logo



FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
ProfilProfil  Nie masz wiadomościNie masz wiadomości  Wyloguj [ Arch ]Wyloguj [ Arch ]

Poprzedni temat «» Następny temat
PROBLEM - Sacred na Windows 7    Ignoruj ten temat
Autor Wiadomość
EddyGorgo 


Wersja gry S1: ZE KK: 2.28
Wersja gry S2: Nie mam gry
Dołączył: 13 Sty 2011
Posty: 2
Skąd: Polska
Wysłany: 2011-01-13, 21:11   PROBLEM - Sacred na Windows 7  

Witam po uruchomieniu gry podczas rozgrywki jest widoczne uciążliwe spowolnienie (lagi). Przy maksymalnym przybliżeniu postaci gra chodzi normalnie, zaś przy maksymalnym oddaleniu przebywając w mieście rozgrywka jest prawie niemożliwa. Gra jest w wersji 2.28.

Mój laptop: Intel Core i5 2,4GHz, 3GB RAM, GeForce 330M 1GB, Windows 7 64bit Home Premium.
Próbowałem uruchamiać grę w trybie zgodności z Windows XP SP3 oraz zmniejszyłem parametry graficzne do minimum, lecz zmiana prędkości jest niewielka.
Dziękuję z góry za pomoc.
 
     
hejfranekkk 


Wersja gry S1: Nie mam gry
Wersja gry S2: Nie mam gry
Dołączył: 07 Sty 2011
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-01-13, 22:53     

Miałem podobnie, problem był taki, że gra przy właśnie takim oddaleniu się cięła, bo komp nie wytrzymywał (przy maksymalnym oddaleniu jest więcej terenu i komp musi więcej wygenerować grafiki). Zmniejsz maksymalnie parametry i sprawdź wtedy, a jak nie to, nie wiem, czy nie lepiej przesiąść się na normalnego piecyka, bo nie polecam osobiście grać na laptopach.
 
     
Adars 


Wersja gry S1: UW: 2.28
Wersja gry S2: Nie mam gry
Wiek: 22
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 5
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2011-01-14, 09:57     

Czy czasem nie jest tak, że przy b.dobrym kompie, niektóre gry o b.niskich wymaganiach mogą się ciąć na takich kompach??
 
     
Thecmelion 
TheC(melion) :P



Wersja gry S1: UW: 2.28
Klan S1: [SF] Black Hand
Wersja gry S2: ZE: 2.65.2
Klan S2: Nie dotyczy :)
Platforma S2: PC
Wersja gry S3: Nie mam gry
Pomógł: 165 razy
Wiek: 26
Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 2201
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2011-01-14, 10:08     

[quote="Adars"]Czy czasem nie jest tak, że przy b.dobrym kompie, niektóre gry o b.niskich wymaganiach mogą się ciąć na takich kompach??[/quote]
Możliwe że tak. Często się teraz tak zdaża, że stare gierki na nowych kompach wariują, tną się lub zasuwają tak szybko, że nie da rady w nie grać. Może dotyczyć to również Sacred, gdyż nie był on robiony na sprzęt nowej generacji. Jednak autor tematu nie ma jakiegoś super kombajnu, mam właściwie nieco podobny (tylko zwykły komp) i gra działa bez problemu.
Co do tematu, [b]EddyGorgo[/b], głównym problemem może być właśnie granie w Sacred na laptopie, gdyż gra nie została przystosowa do wszystkich modeli dostępnych na rynku ze względu na ogromną ich ilość - nawet sami twórcy w instrukcji czy tam w pliku Readne o tym piszą. Dlatego też gra może działać niestabilnie (w tej kwestii osiągi komputera nie mają większego znaczenia).
_____________________________________________________________________
:ziew:
 
 
     
EddyGorgo 


Wersja gry S1: ZE KK: 2.28
Wersja gry S2: Nie mam gry
Dołączył: 13 Sty 2011
Posty: 2
Skąd: Polska
Wysłany: 2011-01-14, 12:41     

Dzięki za porady, ustawiłem na grę w oknie i zmniejszyłem rozdzielczość laptopa na 1024x748 i jest lepiej niż było, przynajmniej da się grać.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powiadom znajomego o tym temacie
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Śledź odpowiedzi w tym temacie
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  
Szybka odpowiedź


Wygaśnie za Dni
 
 
 
 
 
 
Opcje
Dodaj podpis (może być zmieniony w profilu)
Powiadom mnie gdy ktoś odpowie
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 13