logo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiany na stronie
Autor Wiadomość
Shei 
Rest in Pieces

Wersja gry S1: UW: 2.28
Wersja gry S2: ZE: 2.65.2
Platforma S2: PC
Wersja gry SC: Citadel
Platforma SC: PC
Wersja gry S3: FE
Platforma S3: PC
Wysłany: 2009-11-30, 18:26   Zmiany na stronie

[quote]Jako że w Ancarii strasznie ucichło i od dłuższego czasu kompletnie nic się nie dzieje, to wypadałoby chociaż napisać jakiegoś newsa na temat strony.

Od dłuższego czasu pracowałem nad zbrojownią do Sacred 2, a dokładniej mówiąc najwięcej czasu przesiedziałem nad jej panelem, który jest bardziej rozbudowany niż ten z Sacred 1. Niestety w drugiej części Ascaron zamotał jeszcze bardziej z modyfikatorami oraz samymi przedmiotami, więc zrobienie zbrojowni z panelem było dużo trudniejsze. Cała zbrojownia jest już w sumie gotowa (możliwe, że trzeba będzie dodać jeszcze jakiś przeoczony modyfikator do panelu, który nie występuje zbyt często na przedmiotach, ale to nie jest duży problem). Aktualnie w zbrojowni S2 jest już ponad 300 przedmiotów dodanych i dzięki dwóm małym imperialnym chochlikom zbrojmistrzom ta liczba ciągle rośnie ^^

Oczywiście, tak jak to było w przypadku zbrojowni S1, jeżeli ktoś chce pomóc w zbieraniu przedmiotów do niej, to proszę wysyłać screeny na maila serwisowego. Więcej informacji o samych screenach oraz mail na który należy je wysyłać zostanie umieszczony w komentarzach, co by za bardzo nie rozpisywać się w samym newsie.

Zacząłem też zmieniać niektóre działy z Sacred 2 pod dodatek I&B, ale chwilowo działy te są nadal w trakcie zmian (przynajmniej część) i nie ma w nich jeszcze zbyt wiele. Wszystko zostanie dodane w swoim czasie, w sumie i tak na chwilę obecną nawet nic nie wiadomo o dacie wydania dodatku u nas.

Udostępniłem też w końcu dział z bogami, który od kilku miesięcy był ukryty z powodu braku tekstów, które też chciałem tam dorzucić. Dzięki jednemu z chochlików, który pomógł w spisywaniu tych tekstów, mogłem w końcu dokończyć ten dział :) Dodatkowo przy okazji zostały uzupełnione księgi religii i magii, a reszta będzie stale uzupełniania i niedługo cały dział z księgami też powinien być zapełniony.

W dziale z Fanartami pojawiło się trochę nowej grafiki, a i dział strategie został też uzupełniony o niektóre taktyki z forum. Za niedługo zmienię też rozmieszczenie kilku działów, co by menu po lewej nie było takie długie.

Propozycja:
Czy byłby ktoś chętny na zrobienie takich naszych serwisowych SotW z S2? Głównie chodzi o wysyłanie do mnie jakichś ciekawych, <u>własnych</u> screenów. Sam też bym ofc mógł jakieś robić i wrzucać, ale chodzi o to, by były "fajne i ciekawe", przez co przydało by się, by więcej osób coś do mnie powysyłało, żeby można było wybrać najfajniejsze i co tydzień wrzucać jakiś nowy "fajny i ciekawy" screen.[/quote]

Co do s.plSotW, jak macie jakieś [u]własne[/u] ciekawe screeny, to wysyłajcie je na maila www.sacred.pl@gmail.com. Jeżeli ktoś ma większą ilość screenów, które chciałby wysłać, to niech je spakuje wszystkie i wyśle całą paczkę w jednym mailu. Ciekawsze będę umieszczał co tydzień w s.plSotW, co by coś się działo na stronie ^^

Screeny itemków też wysyłajcie na www.sacred.pl@gmail.com, ale trzeba trzymać się kilku zasad przy ich robieniu, tak jak to było w przypadku itemków z S1 + kilka dodatkowych zasad.
Podczas robienia screena trzymajcie wciśnięty lewy alt, tak, żeby było widać poziom trudności (na którym został znaleziony przedmiot) i modyfikatory, które wymagają posiadania danej umiejętności. Po długich namysłach doszedłem do wniosku, że nie ma sensu dawać tych wartości z modyfikatorów, które wymagają posiadania jakiejś umiejętności, bo one i tak się zmieniają. Screeny ofc wysyłajcie w tych lepszych formatach, a nie jpg. Najlepiej PNG lub BMP, dużo zajmują, ale ich jakość jest dużo lepsza i można wykorzystać grafikę przedmiotu na stronie. Starajcie się by kursor myszki był gdzieś z boku, żeby nie zasłaniał modyfikatorów lub ich wartości, no i także żeby nie zasłaniał samego przedmiotu (trzeba też uważać, by ramka z modyfikatorami nie zachodziła na przedmiot). Najlepiej też by było, gdyby każdy wyciął trochę te screeny, tak by zostawić jedynie grafikę przedmiotu i modyfikatory, bo reszta screena nie będzie potrzebna, a jednak nieobcięty screen będzie ważył ponad dwa razy więcej.

Jeżeli zauważycie jakieś błędy w zbrojowni lub innym dziale, to zgłaszajcie je w tym temacie:
http://forum.sacred.pl/viewtopic.php?t=188

No, chyba wszystko napisałem co miałem napisać xD

Najlepiej, żeby screen z itemkiem wyglądał tak:
[img]http://www.sacred.pl/images/pierdoly/przykladowy_itemek.bmp[/img]

Ostatnio zmieniony przez Shei 2009-11-30, 18:34, w całości zmieniany 1 raz  

Shei 
Rest in Pieces

Wysłany: 2009-12-01, 18:31   

[quote="Tyrael"]Sorry, ale w tym momencie to już jest dziecinada z serii - jak inni zabawek nie przynoszą to więcej nie będę nosił piasku do piaskownicy.
No chyba, że to wcale nie jest tak mało pracy wyciąć dobrze item i wysłać dalej...[/quote]

Nie pisałem o itemkach, tylko ogólnie, że człowiek tworzy działy, siedząc nad tym sporo czasu, a tu nawet nikt nic nie napisze w komentarzu do newsa, tym bardziej, że to pierwszy news, który pojawił się od 4 miesięcy, bo nic kompletnie się nie dzieje odnośnie Sacred ostatnio. To tak jak bym to dla siebie robił, skoro nikomu nie jest potrzebne. No a z tym wyciętym itemem, to nie wiem co sugerujesz, czy to niby do mnie było, czy jak :shock: Ja nie mówię, że wyciąć item jest mi ciężko, ale zrób taką zbrojownię w php, która ma wszystkie możliwe opcje, by szybko można było dodawać itemki. Sam panel zbrojowni do S2 ma najdłuższy skrypt jaki do tej pory napisałem, a ile jeszcze trzeba było nad tym siedzieć i obmyślać jak wszystko zrobić, plus jeszcze spisywać modyfikatory PL i ang oraz poprawiać to, co się okazało nie za dobre. No a Ty mi napiszesz, że wyciąć item nie jest trudno. A skoro nie jest tak trudno wyciąć itemek, to dlaczego zablokowaliście nam swoją zbrojownię, z której Kalia brała wartości modyfikatorów? Nawet nikt się do mnie w tej sprawie nie odezwał, tylko była blokada i cisza, sam musiałem pytać co się stało. Dopiero to jest śmieszne, no i teksty typu "że my robimy ctrl+c i ctrl+v, a Wy się męczycie nad robieniem screenów". Tylko niby jakie ctrl+c/v my robimy? Wszystko mamy ręcznie wpisywane w zbrojowni przez nas, grafikę też robimy sami z własnych przedmiotów, od Was jedynie był brane wartości niektórych modyfikatorów na danym poziomie itemka i nic więcej, to tak ciężko udostępnić to? A teraz mi napiszesz, ze itemek nie jest ciężko wyciąć. Siedziałem nad tym panelem zbrojowni prawie trzy tygodnie, bo co zrobiłem część, to okazało się, że coś innego jednak wymaga zmiany lub można zrobić w inny lepszy sposób i trzeba było poprawiać, plus jeszcze dobieranie odpowiednio modów PL i ang, a nie mam aktualnie PL wersji Sacred i dlatego od Was spisywałem niektóre nazwy modów z itemków. Więc się nie dziw, że trochę jestem zawiedziony tą ciszą, bo czas który przesiedziałem pisząc skrypt panelu mogłem przeznaczyć na wiele innych rzeczy i przynajmniej by mnie oczy nie bolały.

Chciałem jakoś rozruszać stronę i dawać takie nasze własne SotW jakieś ciekawe, też coś nie widzę zainteresowania tym, no to w dalszym ciągu niech nic się nie dziaje i tyle. Bo to ja bym właśnie mógł napisać, czy tak ciężko porobić jakieś screeny w grze i wysłać te ciekawsze do mnie. Przynajmniej coś by się działo, a nie że znowu przez kilka miesięcy nie będzie nawet o czym pisać. Dlatego napisałem, że skoro nie ma zainteresowania, to nic nowego nie będę wymyślał i dawał, no bo niby po co. Nad każdym działem trzeba trochę posiedzieć jednak, zrobić grafikę, napisać coś, no i po co, skoro nikogo to nie interesuje. To jedynie normalne działy będę nadal sobie rozwijał "dla siebie", tak żeby było wszystko odnośnie gry, a nic nowego nie ma sensu dawać, bo miałem jeszcze kilka pomysłów, tylko po co to komu.

Kalia 
w(y)kurzacz trolli

Wersja gry S2: IB/WS: 2.65.2
Wersja gry SC: Jungle Hunt
Wysłany: 2009-12-01, 18:43   

[b]Tyr[/b], NC...
Zakładam, że miałeś zły dzień, bo trochę dziwny ten twój tekst i nie bardzo rozumiem, do czego się odnosi...
[b]Shei[/b], nie łam się, niektórzy doceniają twój wysiłek :P

Teraz przynajmniej nikt nie ma prawa wyskoczyć z tekstami, jakie pojawiały się jakiś czas temu, że 'nic się nie dzieje' :P Bo nawet jak nie widać, że coś się dzieje to jednak i tak się dzieje (sorki, odwala mi... przegrzanie mózgownicy i takie tam).

Gauri napisał/a:
Wpisuję Cię na listę osób, którym Kalia może niechcący urwać głowę przy samych kostkach ^^

:vampir: Oh, I love this job... :]

Polecam: http://takbardzozle.blogs...2-pisownia.html
Ostatnio zmieniony przez Kalia 2009-12-01, 18:45, w całości zmieniany 1 raz  

EvilMan 

Wersja gry S2: 2.43
Wysłany: 2009-12-02, 08:05   

[b]Shei[/b],
nie martw się...
będzie odzew, tylko teraz wiesz pomału ostatki przed sesją :P milion baniek projektów do robienia...
a dzieci w szkołach też mnóstwo kartkówek :lol:
albo te prace klasowe w liceach czy technikach :P

ja mam przerwę w studiach :roll:
dziś jak wrócę z roboty to coś po przesyłam co się tam nazbierało ;)

aha [b]Shei[/b] dużo osób pewno docenia trud w tworzeniu tej stronki
nie wiem jak inni ale nie spotkałem się jak dotąd z tak dobrze zorganizowaną stronką pełną różnych informacji :) a co najważniejsze każda nowinka jest w mgnieniu oka zamieszczana tutaj czy też podawana przez jakiegoś dobrego ludka :P

Shei 
Rest in Pieces

Wysłany: 2009-12-02, 12:30   

No ja właśnie też mam dwa projekty, trzy referaty, a i pracę magisterską trzeba by zacząć już powoli pisać :loj: A człowiek siedzi nad stroną, żeby wszystko było i jeszcze inni powiedzą, że nic nie robię, jak to było już nie raz :P No a jak człowiek skończy jakiś większy projekt na stronie i napisze, że już gotowe jest wszystko lub proponuje coś nowego, to zero odzewu :)

Zobaczymy jak to będzie ;)

Tyrael 

Wersja gry S1: ZE KK: 2.28
Klan S1: White Warriors (WW)
Klan S2: White Warriors (WW)
Wysłany: 2009-12-02, 15:23   

Skoro kilka kwestii dot. zainteresowania ludzi i wdzięczności za Twoja i "chochlików" pracę (bo zdaję sobie sprawę z tego ile to zabiera) zostało wyjaśnionych to pozwolę sobie odpowiedzieć na kwestię zbrojowni.

Kilka razy rozmawialiśmy o zbrojowni i księgach w S2. Ostatnio jak pisałeś, ze kończysz skrypt i ile z nim było roboty (2 500 linii kodu, dobrze pamiętam ?). Jednak wcześniej też były rozmowy na XF dot. współpracy przy w/w projektach. Swoje przegadaliśmy np. przy okazji rozmów dot. tego tematu:
http://forum.sacred.pl/viewtopic.php?t=4971
Wtedy też (choć nie tylko) rozmawialiśmy o zbrojowni i mówiłem, że skoro nie masz ludzi do pomocy (jak widać obecna brać forumowa nie garnie się do pracy) to jako klan chętnie pomożemy. Mieliśmy kilka postaci zapchanych wyłącznie książkami, magazyny itemków (w końcu już zaczęliśmy robić własną zbrojownię) więc nie było sensu żeby "każdy sobie rzepkę skrobał". Warunek był tylko jeden. Skoro my robimy układ działów dla przedmiotów, kompletujemy nazwy PL dla wybitnie rzadkich setów, obrabiamy screeny i sprawdzamy bonusy za kompletowanie setów, to chcielibyśmy żeby to zostało docenione i prosiłem o jeden drobiazg -> 1 linijkę adnotacji przy zbrojowni z info, że jej część powstała przy współpracy z moim klanem.

Minęło pół roku, skończyłeś pisać skrypt, zaczęło się uzupełnianie zbrojowni na portalu (zresztą wykonywane przez porządne osoby) i wszystkie ustalenia diabli wzięli. Ktoś od nas to zauważył i poszła zadyma bo już raz pewien klan (przemilczę nazwę) robił kopiuj-wklej naszej pracy bez żadnych ustaleń z nami. A Ty zaprezentowałeś postawę - nikt ze mną nic nie ustalał, sam się napracowałem, a że Wasze screeny i tak trzeba przepisywać to jaka tutaj pomoc.
Nasza zbrojownia była robiona dla wszystkich, była dostępna i widoczna nawet dla osób niezarejestrowanych na naszym forum i każdy mógł z niej korzystać, a nam zależało tylko na tym żebyś dotrzymał słowa. Pomożemy jako klan na ile będziemy w stanie czasowo i logistycznie, a Ty dorzucisz głupią wzmiankę na stronie zbrojowni żeby został ślad, że chcieliśmy zrobić coś więcej dla innych (a nie tylko np. publikować poradniki do questów, opisy umiejętności, CA czy sposobów rozwiązania problemów z grą). Ocenę sytuacji pozostawiam Tobie.

Tyle tytułem historii, dla mnie temat zbrojowni jest już zamknięty. Tak czy inaczej życzę powodzenia przy jej tworzeniu - zabiera to koszmarnie dużo czasu to raz, a dwa skryty w S2 generujące statystyki są zależne od większej ilości rzeczy niż lvl postaci i serwera. Nie zdziw się, gdy spotkasz np. dwa różne (pod względem ilości modyfikatorów) miecze driad i to nie mówię tutaj o ew. blokadzie czegoś przez fakt, że postać nie ma wybranej umiejętności miecze czy coś w tym stylu.

Shei 
Rest in Pieces

Wysłany: 2009-12-02, 17:06   

Co to przedmiotów, to Ty się już nie martw, siedziałem nad tym wystarczająco długo, żeby obmyślić wszystko i dowiedzieć się jak z tymi itemkami jest. Niektóre unikaty w S2 są generowane losowo i takich nie będziemy wpisywać (a gdy zostanie taki wpisany i wykryty dopiero później, że jest z generatora, to się go wywali). Niektóre unikaty mają też coś takiego, że na niektórych poziomach można trafić na ich "lepszą" wersję, czyli z dodatkowym modyfikatorem jakimś, no i takie będą wpisywane. Raczej mnie już nic nie zdziwi odnośnie przedmiotów w S2, a w samym panelu też niezłe czary można aktualnie odprawiać w porównaniu do panelu z S1.

Już nie raz to pisałem, ja mam trochę sklerozę. Nie pamiętam takiej rozmowy, na pewno bym nie powiedział, że dopiszę na każdej stronie zbrojowni, że powstała we współpracy z klanem WW, co już pisałem do SHR'a. A jeżeli tak powiedziałem, to widocznie jakiś nieźle zaspany byłem. Co nie zmienia faktu, że nawet nikt z Was się do mnie w tej sprawie nie odezwał, żeby przypomnieć że coś takiego mówiłem lub że miałem dopisać, tylko od razu żeście zablokowali ją i cisza, nawet po blokadzie nikt nic nie napisał do mnie.
Nie widzę sensu dawać takiego wpisu na każdej stronie zbrojowni, bo nie jest on jednoznaczny. Aktualnie mamy w zbrojowni ponad 300 itemków i biorąc pod uwagę to, że trzy osoby dodają je, z czego ja dodałem bardzo mało, bo musiałem nadal dopisywać brakujące mody i zmieniać kilka rzeczy jeszcze, czyli praktycznie wychodzi na to, że 300 itemków dodały dwie osoby, to jednak jest to całkiem sporo. A jak ktoś zobaczy, że jest ponad 300 itemków i niby zbrojownia powstała przy współpracy z klanem WW, to pomyślą, że cały klan dodawał je też. W klanie nie wiem ile tam macie osób aktualnie, na grupie jest chyba 18. No to ponad 300 itemkó na 20 osób wpisujących, to nie jest zbyt dużo, problem w tym, że WW ich nie wpisuje na stronę, a my jedynie chcieliśmy brać od Was wartości modyfikatorów na danych poziomach i nic więcej. Przedmioty to nie jest coś, co jedynie Wy możecie znaleźć, nie piszecie ich sami czy coś w tym stylu, a jak my weźmiemy z nich modyfikatory, to wiele to nie zmieni, bo i tak wszystko sami musimy wpisać poprzez panel. Trzeba było przypomnieć, to bym mógł dopisać klan WW w dziale pomocy z serwisem, ale nie żeby mi na każdej stronie zbrojowni wyskakiwało, że przy pomocy klanu WW powstała, gdy tylko modyfikatory bierzemy od Was i nic więcej, żadne kopiuj/wklej czy coś w tym stylu... Skoro robiliście własną zbrojownię dla wszystkich, to żaden wpis nie powinien nic zmienić, bo to teraz wygląda tak, jak bym Wam kazał zrobić zbrojownię i naobiecywał wpisy w każdym dziale, a że wpisów nie zrobiłem, to żeście ją zablokowali, żeby nikt nie mógł korzystać.

Z s.pl wiele stron bierze materiały, które ja pisałem lub grafikę, którą ja robiłem. Pisałem i robiłem je po to, by mieć własne unikalne, a nie od kogoś, a inni sobie biorą i co, też mam blokować wszystkie działy? Już na nie jednej stronie widziałem grafikę lub nawet teksty moje, a na dole był podpis, że dział zrobił jakiś tam stefan czy inny admin tamtego serwisu, a żadnej wzmianki nie było o tym, że wzięli je z s.pl. No a jest raczej spora różnica, jak ktoś bierze coś gotowego z s.pl co sam pisałem lub robiłem, a jak my bierzemy jedynie same wartości modyfikatorów od Was ze screenów, które są stałe na itemkach o danym poziomie. Więc aktualnie, to Wy żeście zabrali piasek z piaskownicy, by nikt nie mógł zobaczyć jak wyglądają Wasze babki z piasku.

s.pl jest ogólnie dostępne dla wszystkich i jest to fanowski serwis, więc użytkownikom też powinno chociaż w małym stopniu zależeć na tym, by zawierał wszystkie informacje odnośnie gry, bo ja sam nie mam obowiązku go prowadzić i samemu zbierać wszystkie materiały, nikt mnie do tego nie zmusi, bo i nikt mi za to nie płaci. Jeżeli klan WW nie chce udostępnić bezinteresownie swoje itemki, tak byśmy mogli wziąć same wartości modyfikatorów i tym samym by zbrojownia była bardziej aktualna, to trzeba było od razu tak powiedzieć i byśmy nawet ich nie brali. Więc jak chcecie, to sobie udostępnijcie dla wszystkich ją, a my po prostu nawet tam nie będziemy zaglądać ani nie będziemy brać żadnych modyfikatorów, skoro tak Wam to przeszkadzało. No bo skoro żeście się nad nią napracowali, to szkoda, by teraz była jedynie dla klanu dostępna, my sobie będziemy wpisywać z własnych screenów, oraz tego co nam inni podeślą (tylko by trzeba było jakoś te Wasze może oznaczyć, żeby nikt nie wysyłał od Was itemków i wszyscy będą szczęśliwi). Ja nie mówię, że takie dodawanie screenów jakie Wy robicie jest łatwe (w sumie to Ty napisałeś, że dodawanie screenów nie jest trudne), no ale wzięcie samym wartości modów nie ułatwia mi w żadnej sposób wpisywania, bo i tak wszystko muszę wpisać sam poprzez panel i ogólnie nic oprócz tych wartości modów od Was nie było brane. Jak zablokujecie wasz zbiór itemków, to i tak nic to nie zmieni u nas, bo wcześniej czy później znajdą się one na stronie.

spider81 

Wysłany: 2009-12-02, 23:33   

Przedmioty legendarne sa w wiekszej postaci ? Bo ja nic innego nie znalazlem :( lipa poprostu.

Kalia 
w(y)kurzacz trolli

Wysłany: 2009-12-03, 15:21   

[quote="Shei"]a i pracę magisterską trzeba by zacząć już powoli pisać[/quote]
No pewnie by wypadało :P
[quote="spider81"]Przedmioty legendarne sa w wiekszej postaci ?[/quote]
Są, są, tylko jeszcze się do innych nikt nie dorwał najwyraźniej żeby screena podesłać :P

[b]Shei[/b], [b]Tyr[/b], nie nudzi wam się, chłopcy? Bo mi tak :roll:

Gauri napisał/a:
Wpisuję Cię na listę osób, którym Kalia może niechcący urwać głowę przy samych kostkach ^^

Kalia 
w(y)kurzacz trolli

Wysłany: 2009-12-07, 18:52   

[b]woj4tek[/b], też bym tak chciała, ale to tylko od nich zależy - czy chcą się pogniewać na siebie jeszcze trochę czy dadzą spokój...

Imo sprawę rozwiązałoby wpisanie WW na listę pomocników (w sumie tam lądują wszyscy, którzy pomagali, niezależnie w czym) i z drugiej strony albo udostępnienie nam w jakiś sposób dostępu do Zbrojowni (np. konto z ograniczeniami, żeby nie było podejrzeń, że im się ktoś po części klanowej kręci). Ale to - niestety - tylko od nich zależy...

Gauri napisał/a:

Shei 
Rest in Pieces

Wysłany: 2009-12-07, 19:09   

Przecież są wpisani już od jakiegoś czasu na listę, bo przecież jednak wzięliśmy od nich wartości modyfikatorów z kilku itemków, więc no trudno, szkoda usuwać te przedmioty, żeby później i tak je wpisać na nowo takie same. A dostęp do ich zbrojowni to niby po co nam, skoro nie chcą udostępnić jej żeby spisać kilka wartości, no to trudno. Ja nie widzę problemu, po prostu będzie tak jak dawniej, gdy jeszcze nasza zbrojownia było w fazie planowania, Oni sobie będą robić swoją, a my swoją i już :)

kayron 
Stałem się Śmiercią

Wysłany: 2009-12-19, 19:30   

Najsampierw(trudne słowo :brawo: ) wielki szacun i rispekt dla Shei'a za zbrojownię!!!!!!
Wiadomo, że to była robota po kiju bo w S2 tego szajsu jest od cholery i ciut,ciut.
Więc jeszcze raz wielkie podziękowanie za robotę.

Dobra dosyć tego wazeliniarstwa :D tera pytanie:
do zestawów planujesz kiedyś dopisać modyfikatory za cały komplet?
Nie muszą być z każdego poziomu(srebro,złoto)ale z jednego by wystarczyło.
Poglądowo żeby sprawdzić czy warto zbierać zestaw czy wywalić go na śmietnik.

[color=yellow]-Dowiedz się żołnierzu,że wróg którego nam zostawiliście był kruchy.
-Ich siła jest płytka wojowniku a wiara nie zna czci.Czy pójdziecie ze mną?
-U waszego boku żołnierze. W waszym cieniu leży honor [/color]

[color=red]''Malazańska Księga Poległych''[/color]

Shei 
Rest in Pieces

Wysłany: 2009-12-19, 19:48   

Mody za zebranie zestawu będą dodane, tylko problem w tym, że w przeciwieństwie do modów z S1, te z S2 się jeszcze zmieniają względem poziomu postaci. Ascaron zamotał we wszystkim w czym mógł i dlatego zbrojownia S2 była i w sumie nadal jest dużo gorsza do zrobienia niż ta z S1... Trzeba sporo rzeczy najpierw ustalić jak je robić, a dopiero później to zrobić, co by nie trzeba było co chwilę zmieniać i poprawiać :)

Tyrael 

Wersja gry S1: ZE KK: 2.28
Klan S1: White Warriors (WW)
Klan S2: White Warriors (WW)
Wysłany: 2009-12-19, 21:15   

[b]Shei[/b], na zapisach postaci single/open które Wam podrzuciłem są z miarę kompletne sety(każda postać ma swoje w skrzyni) a postacie na singlu mają dostęp do każdego poziomu. Przy ustalonym 200lvl nie powinno być problemu z porównywaniem bonusów między poziomami.
Tym bardziej, że chyba nie ma sensu opisywać różnic z dokładnością do tych 10-30lvl...

Shei 
Rest in Pieces

Wysłany: 2009-12-19, 22:04   

No ale raczej też nie ma sensu dawać tych bonusów na brązie z 200 lvla? Bo niby kto na 200 lvl będzie się interesował tym jak statystyki na brązie wyglądają? Raczej trzeba ustalić jakieś inne przedziały poziomów, że np brąz dać 30 lvl, a srebro i kolejne poziomy dać jakiś wyższy lvl postaci. Takie mniej więcej pasujące do tego poziomu trudności.

Odpowiedz do tematu