logo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Thecmelion
2014-08-01, 15:00
Sacred 3 - komentarze do newsów i nowości
Autor Wiadomość
Kowalka_umysłów 

Wersja gry S1: ZE KK: 2.28
Klan S1: Freedom
Wersja gry S2: Nie mam gry
Pomogła: 6 razy
Wysłany: 2009-08-22, 16:33   

Mam nadzieję że zrobią grę która nie będzie zabugowana i będzie miała klimat taki jak Sacred (nie dwójka). Co do propozycji - fajnie że to zrobili, chociaż z drugiej strony muszą uważać żeby z gry nie zrobić jakiś Simsów...
Chcę Wampirzycę i Mrocznego Elfa z powrotem! A najlepiej zrobić tak, żeby można było dobrać samemu wygląd :P . No i więcej klas postaci, rozbudowaną, wielowątkową kampanię z paroma zakończeniami i porządnych bossów :D .
Co do Deep Silver - myślę że zrobią porządną giercę, jak np. Stalkera czy Spellforce :P . No nic, czekam na screeny itp.
[color=orange]Zapraszam do spamowania na www.fd.pun.pl[/color]
[img]http://i-point.nazwa.pl/host/upload/2397/woma1.png[/img]
[/center]
Ostatnio zmieniony przez Kowalka_umysłów 2009-08-22, 16:36, w całości zmieniany 1 raz  

Gauri 
WHY HELLO THERE

Wersja gry S2: ZE: 2.65.2
Wersja gry S3: FE
Platforma S3: PC
Wysłany: 2009-08-22, 17:03   

Ciekawe, jak im to wyjdzie. Będzie dawny klimat czy nie? Będą dawne bugi czy nie? xD
Ogólnie, jestem pełen nadziei, że w końcu Sacred będzie miało ręce i nogi.

Duh Voyni 
über alles

Wersja gry S2: 2.34
Wysłany: 2009-08-22, 18:13   

Pożyjemy zobaczymy :) , ja nie liczę na jakieś rewelacje. Najważniejsze ze w tym wypadku nie zamkną prędko serwerów S2 wiec będę mógł jeszcze nagrać się na PS3 :) . A do wersji PC online chyba nigdy nie zasiądę bo nie mam z kim grać ^^ .

Ostatnio zmieniony przez Duh Voyni 2009-08-22, 18:14, w całości zmieniany 1 raz  

Cerberus 

Wersja gry S1: UW: 2.28
Klan S1: Brak
Wersja gry S2: 2.43
Klan S2: Brak
Platforma S2: PC
Wersja gry S3: Nie mam gry
Ostrzeżeń:
 2/7/9
Wysłany: 2009-08-22, 18:38   

Ciekawa wiadomość... jakiś czas temu wspominałem o Sacred 3 że jego przyszłości jest nie pewna teraz można dopiero powiedzieć że jednak jest pewna :) .Jestem ciekaw jak Sacred 3, będzie wyglądał po względem graficznym. :wink: Jakby trochę zmienili swój silnik graficzny na lepszy to by była rewelka, :wink: chociaż w to trochę wątpię.(a czemu bo przeważnie po paru latach grafika zmienia się nie do poznania)Mam nadzieję że powróci mój ulubiony Wojownik Cienia, i jego mount :P (no ale właśnie nie wiadomo czy wojaka dadzą w S3 ).Na pewno dojdą jakieś nowe krainy,potwory, bossy itp itp... :P .Co do bugów to wątpię żeby trzecia część sacreda była czysta że tak powiem. :wink:
Znowu trzeba będzie instalować 20 patchów, Sacred to gra bug. :P Ja zagłosowałem na
"Będzie to zaje2bista gra!" i obym się nie mylił. :P
Ostatnio zmieniony przez Cerberus 2009-08-22, 18:41, w całości zmieniany 1 raz  

Devil Hunter 
Also known as Virian

Klan S1: Strażnicy Frostgardu
Wersja gry SC: Citadel
Platforma SC: PC
Wysłany: 2009-08-22, 19:53   

Kowalka_umysłów napisał/a:
Chcę Wampirzycę i Mrocznego Elfa z powrotem!

Takk, w Sacred 3 będziemy mieli kompilację postaci z S1 i S2 :| Yhy, bez jaj. Jak coś to przydałoby się coś nowego :>

Ja to liczę na ładną grafę, dużą mapkę, bossy(takie porządnie ukryte ofc ;p ) i parę EE ^^ Jakby takie coś było to bym od razu kupił.
Ostatnio zmieniony przez Devil Hunter 2009-08-22, 19:54, w całości zmieniany 3 razy  

Kowalka_umysłów 

Klan S1: Freedom
Pomogła: 6 razy
Wysłany: 2009-08-22, 20:23   

Devil Hunter, nie chodzi mi o skopiowanie postaci z pierwszej części, a ładne zrobienie ich na nowo, bo IMO elf i wampa genialnymi charami są i można ładnie je rozwinąć, chociażby przerabiając tego pierwszego na skrytobójcę a wampirzycę na summonera i "zamieniacza" mobków w sługi.
Nowe postacie też by się przydało, w S1 brakowało mi mojego ideału postaci magicznej, a w S2 nie grałam, mało też postaci było które walczą na odległość (bo tylko WE na łuki i glad na kuszę...).
[color=orange]Zapraszam do spamowania na www.fd.pun.pl[/color]
[img]http://i-point.nazwa.pl/host/upload/2397/woma1.png[/img]
[/center]

Thecmelion 
TheC(melion) :P

Klan S1: [SF] Black Hand
Klan S2: Nie dotyczy :)
Wysłany: 2009-08-22, 21:06   

Kalia napisał/a:
Weźcie pod uwagę ten drobny nawiasik - Sacred 3 jest tylko nazwą roboczą. Być może na istniejącej bazie stworzą coś zupełnie innego.

I raczej tak zostanie, że będzie to na 100% Sacred 3, ale napewno na takiej "suchej" nazwie się nie skończy. Pewnie nowa cześć Sacred będzie miała jakiś podtytuł jak S2 i jego dodatek. ;P Tak na przykład nowa cześc C&C też miała nazwę roboczą C&C4, a wczoraj się okazało ze także dostało oficjalną nazwę, czyli to samo tylko z podtytułem. :P Deep Silver nie będzie zmieniało nazwy "dojnej krowie" (sacred), która sprzedała się w blisko 800k-1mln nakładzie na świecie, bo to byłby totalny fail. :roll:

Cerberus 

Ostrzeżeń:
 2/7/9
Wysłany: 2009-08-22, 21:36   

Devil Hunter napisał/a:
Ja to liczę na ładną grafę, dużą mapkę, bossy(takie porządnie ukryte ofc ) i parę EE Jakby takie coś było to bym od razu kupił.

Devil Hunter,to co wymieniłeś wyżej pewnie znajdzie się w S3, jednakże mam wątpliwości co do grafiki jakoś nie wydaje mi się żeby przez 2 lata zmienili swój silnik graficzny na lepszy (przypominam S2 to trójwymiar) ciekawe na kiedy jest przewidywana premiera tej gry. 2011rok ?

Thecmelion napisał/a:
Pewnie nowa cześć Sacred będzie miała jakiś podtytuł

Thecmelion, to jest oczywiste, no jakby wyglądał sam napis Sacred 3 :P trochę niefajnie większość gier ma podtytuł :roll:

Kalia napisał/a:
Jak dla mnie: pożyjemy, zobaczymy. Jeśli zaoferują coś ciekawego to fajnie, jeśli nie - będzie to tylko kolejny tytuł zniszczony przez nowego właściciela...

Kalia, no właśnie tego się najbardziej boję, jak schrzanią S3 to fani ich tak obsmarują że S4 (o ile kiedyś będzie) :P nie zrobią.

Thanks za uwagę...

Thecmelion 

Wysłany: 2009-08-22, 21:47   

Cerberus napisał/a:
jednakże mam wątpliwości co do grafiki jakoś nie wydaje mi się żeby przez 2 lata zmienili swój silnik graficzny na lepszy (przypominam S2 to trójwymiar)

A ile problemu w tym podrasować go albo dać jakiś inny lepszy [gotowy] lub od nowa zrobiony (choć to chyba nie zbyt realne)?

Cerberus napisał/a:
Thecmelion, to jest oczywiste, no jakby wyglądał sam napis Sacred 3

Jak Sacred [Classic] jest bez tytułu i jakoś wyglądał normalnie i nikomu nie przeszkadzało... marny argument.

Cerberus napisał/a:
ciekawe na kiedy jest przewidywana premiera tej gry. 2011rok ?

W 2 lata Ci takiej gry nie zrobią, prace nad trójką musieliby rozpocząć już przynajmniej po ukończeniu S2. Na razie ekipa Ascaroński-Deep Silverowa zajmuje się klepaniem dodatku, a S3 jest dopiero we wczesnych conceptach i podstawowych skryptach może... więc takie przemyślenia zostaw do co najmniej przyszłego roku.

Cerberus napisał/a:
Kalia, no właśnie tego się najbardziej boję, jak schrzanią S3 to fani ich tak obsmarują że S4 (o ile kiedyś będzie)

I tak zrobią, jeśli S3 sprzeda się w miare po ich myśli. EA smarują cały czas a i tak Ci gry klepia jedna za drugą. :roll:

I nie doszukujcie się na razie jakiś informacji i dywagacji bo o trójce na dzień dzisiejszy za przeproszenie g*wno wiadomo, prócz tego że jest w planach/wczesnej produkcji.
Ostatnio zmieniony przez Thecmelion 2009-08-22, 21:49, w całości zmieniany 2 razy  

Cerberus 

Ostrzeżeń:
 2/7/9
Wysłany: 2009-08-22, 22:17   

Thecmelion napisał/a:
A ile problemu w tym podrasować go albo dać jakiś inny lepszy [gotowy] lub od nowa zrobiony (choć to chyba nie zbyt realne)?

Thecmelion, Ogólnie to silnik graficzny robi się długo.. nawet stworzenie jakiejś badziewnej grafiki 3D zajmuje około 5 miesięcy, całemu zespołowi.Co do dodania jakiegoś lepszego a przy tym gotowego silnika, to za bardzo się nie wypowiadam poczytaj sobie w necie na ten temat.Co do podrasowania silnika to też zajmuje dużo czasu może nie tyle co go stworzenie ale jednak długo chociaż moim zdaniem w S3 byłoby lepiej podrasować aktualny silnik niż tworząc od początku nowy,a czemu bo to strata czasu, tak więc dobry tok myślenia.

Thecmelion napisał/a:
marny argument.

Może i marny.. jednakże zupełnie inaczej wygląda sam napis
-Sacred 3 czy.. Sacred Classic moim zdaniem lepiej wygląda Sacred Classic
ta trójka jakoś mi nie pasuje wogóle to stawianie koło nazwy gry jakiejś liczby jest teraz niemodne.

Thecmelion napisał/a:
W 2 lata Ci takiej gry nie zrobią, prace nad trójką musieliby rozpocząć już przy najmniej po ukończeniu S2.

A to przepraszam mój błąd czyli na S3 narazie nie ma co czekać. :)
a tak się spytam kiedy możemy się spodziewać pierwszych informacji o S3 za rok.. dwa..?

golonqa 
Prowokator ]:->

Klan S1: Strażnicy Frostgardu
Wysłany: 2009-08-22, 22:48   

Cerberus napisał/a:
Thecmelion, Ogólnie to silnik graficzny robi się długo.. nawet stworzenie jakiejś badziewnej grafiki 3D zajmuje około 5 miesięcy, całemu zespołowi.(...)Co do podrasowania silnika to też zajmuje dużo czasu może nie tyle co go stworzenie ale jednak długo chociaż moim zdaniem w S3 byłoby lepiej podrasować aktualny silnik niż tworząc od początku nowy,a czemu bo to strata czasu, tak więc dobry tok myślenia.

pierdu pierdu plastu plastu :P wrzucą silnik z jedynki ;) nie widzieliście nawet połowy screena z gry a juz spekulujecie. To ze podrasuja silnik jest raczej pewne (moze i wykupia jak ich stać :P ) ale nie liczcie na skok jakościowy jak z s1-s2 bo zbliżamy się już do takich czasów gdzie jest już całkiem całkiem :P moze fajniejsze efekty czarów czy skilli lepsze cienie tekstury w wiekszej rozdzielczości, ładniejsza woda ;)
Cerberus napisał/a:

ta trójka jakoś mi nie pasuje wogóle to stawianie koło nazwy gry jakiejś liczby jest teraz niemodne.

Guild Wars 2
Gears Of War 2
Unreal Tournament 3 (troche stare ale co tam :P )
mówcie co chcecie ale sacred bez bugów traci swój klimat :wink:
Ostatnio zmieniony przez golonqa 2009-08-22, 22:48, w całości zmieniany 1 raz  

Thecmelion 

Wysłany: 2009-08-22, 22:49   

Cerberus napisał/a:
Co do podrasowania silnika to też zajmuje dużo czasu może nie tyle co go stworzenie ale jednak długo chociaż moim zdaniem w S3 byłoby lepiej podrasować aktualny silnik niż tworząc od początku nowy,a czemu bo to strata czasu, tak więc dobry tok myślenia.

Nie musisz mi mówić ile trwa zrobienie nowego silnik graficznego, bo bardzo dobrze o tym wiem, wiec nie rób ze mnie matoła. Po pierwsze nie będą trójki robić na takim samym silniku na jakim jest S2, bo wtedy ten silnik do nowej gry będzie po prostu przestarzały na nowe dzisiejsze standardy komputerowe oraz graficzne. Po drugie podrasowanie to najłatwiejsza do zrobienia rzecz w celu poprawienia grafiki, a i przy tym nie ma tyle roboty. Nowy silnik jest zazwyczaj robiony jeśli przerwa między produkowanymi grami jest większa niż 3 lata, bo wtedy można sobie na coś takiego pozwolić. A po trzecie pisałem, że mogą użyć silnika graficznego od innej gry a nie korzystać ze starego i go tam modyfikować. A nie wierzę ze Deep Silver nie ma na swoim składzie żadnego porządnego silnika, który wykorzystywał w swoich grach. Równie dobrze może wziąć taki silnik i jego podrasowac.

Cerberus napisał/a:
Może i marny.. jednakże zupełnie inaczej wygląda sam napis
-Sacred 3 czy.. Sacred Classic moim zdaniem lepiej wygląda Sacred Classic

Po pierwsze oni nie robią gry dla napisu na okładce. Po drugie Sacred Classic jest naszym forumowym slangiem, który wymyśliło się na zwykłe Sacred 1.66/1.7, żeby łatwiej było go zindentyfikować. Nie jest to oficjalna nazwa, było tylko Sacred, ale i do czasu jak nie dali marnego "Plus". Może i liczbowanie tytułów jest nie modne, ale i tak wszędzie te liczby wstawiają, nawet przed podtytułem. :roll:

Cerberus napisał/a:
a tak się spytam kiedy możemy się spodziewać pierwszych informacji o S3 za rok.. dwa..?

Naucz się czytać posty, nic nie wiadomo o niczym prócz tego ze bedą S3 robić.

Tym postem kończymy gadanie o silniku graficznym, podtytułach itd. bo to nie od tego temat, na dodatek gdy nie mamy nawet na to żadnych informacji. Ale z drugiej strony czego się tu dziwić, Rex znalazł sobie znakomity temat do omawiania pierdół... Kolejne odpowiedzi albo na wygaszaniu albo PW. Temat ma służyć informacyjnie i do snucia różnych pomysłów a nie zajmowania się najmniej istotnymi szczegółami, gdy nic o nich nie wiemy. Będę informował o różnych szczegółach to będziemy gadać, na razie zostawmy tylko nasze wstępne [jednopostowe] przemyślenia.
Ostatnio zmieniony przez Thecmelion 2009-08-22, 22:54, w całości zmieniany 1 raz  

Sakkara 
Tja... no to comeback.

Ostrzeżeń:
 5/7/9
Wysłany: 2009-08-22, 23:22   

Dobrze by było jakby było więcej postaci niż tylko 6, i chciałbym też dużo większą mapkę (mniej więcej taką jak ma WoW).
Miło by było gdyby później zrobili jakieś Sacred Anniversary (remake S1) czy coś w tym stylu.

Wampir 
Poleje się krew...

Wysłany: 2009-08-28, 13:13   

Ja mam nadzieje, że 3 część Sacred'a będzie połączeniem jedynki i dwójki:
Sacred 1 (fabuła, klimat, 8 postaci) + Sacred 2 (grafika, rozwój postaci) + coś nowego.
Jeśli to wszystko znajdzie się w trójce, to kupię ją bez zastanowienia. ;)

W ankiecie zaznaczyłem Będzie to godny następca poprzedniczek.

Yassamet 

Wersja gry S2: 2.40
Wysłany: 2009-08-29, 19:35   

Dla mnie Sacred 3 musi wprowadzić coś "nieklasycznego" i upchnąć to w klasykę H&S. :) Czyli, że... Hmmm... Yyyy... :lol: A tak na serio, to ciekawym rozwiązaniem może by było wprowadzenie jakiejś minigierki, pojawiającej się od czasu do czasu, choćby tradycyjnej platwormówki, dla urozmaicenia monotonnego wybijania mobków. Albo element logiczny w sylu "co powinienem zrobić" i w zależności od wyboru taki poziom trudności będzie się "ustawiał" na drodze do następnego punktu.
Może być takie coś, jak np. zmienność postaci względem lvl (żeby było widać, że dana postać jest naprawdę wyższą formą niż jej odpowiednik 10 lvl mniej na multi).
Hmm... Deep Silver mógłby zostawić prostotę w sterowaniu jak z sacred 1 (albo dodać drugą możliwość na 100% klawiatyra, gdyby mysz padła :D )
Ładna grafika, różnorodność mobów i kilka szkół czarów - te elementy powinny być pretransportowane z S2.
Nie byłabym zła, gdyby pojawiła się możliwość (którą widziałam kilka razy w grach) w stylu "w pliku <tym> wklej pliki mp3, aby ustawić swoją muzykę".
I chyba tyle xD

PS: Wiem, że ten post powinien się znaleźć na forum tym, które TheC podał, ale z racji kompletnej mojej biedoty w j. angielskim nie potrafię tego przetransponować (a wszyscy wiemy, że tranzlatory nigdy nie przetłumaczą tekstu prawidłowo)
Ostatnio zmieniony przez Yassamet 2009-08-30, 14:44, w całości zmieniany 1 raz  

My status

Odpowiedz do tematu