najlepsza Leśna Elfka w Tabeli
Triumph or Agony - Top 5 HC ladder

Szukam hostera na S:UW - kontakt w profilu

Kalia 
w(y)kurzacz trolli

Wersja gry S1: UW: 2.28
Wersja gry S2: IB/WS: 2.65.2
Platforma S2: PC
Wersja gry SC: Jungle Hunt
Platforma SC: PC
Wersja gry S3: FE
Wysłany: 2011-01-03, 21:17   

Przetestować go w danej chwili nie przetestuję. Jedyne, co mogę powiedzieć, to że mam Serkę na dwa miecze (czyli podobnie jak ta, tyle że atakuje dwukrotnie szybciej i być może trochę mocniej) i zła nie jest, ale trudna - owszem.

Problemem wszelkich Serafii walczących wręcz jest niska wytrzymałość i mała siła ciosów. Dlatego właśnie większość osób robi ją na magiczkę. Po prostu taka jest skuteczniejsza.

Gauri napisał/a:
Wpisuję Cię na listę osób, którym Kalia może niechcący urwać głowę przy samych kostkach ^^

:vampir: Oh, I love this job... :]

Polecam: http://takbardzozle.blogs...2-pisownia.html

Odpowiedz do tematu