logo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mam Cie (gryfinburg)
Autor Wiadomość
sprinter313 

Wersja gry S1: Nie mam gry
Wersja gry S2: 2.40
Wysłany: 2011-02-15, 09:30   Mam Cie (gryfinburg)

Koles imieniem Stan zaprosil mnie na jakis hazart jak ide do budynku to nic sie nie dzieje co mam zrobic

Thecmelion 
TheC(melion) :P

Wersja gry S1: UW: 2.28
Klan S1: [SF] Black Hand
Wersja gry S2: ZE: 2.65.2
Klan S2: Nie dotyczy :)
Wersja gry S3: Nie mam gry
Wysłany: 2011-02-15, 12:47   

[b]sprinter313[/b], musisz się dostać na tył tego budynku, gdzie siedzi Stan, bo to chodzi o piwniczkę z tyłu domu. Pobiegnij tam, to zobaczysz tam takie drzwi, podejdź do nich, to wejdziesz do piwnicy. Tyle właściwie, mogłeś się zagubić, gdyż szare kółko nie pokazuje dokładnie, gdzie trzeba iść i trzeba trochę po omacku. Jakby nie patrzeć chodzi o jaskinię z tyłu. :)

sprinter313 

Wysłany: 2011-02-15, 13:37   

Domyśliłem się ze chodzi o piwnice ale Stan nie poszedł tam. Myślałem ze może chodzi o porę dnia (muszę to zrobić w nocy) ale to tez nie dało efektu porostu on ciągle siedzi w domu.

Thecmelion 

Wysłany: 2011-02-15, 13:56   

[quote="sprinter313"]Domyśliłem się ze chodzi o piwnice ale Stan nie poszedł tam.[/quote]
Ty masz iść tam sam, bez Stana... Gdy będziesz w jaskinii, to dopiero sobie pogadasz z człowiekiem o imieniu Edek. Stan jest tylko wysyłającym Cię tam łącznikiem. Przecież nie powiedział, żebyś tam szedł razem z nim, tylko udał się do piwniczki. :roll:

[quote="sprinter313"]Myślałem ze może chodzi o porę dnia (muszę to zrobić w nocy) ale to tez nie dało efektu porostu on ciągle siedzi w domu.[/quote]
I będzie tam siedział do końca. Musisz iść do piwniczki, tam pogadasz z Edkiem, później obijesz go razem z jego kumplami, zaś na koniec zaciągnięsz do żołnierza. Tyle i koniec zadania. Stan tu nie ma nic do gadania. :P

sprinter313 

Wysłany: 2011-02-15, 15:18   

w piwnicy są tylko szczury do utłuczenia

Thecmelion 

Wysłany: 2011-02-15, 15:50   

Kuźwa po kolei, bo ja już nie wiem co się dzieje. U ciebie jest wszystko inaczej niż być powinno.
Ogólnie quest "Nielegalny Hazard" dzieli się na dwa pomniejsze: "Tylny pokój" (czy jakoś tak) i "Mam Cię!". W ciągu pierwszego zadania trzeba pogadać najpierw z jednym tawerniarzem, który po dwóch rozmowach każe się zgłosić do Stana. Idziemy więc do drugiej tawerny i gadamy ze Stanem, on po krótkiej gadce powie o rozgrywkach hazardowych. Tutaj zaczyna się 2 zadanie: Musisz więc wygrać z nim kilka zakładów, tak, aby dał Ci on klucz do piwniczki, znajdującej się z tyłu domu. Jeśli masz klucz, to zasuwasz na zaplecz, gadasz z Edkiem. Zabijasz ochronę Edka, a jego samego oddajesz do zleceniodawcy zadania - Oloandera.
Jeśli tak to nie wygląda, no to ja już nie wiem. Streściłem najkrócej jak się dało to zadanie, sprawdź dokładnie na którym etapie jesteś...

Laaqueel 

Wersja gry S2: Nie mam gry
Platforma S2: PS3
Wysłany: 2011-05-13, 01:31   

Mam problem z wyżej wymienioną misją.

Dotarłam w niej do etapu, gdy pogadałam ze Stanem i on opowiedział mi o rozgrywkach hazardowych. Tutaj powinna być dalsza część questu, a nic nie mogę zrobić. Nad Stanem jest wykrzyknik (czyli w teorii mogę z nim pogadać), ale nie mogę zacząć z nim interakcji i nie wiem dlaczego :/ Piwnica za domem ciągle jest zamknięta.
Próbowałam już restartować grę i ps3 - nic nie daje.
Czy moze to być wina mojej kopii gry? (gram na PS3)

Thecmelion 

Wysłany: 2011-05-13, 02:05   

[b]Laaqueel[/b], prawdopodobnie wystąpił jakiś bug w grze, jakich wiele w Sacred 2 i przyblokował dalszą część zadania. Jeśli restart gry nic nie pomógł to może reinstalacja by pomogła, ale to raczej ostateczność. Trudno powiedzieć co jest nie tak, bo jeśli Stan nie chce rozmawiać, to coś się porobiło z grą po prostu (może to wina postaci na danym poziomie). Pokombinuj jeszcze jeśli masz jakiś pomysł, jak nie to reinstal i sprawdź. Jeśli już to nie pomoże, to oznacza, że zadanie lepiej odpuścić, bo nic się z nim nie zrobi. :| Wersja na konsolę nie ma tu wielkiego znaczenia, wszystkie wersje są tak samo zawalone błędami.

Laaqueel 

Wersja gry S2: Nie mam gry
Platforma S2: PS3
Wysłany: 2011-05-14, 20:41   

Dzięki za szybką odpowiedź :)

Nawet reinstal nie pomógł, więc zostawię zadanie w spokoju.

Odpowiedz do tematu