Przesunięty przez: Shei 2009-11-04, 09:34 |
Multiplayer - o co w tym wszystkim chodzi?  |
| Autor |
Wiadomość |
Abunai
I'll Go Crazy..


Wersja gry S1: ZE KK: 2.28
Wersja gry S2: Nie mam gry
Dołączyła: 02 Lis 2009 Posty: 7 Skąd: Brodnica
|
Wysłany: 2009-11-03, 08:04 Multiplayer - o co w tym wszystkim chodzi?
|

|
|
Witam serdecznie
Od niedawna (no, od 4 miesięcy) jestem fanką Sacreda i postanowiłam zagrać wreszcie w MP. Niestety, zakupiłam Kolekcję Klasyki no i już na początku mam pod górkę - zdaję sobie sprawę, że muszę ściągnąć patcha (co też uczyniłam), a po tym...eee...zonk. Instalacja przebiegła (niby) pomyślnie, wszystko ładnie pięknie, ale gdy wchodzę w menu, w oknie MP wciąż samotnie czai się 'Internet LAN'. No nic - próbuję dalej. Szukam w pasku Startowym Sacreda - pojawił 'Serwer dedykowany'. Wchodzę, ale ja ciemna nie mam pojęcia o co w tym chodzi...teraz moja prośba - czy ktoś mi może krok po kroku wyjaśnić, jak postąpić?
(Z góry przepraszam, jeśli podobne tematy już były - z reguły inteligentnie podchodzę do takich spraw, ale ostatnio coś za bardzo zamulam - więc nie bijcie i nie skazujcie na ścięcie biednej duszyczki...)
Jeszcze jedno pytanie...wiem, że są serwery otwarte i zamknięte. Czy na owych może grać niezliczona ilość graczy, czy jak podali w instrukcji, tylko 4-16? (tam chyba chodzi o LAN, ale ja, jak wiecie, nie mam pojęcia. ;d)
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam,
Abunai
Edit: Dodatkowo doszedł problem 'włóż płytkę do napędu DVD itd.' kiedy płytka tam jest i się grzeje...usunęłam Sacreda i ponownie zainstalowałam, help. |
| Ostatnio zmieniony przez Abunai 2009-11-03, 09:02, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Shei
Rest in Pieces


Wersja gry S1: UW: 2.28
Wersja gry S2: ZE: 2.65.2
Platforma S2: PC
Wersja gry SC: Citadel
Platforma SC: PC
Wersja gry S3: FE
Platforma S3: PC
Pomógł: 98 razy Wiek: 33 Dołączył: 09 Lut 2007 Posty: 2856 Skąd: Zawiercie
|
Wysłany: 2009-11-03, 09:15
|

|
|
O multi możesz poczytać na stronie głównej http://www.sacred.pl/index.php?mod=multi
A jaką masz w końcu wersję gry? Bo temat założyłaś w S+, a w profilu masz ustawioną wersję 2.28 czyli tą razem z dodatkiem Podziemia. Raczej w wersji Plus nie usunęli open i closed, a przynajmniej ja nic o tym nie wiem. Te opcje zostały usunięte w Podziemiach, ale wystarczy zainstalować patcha 2.28 i się znowu pojawią. Z płytą jest to samo, instalacja patcha 2.28 powodujeto, że gra nie wymaga płyty już. Może napisz dokładniej jaką masz wersje i jakie patche instalowałaś. |
_____________________________________________________________________
 |
|
|
|
 |
Ezrile


Wersja gry S1: ZE KK: 2.28
Klan S1: White Warriors
Wersja gry S2: ZE: 2.65.2
Klan S2: White Warriors
Platforma S2: PC
Pomogła: 1 raz Wiek: 42 Dołączyła: 15 Lip 2009 Posty: 58 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2009-11-03, 14:39
|

|
|
| Co prawda Shei Ci już odpisał, ale być może chodzi o brak kluczy rejestracyjnych do gry na multi...mnie pomógł ten temat http://forum.sacred.pl/viewtopic.php?t=1133. |
_____________________________________________________________________ "Nasza młodość jest czymś w rodzaju osobistego Olimpu, gdzie żyją jedyni bogowie, jakich stworzyliśmy. Tam wiara i wyobraźnia są najpotężniejsze, tam byliśmy niewinni, zanim staliśmy się naiwni a wreszcie cyniczni. I obojętnie, czy pamiętamy wszystkie szczegóły czy tylko fragmenty, młodość jest niewyczerpana" Jonathan Carroll
[img]http://miniprofile.x...zrile.png[/img] |
|
|
|
 |
Kowalka_umysłów


Wersja gry S1: ZE KK: 2.28
Klan S1: Freedom
Wersja gry S2: Nie mam gry
Pomogła: 6 razy Wiek: 22 Dołączyła: 30 Lip 2008 Posty: 232 Skąd: Nocy
|
Wysłany: 2009-11-03, 14:56
|

|
|
[quote="Ezrile"]może chodzi o brak kluczy rejestracyjnych do gry na multi.[/quote]
Czytaj dokładnie, po instalacji patchów [b]Abunai[/b] nie wyświetlało się Multiplayer. |
_____________________________________________________________________ [center]
♥ [color=red][size=18]I'm CHEATER EATER![/size][/color] ♥
[img]http://img259.images...93776.png[/img]
[color=orange]Zapraszam do spamowania na www.fd.pun.pl[/color]
[img]http://i-point.nazwa.pl/host/upload/2397/woma1.png[/img]
[/center] |
|
|
|
 |
marrog
S2 Veteran


Wersja gry S1: UW: 2.28
Klan S1: Zakon Ciemności
Wersja gry S2: 2.43
Klan S2: Zakon Ciemności
Platforma S2: PC
Pomógł: 19 razy Wiek: 25 Dołączył: 22 Kwi 2009 Posty: 363 Skąd: Żagań
|
Wysłany: 2009-11-04, 08:21
|

|
|
[quote="Abunai"]'włóż płytkę do napędu DVD itd.'[/quote]
Najwyraźniej nie tego patcha zainstalowałaś bo w 2.28 (nie wspomniałaś która wersja oprócz tego co w profilu) nie ma żadnych próśb o włożenie płytki i tylko w tym patchu odblokowuje się dostępny tryb Otwarty. Jeśli jednak zainstalowałaś 2.28, a nie działa jak należy to dalej nie wiem |
_____________________________________________________________________ Kiedy spierasz się z głupcem, upewnij się, że on nie robi tego samego.
[img]http://miniprofile.x...arrog.png[/img]
[img]http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF[/img] [color=red]Piżem pobrafnie po polzkó[/color] |
|
|
|
 |
Abunai
I'll Go Crazy..


Wersja gry S1: ZE KK: 2.28
Wersja gry S2: Nie mam gry
Dołączyła: 02 Lis 2009 Posty: 7 Skąd: Brodnica
|
Wysłany: 2009-11-04, 08:24
|

|
|
Mam Podziemia i bardzo przepraszam za niewłaściwy dział (wynika to z mojej niewiedzy na temat różnicy +/Podziemia
W każdym razie, już jest wszystko alright, pomyliłam po prostu patcha 1.8 z 2.28 (niezdara ze mnie ). Dzięki Shei za pomoc, bo w sumie to Ty mi rozjaśniłeś sprawę +/Podziemia.
Jeszcze raz przepraszam za umieszczenie tematu w niewłaściwym dziale, dziękuję i pozdrawiam |
|
|
|
 |
|
|