logo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
List gończy i Richford
Autor Wiadomość
Colin 

Wersja gry S1: UW: 2.28
Wersja gry S2: 2.0.2
Wysłany: 2010-01-31, 17:29   List gończy i Richford

Mam problem z questem w Bravesbury(wioska po drodze do Twierdzy Kruka). Jest tam tablica, na której piszę, że na wschód od miasta wypalono kilka drzew i widziano tam Kapłana Sakkary. A więc ja na swoim wiernym rumaku pogalopowałem na wschód śladem kapłana. Przy drodze spotkałem wiedźmę, która poprosiła mnie o pomoc(zadanie "cygański obóz"). Jako, że kobietom nie odmawiam, postanowiłem jej pomóc, więc pobiegłem uratować tamtych ludzi. Gdy już rozprawiłem się z tamtejszymi bandytami postanowiłem rozglądnąć się po wiosce, a ku mojemu zdziwieniu był tam kapłan Sakkary. Tu zaczyna się problem bo mogę z nim tylko pogadać, ani zaatakować, ani nic. Jeśli to ten kapłan prosił bym o podpowiedź co mam zrobić by go zabić, a jeśli to nie on to gdzie mam szukać tego właściwego kapłana.

Tyrael 

Wersja gry S1: ZE KK: 2.28
Klan S1: White Warriors (WW)
Wersja gry S2: 2.43
Klan S2: White Warriors (WW)
Platforma S2: PC
Wysłany: 2010-01-31, 17:53   

Nie, to nie ten kapłan. Właściwy znajduje się ... dalej :P Jeśli dobrze pamietam misję to jest obok Bravesbury. Mapa miast:
http://sacred.pl/images/g...c46885c933f.jpg

Miło byłoby jakby to ktoś potwierdził.

Colin 

Wersja gry S2: 2.0.2
Wysłany: 2010-01-31, 19:18   

Ja tą misje znalazłem w wiosce po drodze z Faeries Crossing do Twierdzy. Na ogłoszeniu pisało "Bravesbury" więc myślałem, że tak nazywa się ta wioska. Teraz na mapce zobaczyłem, że Bravesbury jest gdzie indziej. Dzięki za pomoc, zaraz sprawdzę i potwierdzę :)

Król 
Władca Mrocznych Elfów

Wersja gry S2: Nie mam gry
Ostrzeżeń:
 1/7/9
Wysłany: 2010-03-31, 14:49   

Na ogłoszeniu było o jakimś gościu z imieniem na ,,T'', który jest na bagnach przy Silver Creek!Gdzie ten drań jest?!!!!!!!!!

Thecmelion 
TheC(melion) :P

Klan S1: [SF] Black Hand
Wersja gry S2: ZE: 2.65.2
Klan S2: Nie dotyczy :)
Wersja gry S3: Nie mam gry
Wysłany: 2010-04-01, 12:59   

Król napisał/a:
Na ogłoszeniu było o jakimś gościu z imieniem na ,,T'', który jest na bagnach przy Silver Creek!

Weź to sprawdź dokładniej, bo ja sobie osobiście żadnego potwora na T nie przypominam sobie w okolicach bagien, a już napewno nie Silver Creek (zresztą tam nawet żadnych bagien nie ma). Na T są potwory o imionach T'Man - Mroczny Elf znajdujący się nieco na południe od Bravewall oraz Theharenod – ronin [DeMordreyański] na cmentarzu Slater's Grave (na południowy zachód od maista). Koło Silver Creek jest tylko [na zachód od miasta] Minotaur o nazwie Azathot. Tak to jest jak ktoś pisze, byle napisać, bez zastanowienia. :roll:
Ostatnio zmieniony przez Thecmelion 2013-04-19, 22:18, w całości zmieniany 1 raz  

Lord Darth 
Lider

Klan S1: Zakon Ciemności
Zaproszone osoby: 5
Klan S2: Zakon Ciemności
Platforma S2: PC
Wersja gry SC: Jungle Hunt
Platforma SC: PC
Wersja gry S3: FE
Platforma S3: PC
Wysłany: 2010-04-06, 12:39   

Może mu chodzi o tego minotaura Taure przy tej sadzawce...

Thecmelion 

Wysłany: 2010-04-06, 12:45   

Macie na myśli tego Minotaura, który ma nazwę Tarek Minotaur i jest na północ od Silver Creek obok cmentarza? To ja się teraz Was zapytam, co ten Minotaur ma wspólnego z Listem Gończym? :P Przecież ten przeciwnik nie jest w żaden sposób powiązany z tym zadaniem. :roll:
Ostatnio zmieniony przez Thecmelion 2010-04-06, 12:45, w całości zmieniany 1 raz  

Kristakles 
Gladiator

Wysłany: 2013-04-19, 22:11   

Lord Darth napisał/a:
Może mu chodzi o tego minotaura Taure przy tej sadzawce...

Nie wiem o co chodziło autorowi, ale mnie właśnie o to idzie. "Siver Crek. Na północy przy stawie zauważono Taure" Pamiętam, że już kiedyś miałem kłopot, ale dawno to było i nie pamiętam jak sobie poradziłem. Czy ktoś wie gdzie się ten minotaur schował? Nie mogę go znaleźć.

Thecmelion 

Wysłany: 2013-04-19, 22:34   

A co do diabła ma ten Minotaur wspólnego z tym zadaniem ("Quest o Order Ankarii")? Pisałem już wyżej, że nie istnieje żaden Minotaur na T, krążący przy Silver Creek. Jest inny na A i to wszystko: http://forum.sacred.pl/vi...p=105018#105018 lista potworów z tego zadania. Co do Minotaura Tareka, to zazwyczaj łazi niedaleko cmentarza na północ od Silver Creek i walczy z kilkoma Valorianami, ale nie ma on żadnego znaczenia dla jakiegokolwiek zadania. Skąd w ogóle pochodzi ten cytat? Mało tego, że z błędem to jeszcze jakiś taki nie dokończony. Czy ktoś sobie po prostu pisze to, co kiedyś gdzieś wyczytał i połowę z tego zapomniał? :>
Ostatnio zmieniony przez Thecmelion 2013-04-19, 22:35, w całości zmieniany 1 raz  

Kristakles 
Gladiator

Wysłany: 2013-04-20, 14:54   

Owszem, ten minotaur który zamordował rolnika (ścigany przez żołnierzy), nie ma nic wspólnego z listem gończym. Ale mnie chodzi o tego drugiego, którego złapanie zleca Richford. Z tabelki wynika, że nazywa się Azathot. I właśnie tego minotaura nie mogę znaleźć. Na liście pisało, że przy jakimś stawie na północ od Silver Creek. Przeszukałem wszystkie stawy, i nigdzie go nie znalazłem...

Thecmelion 

Wysłany: 2013-04-20, 15:46   

Teraz przynajmniej wiadomo kogo szukać, a nie tak na chybił trafił. Sam Minotaur znajduje się bliżej Porto Vallum niż Silver Creek. Możesz dojść do niego z kilku różnych stron, np. iść do oporu do Bravesbury a przy mostku skręcić nagle na południowy zachód i iść aż do takiego małego lasku. Tam będzie taki specyficzny kwadratowy "staw", zaraz przy nim jest Azathot. Druga droga to iść do mostu, prowadzącego do Porto Vallum i odbić od niego na północny wschód aż do tego stawu. Jak już naprawdę nie trafisz to spójrz tutaj. Pozdrawiam. :)
Ostatnio zmieniony przez Thecmelion 2013-04-20, 15:47, w całości zmieniany 1 raz  

Kristakles 
Gladiator

Wysłany: 2013-04-20, 18:13   

Dzięki, dokładnie o tego minotaura mi chodziło. Zabiłem już dwa inne, ale żaden nie był tym którego szukałem. Pozdrawiam.

Odpowiedz do tematu