logo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gryf
Autor Wiadomość
Kammer 

Wersja gry S1: S+: 1.8.26
Wersja gry S2: 2.43
Wysłany: 2011-03-17, 18:57   Gryf

Witam!
Robię sobie właśnie driadę trójaspektówkę i przy okazji zwiedzam. Postanowiłem zabić Białego Gryfa, więc poszedłem na północny-zachód Tyr-Lysia. Wziąłem questa od stojącego przy Monolicie Wskrzeszenia Kapłana Kuana. Wszystko dobrze, idę sobie na miejsce, które wskazuje mi misja (na południe od takiej skałki) i... nic. Gryfa nie ma i nic nie wskazuje, by miał zamiar się pojawić.
I stąd moje pytanie: czy on pojawia się o jakiejś konkretnej porze, mam zły level (7), nie jest dostępny na moim poziomie trudności (brąz), czy to po prostu jest jakiś bug?
[right]Kammer[/right]

Kalia 
w(y)kurzacz trolli

Wersja gry S1: UW: 2.28
Wersja gry S2: IB/WS: 2.65.2
Platforma S2: PC
Wersja gry SC: Jungle Hunt
Platforma SC: PC
Wersja gry S3: FE
Pomogła: 60 razy
Wysłany: 2011-03-18, 08:17   

Gryf dostępny jest na każdym poziomie postaci i trudności.
Na początek - zwiedź kawałek okolicy, bo on łazi - parę razy znalazłam go aż nad jeziorkiem.
Jeśli nadal go nie znajdziesz - spróbuj pójść tam po ponownym wejściu do gry. Po prostu Sacred po restarcie czasem 'dorabia' to, czego 'zapomniał' wcześniej (brakujące postacie, przedmioty questowe itd.). Chociaż ten punkt raczej mieści się w poprzednim... Ale to tak na przyszłość, jakby znowu czegoś ci brakowało do misji ;)
Sposobem może też okazać się chwilowa zmiana poziomu trudności na serbro i powrót na brąz (wchodzisz na kampanię srebra, wychodzisz, wchodzisz z powrotem na brąz i kontynuujesz grę).
Jeśli natomiast nie ma go definitywnie, to niestety misja się kopła. Tym razem będziesz musiał dać jej spokój, ale na srebrze powinno dać się ją zrobić. Osobiście polecam jak najszybciej przejść brąz i przejść na srebro, bo tutaj szybko potwory zrobią się słabe i nudne. Właściwie zwiedzanie robi się ciekawe dopiero ok. złota :P

Gauri napisał/a:
Wpisuję Cię na listę osób, którym Kalia może niechcący urwać głowę przy samych kostkach ^^

:vampir: Oh, I love this job... :]

Polecam: http://takbardzozle.blogs...2-pisownia.html

Kammer 

Wersja gry S1: S+: 1.8.26
Wersja gry S2: 2.43
Wysłany: 2011-03-23, 16:33   

Wszelkie wejścia, wyjścia z gry i kampanii zawiodły. Trudno. Teraz lecę na Orkowy skrót po warana i lecę na srebrny. Dzięki za pomoc.

Odpowiedz do tematu