logo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Thecmelion
2014-08-01, 15:00
Sacred 3 - newsy, nowości i wszelkie informacje
Autor Wiadomość
Thecmelion 
TheC(melion) :P

Wersja gry S1: UW: 2.28
Klan S1: [SF] Black Hand
Wersja gry S2: ZE: 2.65.2
Klan S2: Nie dotyczy :)
Wersja gry S3: Nie mam gry
Wysłany: 2012-08-10, 13:07   

Część I

7 sierpnia za nami, więc pora podsumować to co już wiadomo. :) Nowości o Sacred 3 ciąg dalszy, przynajmniej już mniej więcej coś wiadomo o pełnoprawnej części serii. News będzie wymieszany nieco z informacjami o Sacred Citadel, ale niestety jest to zamierzone, bo jak się okazuje Sacred 3 i Sacred Citadel są całkiem bliskimi dla siebie grami. :roll:

Jak było zapowiadane 7 sierpnia, na nowej oficjalnej stronie Sacred: www.sacred-world.com pojawiły się nowe elementy. Wraz z odnowionym Sercem Ankarii, strona została podzielona na 2 przyszłe gry Deep Silver. Jednak na razie na Sacred World ujawniono jedynie Sacred Citadel. Natomiast po prawej stronie znajduje się na razie zacienione pole, które po najechaniu myszą ujawnia logo Sacred 3 razem czerwonym napisem "Coming Soon" oraz święcące czerwone oczy jakiegoś zacienionego stwora. Strona wygląda aktualnie tak:

Do oficjalnej strony jeszcze wrócimy. Trochę później. ;)

Tego samego dnia pojawiła się oficjalna zapowiedź Deep Silver, według której zarówno Sacred 3 i Citadel ukażą się w roku 2013 (news ze strony oficjalnej DS z 7 sierpnia):
Cytat:
Deep Silver ogłosił Sacred Citadel

Sacred Citadel to nowy zręcznoścowy side-scroller dla 3 graczy. Ten nowy dodatek do serii Sacred będzie posiadał klasyczne elementy gier arcade i gatunku hack and slash. Będzie wypełniony wspaniałymi grafikami, wyrafinowanym wzornictwem i wciągającą grą z elementami RPG.

Sacred Citadel zaoferuje najwyższą jakość i niesamowitą wydajność w grach, nawet dla najbardziej wymagających graczy. Sacred Citadel ukaże się na PSN, Xbox Live i Steam w 2013 roku.

Deep Silver jest również dumny z tego, że może potwierdzić rozwój następnego rozdziału popularnej serii Sacred, Sacred 3, którego premiera przewidziane jest w 2013 roku.

7 sierpnia również na oficjalnym forum Deep Silver ukazał swoją obecność. :P Mianowicie wypowiedział się tam nowy Międzynarodowy Community Manager Maurice_T (właściwie Maurice Tan), który poruszył kwestię Sacred Citadel, Sacred 3 oraz przyszłości oficjalnego forum. Poniżej daję tłumaczenie oświadczenia Maurice'a, lecz wyodrębniłem najważniejsze informacje (pominąłem głównie te o Citadel):
Cytat:
Oficjalna zapowiedź Sacred Citadel (i plany forumowe)

Nowy Międzynarodowy Community Manager Deep Silver z tej strony! Hello!

Sacred 3
Sacred 3 jest nadal w fazie rozwoju, i nie jest to MMO. Ani first-person shooter. Co do Sacred World, to jest to centralna strona zarówno dla Sacred Citadel i Sacred 3. Więc to nie znaczy, że będzie World of Sacred, MMO skupia się głównie na niezbalansowanym PvP i misjach eskortowych z małymi nagrodami. Pfew!

Forum
[spoiler]Dla Sacred Citadel i Sacred 3 podjeliśmy twardą decyzję o posiadania jednego forum dla wszystkich graczy. Wiemy, że te obecne fora są ojczyzną fanów Sacred z czasów Ascaronu, a jednocześnie były one dość ciche w ostatnich latach, ponieważ nie było wiadomości o Sacred 3. Wiemy również, że starzy fani nadal czekają na następne ARPG Sacred.

Jednak zauwazyliśmy pewne problemy z wykorzystaniem bieżących forów dla przyszłych tytułów. Społeczność jest podzielona pomiędzy niemiecką i międzynarodową na dwóch odrębnych stronach z jedną bazą danych. Oprogramowanie vBulletin jest raczej przestarzałe, a będziemy mieli do remontu większość forum, aby opracować je jako środowisko przyszłościowe. Aby całkowicie przerobić istniejące fora w jedno forum dla nowych tytułów, jest po po prostu nierealne do zrobienia.

W tym celu otwierdamy fora dla Sacred Citadel i Sacred 3 na ogólnym forum Deep Silver. Jesteśmy w procesie poprawy tych forów, więc nowe Forum Sacred będzie korzystać z nadchodzących zmian układu i stylu forum globalnego. Będzie to również jedno miejsce (ale z oddzielną sekcja niemiecką dla dużej ilości niemieckich fanów Sacred), gdzie wszystkie nowe informacje będą publikowane, gdy tylko pojawią się informacje prasowe, gdzie będą odbywały się różne konkursy oraz gdzie będzie będą pisane wywiady i Q&A z twórcami obu gier.

Jestem świadomy, że ta wspólnota jest jak rodzina, i że w przyszłości Deep Silver będzie próbował nakłonić wszystkich do przejścia tam. Aby nakłoniać ludzi do rozbijania społeczności to zdecydowanie nie jest to, co chcę zrobić. Bardzo chciałbym zaprosić fanów Sacred do nowego domu Sacred Citadel i Sacred 3, jednak wybór będzie wasz, co zrobicie.

Istniejące fora Sacred 2 i Sacred również pozostają otwarte, gdyż stanowią one część spuścizny, nawet jeśli Ascaron jest już z nami.[/spoiler]

Przynajmniej wiadomo, że Sacred 3 nie będzie żadnym śmierdzącym MMO, tylko zwykłym dobrym Sacredem, jakie znamy. Jednak co z tego wyjdzie przekonamy się już niebawem. Szkoda tylko, że porzucają stare oficjalne forum. :(

Gdy już jesteśmy przy temacie forumowym, to warto wspomnieć, że część fanów zapytała na nowym forum o jakiekolwiek zrzuty ekranu lub szczątkowe informacje o grze czy betatestach. Odpowiedział jeden z moderatorów:
Cytat:
Myślę, że to za wcześnie.
Screeny i inne informacje będą "wkrótce" upublicznione.

Co do wersji beta ... Niestety, nic nie wiem o tym.

Źródło: www.deepsilver.com, www.sacred-world.com, www.allsacred.ru, www.sacred-legends.de, forum.deepsilver.com, forum.sacred2.com

Dzielę aktualny news na 2 części, bo byłby za długi. :) Druga część do wieczora na pewno będzie.
Pozdrawiam.

Thecmelion 

Wysłany: 2012-08-10, 16:29   

Część II

Kontynuujemy więc poprzedni post, tutaj skupię głównie na stronie fabularnej i dokonam drobnej analizy oficjalnej strony. :)

Jak się okazuje Sacred Citadel i Sacred 3 są w pewnym stopniu powiązanymi ze sobą grami. Między innymi dlatego, że Citadel ma być prequelem Sacred 3, a dokładnie wprowadzeniem fabularnym do wydarzeń z trójki. Nawet pod trailerem Sacred Citadel można o tym przeczytać:
Cytat:
Wydarzenia w Sacred Citadel będą ukazane jako prolog do kolejnego rozdziału w historii Sacred i zaprezentuje interesujący sekret Serafinów, które bezpośrednio odnoszą do gry action RPG Sacred, obecnie w fazie rozwoju przez Keen Games i ma zostać wydany w 2013 r.

Tak swoją drogą zauważył ktoś, że pojawiło się tu coś takiego jak action RPG? Czyżby gra zmieniała swój gatunek z cRPG/HnS na aRPG? :> Jak donoszą redaktorzy z www.allsacred.ru podobno ta informacja została potwierdzona już przez twórców (w sumie logicznie, jak w kilku miejscach można się z tym spotkać (opis pod trailerem czy plany forumowe DS).

To ja już wiadomo co nas mniej więcej czeka, spójrzmy szerzej na zarys fabuły Sacred Citadel:
Cytat:
Trzej wojownicy zjednoczyli się przeciwko złu, które grozi zniewoleniem pokojowego świata Ankarii. Imperium Ashen Lorda Zane’a, które stworzyło armię Grimmoków, zmodyfikowanych najemników orków, mających uczestniczyć w wojnie z Serafinami. Tylko łącząc swe siły będą oni mieli szansę pokonać przeciwnika.

No i tak to wygląda. Czyżby w Sacred 3 możemy się spodziewać jakiegoś Imperium Ashen i rządzącego nim Lorda Zena'a? Jakiś nowych przeciwników, którymi są np. powyżsi Grimmokowie? Czy będzie to całkiem nowa historia, jak było to w przypadku Sacred 1 i 2? Cóż, na poznanie odpowiedzi przyjdzie nam trochę poczekać.

Wróćmy jednak do kwestii oficjalnej strony , gdyż chcę dokonać pewnej analizy tego co już widać. Od razu ostrzegam, że ciąg dalszy posta to raczej domniemania. :P Na początek skupmy się na zacienionym obrazku potwora, znajdującym się pod logiem Sacred 3. Po drobnej zabawie jasnością i półcieniem w programie graficznym wyszło coś takiego:

Obrazek po takim zabiegu nie jest pierwszej jakości, ale widać mniej więcej co przedstawia. Jak widać, jest to jakaś chyba dość duża swołocz na tle jakiegoś zrujnowanego terenu, w tym jakieś fortecy. Sam potwór przypomina po prostu jakiegoś demona z podwójnie zakręconymi rogami, czerwonamy ślipiami i podłużną sylwetką. Być może jest to jakiś przeciwnik lub boss. Może będzie robił za ostatecznego demona do pokonania, jak np. Demon Sakkary z S1 i S2 (tu był tylko jako przywołaniec) lub Andukar z UW? Może inni mają lepsze pomysły, czym ten potworek może być? :)

Natomiast na koniec czepię się nowego loga Sacred 3, które w porównaniu do tych z poprzednich gier nie jest stworzone za pomocą czcionki sacredowej, tylko jakieś innej. Żeby łatwiej zauważyć różnicę pomiędzy poszczególnymi logami (xD), zrobiłem drobne ich zestawienie:

Jak widać logo na przestrzeni lat trochę się zmieniało, ale w przypadku Sacred 3 i Sacred Citadel, Deep Silver zażądał chyba zmiany wyglądu. Cóż może to jeszcze nie ostateczna wersja, gdyż podobno jest one jeszcze we wczesnej fazie. ;)

Źródło: www.gry-online.pl, de.gamesindustry.biz, www.allsacred.ru, www.gram.pl, trailer Sacred Citadel

To tyle na dzisiaj, druga część zakończona. Cały dzień siedzenia i zbierania do kupy wszystkiego co sie nadawało do napisania. :P Komentarze jak zwykle w odpowiednim temacie, natomiast jakiekolwiek informacje, screeny, wywiady itd. o Sacred 3 do mnie na PW.
Pozdrawiam. :)

Thecmelion 

Wysłany: 2012-08-19, 12:15   

Jak niesie wieść gminna z targów Gamescom 2012, nieoficjalnie wiadomo, że na jakieś szersze informacje o Sacred 3 musimy poczekać co najmniej do końca tego miesiąca lub troszkę dłużej. :)

Podobno ludzie z Deep Silver na temat Sacred 3 mówili tylko, że w chwili obecnej nie mogą nic ogłosić, przynajmniej w najbliższym czasie. Ten filmik przedstawia oświadczenie pewnego Belga o imieniu Gilles Péon (autora bloga "Le Blog Jeu Vidéo"), który co nieco się dowiedział na temat Sacred 3, jednak z pewnych względów nie może o tym mówić. Co prawda koleś świergoli po francusku i nie wiele da się zrozumieć, ale na szczęście koledzy ze starego oficjalnego forum Sacred dokonali tłumaczenia najważniejszego fragmentu :P :
Gilles Péon napisał/a:
Sacred 3 do końca miesiąca jest objęte "embargiem", więc naprawdę nie mogę się o nim wypowiedzieć. Jedyne co mogę powiedzieć, że tak jak poprzednie gry jest to hack'n'slash i że w mojej opinii może konkurować z Diablo 3.

Źródło: www.leblogjeuvideo.be

PILNE: Ponadto pojawiła się bardzo ciekawa informacja na temat zarówno Sacred Citadel, jak i Sacred 3. Na prezentacji dotyczącej Citadela na GC2012, ludzie z Deep Silver powiedzieli jedną fajną rzecz. Mianowicie umiejscowili czasowo obie powstające gry. A z tego co ogłosili, wydarzenia z Citadel i Sacred 3 mają miejsce ''daleko po dwóch pierwszych grach''.

Tylko teraz pytanie, jak Deep Silver to ustawił dokładnie i po której grze realnie się to dzieje? Czy chodzi o wydarzenia z Sacred 2 czy może Sacred 1? A że S2 ma miejsce wcześniej niż S1, to po których wydarzeniach będzie się działa S3? :>

Źródło: Prezentacja Sacred Citadel GC2012

Drobny newsik na początek nowego dnia. Cóż, na razie robią smaka, tylko żeby w ostatecznym rozrachunku nie było rozczarowania. Enjoy. ;)

Thecmelion 

Wysłany: 2012-08-23, 22:09   

PILNE: Ten post będzie dodatkiem do poprzedniego, ponieważ też będzie dotyczył ram czasowych przewidzianych dla Sacred Citadel i Sacred 3. Od niedawna właśnie taka informacja krąży po sieci za sprawą jednej z pracowniczek Deep Silver, która wypowiedziała się na ten temat na forum serwisu www.sacred-legends.de . Z jej wypowiedzi wynika, kiedy oficjalnie mają miejsce wydarzenia z Sacred 3.

W tym celu przytoczę całą wypowiedż Kerstin (nick: Ni Mhaille), będącej Menedżerem ds. Komunikacji Online, z działu PR Deep Silver. :) Najważniejsza rzecz pogrubiona:

Ni Mhaille na forum SL napisał/a:
Witam wszystkich!

Przepraszam, że mogłam się skontaktować się z Wami dopiero w tym tygodniu. Niestety miałam w zeszłym tygodniu paskudną grypę i leżałam w łóżku, a następnie byłam na Gamescom. Niestety nie miałam czasu, żeby zaglądać wyłącznie tutaj [na forum SL - mój dop.].

Tak więc witam, jestem Kerstin (Ni Mhaille) i jestem Menedżerem ds. Komunikacji Online w DS (Komunikacja online jest w zasadzie PR z mediów społecznych). Jak pewnie myśleliście i dodatkowo napisała o tym Feline [użytkownicza forum SL], jestem częścią Zespołu Sacred. Jestem bardzo podekscytowana, że mogę działać w tych grach, ponieważ miałam już wiele zabaway z Sacred 2 i uniwersum Sacreda, które jest wg mnie ekscytujące.
W tym wątku można zadawać pytania na temat Sacred Citadel i Sacred 3, a ja będę odpowiadała jeśli będę mogła to uczynić.

Chciałabym odpowiedzieć na jedno pytanie (te dotyczące kolejności gier): Sacred 3 ma miejsce 1000 lat po Sacred 1+2, zaś Citadel 100 lat przed Sacred 3. Sacred Citadel jest czymś w rodzaju prologu Sacred 3.

Z niecierpliwością czekam na następne kilka miesięcy.

Pozdrowienia

Kerstin

Źródło: forum.worldofplayers.de, www.sacred-legends.de, forum.deepsilver.com

Tak więc ostatecznie wiemy, kiedy będzie się działo Sacred 3. Z tego wynika, że seria Sacred choruje na syndrom Gwiezdnych Wojen, których cała historia toczy się na przestrzeni dziesiątek tysięcy lat, a cały czas jest np. ten sam poziom technologiczny. To samo jest z Sacredami, gdzie w tej chwili historia jest rozciągnięta na 2000 lat (przyjmując, że: S1 to rok 0, S2 to prequel dziejący się 1000 lat wcześniej, zaś S3 to sequel z 1000 lat do przodu od S1). :) Cóż, ludzie z DS doszli chyba do wniosku, że łatwiej zrobić coś nowego i swojego, niż bawić się w budowanie historii na poprzednich grach.

Na razie tyle. Komenty zostawiajcie w drugim temacie, a nowości ślijcie do mnie na PW.

Thecmelion 

Wysłany: 2012-08-25, 23:32   

Kolejne ważne targi przed nami. Jak informują różne serwisy traktujące o grach komputerowych, między innymi GOL czy www.gamershell.com , pod koniec przyszłego tygodnia odbędą się targi PAX Prime 2012 i PAX Dev 2012, które są ogłaszane jedną z najważniejszych imprez branżowych ("PAX" to skrót od "Penny Arcade Expo"). Będą miały one miejsce w Seattle (Stany Zjednoczone) i odbędą się w dniach od 29 sierpnia - 2 września tego roku (29-30 sierpnia PAX Dev, natomiast kolejne 3 dni PAX Prime).

Na targach PAX nie zabraknie również studia deweloperskiego Deep Silver, które chce ukazać/promować swoje 3 gry: Dead Island Riptide, Sacred Citadel oraz Sacred 3. Prezentacja trzeciej części Sacred zapowiada się podobno całkiem ciekawie, ponieważ ma być to debiut multimedialny gry. W sprawie S3 wypowie się jeden ze starszych producentów artystycznych, Prachya Isaac Parakhen, który według deklaracji Deep Silver ma przedstawić fragment rozgrywki wieloosobowej.

Dodatkowo na odwiedzających targi PAX będzie czekało grywalne demo Sacred Citadel, bijataki studia SI.

Źródło: www.gry-online.pl, www.vg247.com, prime.paxsite.com, www.gamershell.com, www.hyperplus.pl

Czekamy więc na pierwsze porządne informacje o Sacred 3. :)
Pozdrawiam.

Thecmelion 

Wysłany: 2012-08-28, 22:39   

Kolejne drobne ciekawostki-informacje z Sacred 3 jeszcze przed targami. Jako, że do oficjalnego pokazania S3 już naprawdę nie wiele w sieci pojawiają się plotki prawdziwsze prawdy itp. :)

Na pierwszu rzut daję drobny skrawek dotyczący fabuły Sacred 3, który podobno wyczaił któryś z uzytkowników rosyjskiego www.allsacred.ru , co oczywiście zostało odnotowane w jednym z newsów. Cytat z serwisu brzmi tak (tłumaczenie z ruskiego, więc może nie być super dokładnie, lecz sens został zachowany ;) ):
Cytat:
Po dziesięcioleciach pokoju w świecie Ankarii zbliża się do niej nowe zagrożenie. I tylko wtedy, gdy klany całej krainy połączą swoje umiejętności, pojawi się promyk nadziei na rozpalenie ognia zażartej walki o pokój.

Druga część tego posta to już czysta ciekawostka o jednej z niemieckich gazet komputerowych. Jak wiadomo Niemcy mają odpowiednik polskiego "Komputer Świat Gry", który nazywa się "Computer Bild Spiele". W najbliższym numerze mają pojawić się jakieś informacje na temat Sacred 3. Jednak w chwili obecnej możemy zobaczyć okładkę pisma oraz poczytać drobne opisy:

Zapowiedź i tekst z okładki CBS napisał/a:
W środę, 29.08.12, CBS z napisem Sacred 3 na okładce oraz słuchowisko i opowieść [Sacred] na DVD.
Nagłówek: ''Nowa fabularna petarda''
Reklama na okładce: ''Sacred 3 exklusiv: Zabójca Diablo 3''
Miejmy nadzieję, że nie jest zbyt mocna!

Opis ze strony CBS napisał/a:
Sacred 3
Z tytułowego tematu ''Sacred 3'': można w pełni doświadczyć wspaniałej akcji oraz misternie opisanej historii. Obszerne sprawozdanie z ''Sacred 3'' opowiada o tym, czym ten action-RPG różni się od ''Diablo 3''. Prócz zanurkowania Computer Bild Spiele do świata uniwersum Sacred, znajdziemy również srebrne DVD z radiowym słuchowiskiem opowieści ''Sacred 2: Fallen Angel - Shadow Warrior'' w formacie MP3.

No to tyle jeśli chodzi o pierdółki tego typu. :P Zapowiada się nieźle, lecz na tym się pewnie skończy. Zwrócił ktoś uwagę na tego ciemnoskórego gostka na okładce? Pojawia się on w Sacred Citadel, ale mam też dziwne wrażenie, że zobaczymy go również jako jedną z postaci w S3. :roll:

Źródło: www.sacred-legends.de, www.computerbild.de, www.allsacred.ru

Dobra ludziska, do nabliższego newsa. Chcecie to komentujcie, a pierdoły wysyłajcie mi jak zwykle na PW (przynajmniej na jedną osobę mogę liczyć w razie czego ;) ). Pozdrawiam.

Thecmelion 

Wysłany: 2012-08-29, 22:42   

BARDZO PILNE: No i stało się, mamy pierwszą zapowiedź Sacred 3 wraz z kilkoma screenami. Chyba nie mogli poczekać do PAX Prime i musieli już dać swój "preview". Pierwszym serwisem, który się wyłamał, jest znany serwis IGN i dotyczy on wersji PlayStation 3. Poniżej daję tłumaczenie owej zapowiedzi, razem z dostępnymi fotkami w dobrej jakości:
Cytat:
Sacred 3: Hack-and-Slash Co-Op, czy tego chcesz, czy nie

Ma kilka oczywistych wpływów, ale bardziej niż cokolwiek innego, Sacred 3 jest jak Warhammer 40.000. Z jednej strony, posiada śmiertelnie poważnych bohaterów z silnym poczuciem kultury, którzy są oddani, temu co słuszne. Safiri, na przykład, korzystają ze słońca aby zasilić swoich wojowniczych kupców(?). Tymczasem uciskani Ankaryjczycy to grupa wojsk partyzanckich, która używa paskudnych taktyk dla utrzymania własnego bezpieczeństwa. Wrogowie w Sacred 3 są jednak śmieszni - głupkowaci zielonoskórzy głodni przemocy i w zbrojach z połączonych ze sobą śmieci.

Jest to zabawne połączenie, które działa dobrze z podobnym, lecz ulepszonym stylem gier action RPG i dowodzi tego, że nowy deweloper serii Keen Games, ma wielkie zrozumienie tego, co nakręca serię Sacred.

Jednak różnicą w tym zakresie jest to, że tutaj PlayStation 3 jest główną platformą - to RPG zaprojektowane z myślą o publiczności konsolowej. Wpływ ten w Sacred 3 oznacza walkę click-click-click - niezaleźnie od platformy - jest bardziej zorientowany na działanie niż na automatyczność. Prezentacja daje graczom tradycyjną izometryczną kamerę, lecz walka z sekundy na sekundę ma co raz więcej satysfakcjonującej przemocy. Wrogowie przestrzegają praw fizyki w wiarygodny sposób. Zaczynają latać gdy zostaną uderzeni, są odrzucani podczas ciosu i współdziałają ze sobą, powiedzmy, gdy rzucisz jednego w drugiego.

Jeżeli Twoja czarodziejka powali kogoś na ziemię falą magicznych kolczastych kryształów, wtedy ja mogę ich dobić moim wielkim brutalnym ostrzem. Jeżeli ja ogłuszę grupę przeciwników, Ty możesz zepchnąć ich z półki lub wepchnąć ich na siebie.

Sacred zawsze był lepszy co-opie, więc w Sacred 3 mamy z nim do czynienia cały czas. Nawet jeśli nie jesteś podłączony do trzech internetowych kolegów, będziesz miał trio sojuszników AI do walki z dużymi grupami złych facetów. I zanim zapytasz, to nie musisz być podłączony do internetu cały czas, żeby grać.

Tak jak ty, kazdy sojusznik może zrobić postać z wyraźnym zestawem umiejętności aktywnych i pasywnych. Każdy z nich ma za małą liczbę umiejętności do wyekwipowania w danym czasie, żeby zabezpieczyć zespół przed pokonaniem. Jednak nie ogranicza to walki jak można było oczekiwać. Właściwie to można łączyć siły z zespołem, co daje dodatkowe sposoby na zdejmowanie wrogów. Uzupełniające umiejętności są czymś ciekawym w Sacred 3. Jak nam powiedziano, każą się nam spodziewać dużej ilości kreatywnych czteroosobowych combosów.

Sacred 3 wygląda tak, jak jego poprzednicy nie mogli: stawiać się na równi z nowoczesnym standardem swojego gatunku. Jak dotąd niewiele jest dowodów, że robił wszystko, aby awansować dalej, ale na pierwszy rzut jest to imponujace RPG w 3D z walką i postaciami. Jest to gra fabularna, w której musisz odegrać rzeczywistą rolę i dlatego upoważnia graczy do myślenia o tym, jak pracować razem, aby stworzyć silną kooperację w grze zamiast silnej gry z kooperacją.

I jeszcze polska zapowiedź pisana o tą powyższą. Jako że angielska może być troche chaotyczna, dlatego daję również tą, która jest szybkim podsumowaniem informacji:

[spoiler]Masa konkretów na temat Sacred 3!

Sacred 3 zaatakowało nas znienacka i zrobiło to w bardzo dobrym stylu. Przed pierwszą prezentacją, która ma się odbyć już w najbliższy weekend, do Sieci trafiła cała masa konkretów na temat tej produkcji. Będzie bardzo dobrze!

Zacznijmy od tego, że nad produkcją pracuje ekipa Keen Games, która ma wnieść powiew świeżości do serii. Pierwszą i najważniejszą zmianą w stosunku do poprzedniej odsłony cyklu, jest skupienie się na konsolach, a zwłaszcza na PlayStation 3, które jest wiodącą platformą dla tego projektu. Dzięki temu nie musimy obawiać się o to, iż gra nie zostanie dostosowana do specyfiki grania na padzie, bowiem powstaje właśnie z myślą o nim. Tytuł skoncentruje się więc na bezpośredniej akcji, przez co konkretne ataki będą przypisane do przycisków pada, podobnie jak ma to miejsce w klasycznych slasherach. Takie podejście do rozgrywki będzie miało olbrzymi wpływ na jej intensywność.

Rzut izometryczny, charakterystyczny dla poprzedników, pozostał nienaruszony, jednakże diametralnie zmieniły się klimaty. Z klasycznego fantasy, deweloperzy przenieśli się do świata, który przywodzi na myśl uniwersum Warhammer 40.000, z z typowymi, odrobinę przerysowanymi przeciwnikami, jacy będą ginąć w fontannach krwi (a jakże!).

Bez wątpienia jedną z najlepszych cech serii jest tryb współpracy, który powraca także w jej trzeciej części. Nawet jeśli zdecydujemy się na samotną wędrówkę, będzie za nami podążać trójka, sterowanych przez konsolę, towarzyszy, którzy okażą się nieodzowni w starciach z większymi grupami przeciwników. Kluczem do sukcesu ma być jednak sprawne żonglowanie umiejętnościami i ich uważne dobieranie. Skompletowanie najbardziej skutecznego zestawu zdolności, ma być cechą charakterystyczną tego tytułu. Twórcy przekonują, że powinniśmy również oczekiwać kreatywnych kombinacji, w jakie będą mogły łączyć się ataki poszczególnych graczy.

Pomimo, iż w starciach z oponentami równie ważna co statystyki, będzie giętkość naszych palców i refleks, deweloperzy przekonują, że wciąż mamy do czynienia z produkcją z gatunku cRPG, w której odegramy wybraną przez siebie rolę. Możemy również liczyć na zatrzęsienie zadań czekających na wykonanie.[/spoiler]
Komentarz ode mnie: Nie wiem co Wy poczujecie po przeczytaniu tego, ale ja jestem głęboko rozczarowany. Nie chcę grać w kooperacji, nie chcę 4 postaci za kazdym razem itd. itd. Już na wstępnie DS sobie u mnie nagrabił. Zamiast zachować rozgrywkę z S1 i S2, to zmienił ją na kompletną kooperację... Ciekawe, czego jeszcze się dowiemy. Na razie bryndza. :P

Źródło: www.ps3site.pl, uk.ign.com

Komentarze zostawiajcie tam gdzie zwykle: http://forum.sacred.pl/vi...p=105584#105584 . Pozdrawiam i do zobaczenia pewnie niebawem.

Thecmelion 

Wysłany: 2012-08-31, 23:43   

PILNE: Jeszcze dobrze PAX Prime się nie zaczęło, a już w sieci pojawiają się kolejne informacje i obrazki. Na początek trochę historii z gry, którą możemy poczytać na www.sacred-legends.de .

Cytat:
Powrót do Ankarii. 1000 lat pokoju... później. Kraj jest w ruinie. Rządzi złe i podstępne Imperium Ashen Lorda Zane'a. Jedyną rzeczą, które je interesuje to "Serce Ankarii". Jednoczy się z tysiącami potworów, aby mieć sposób na osiągnięcie swojego celu.

Czas na nowych bohaterów, aby uratować Ankarię. Bitwa o Ankarię, prowadzona przez ankaryjskich Leśniczych i ciemnoskórych Wojowników Safiri może się rozpocząć

A takie możemy poczytać na www.allsacred.ru :
Cytat:
Ankaria pozostałwa przez wieki w ciszy i spokoju, a więź pomiędzy ludźmi i Serafiami, strażnikami legendarnego "Serca Ankarii", została zapomniana. I tak się stało, że Lord Zane, władca Imperium Ashen zawarł pakt z demonami i otworzył wrota do podziemi. Jednak poczyniania imperium zgromadziło bohaterów, którzy są w stanie stawić opór.

Tylko kto wygra?

To tyle jeśli chodzi o postacie z trójki, na razie znamy 2 klasy: Wojowników Safiri (ciemnoskóry wojownik, który jest na poniższym concept arcie) i Leśniczych (coś podobne do Leśnych Elfek). Dodatkowo wg serwisu www.shacknews.com pojawiają się słuchy, że w Sacred 3 spotkamy lokację znaną z Sacred 1, a dokładnie Zamek Braverock.

Teraz trochę nowych obrazków i screenów, które pojawiły się w sieci przy kolejnych zapowiedziach (postaramy się je dodawać na stronę główną) z niemieckich i angielskich serwisów o grach.

Nowy (5) screen

Concept arty (Wojownik Safiri i Beastman Mage (potwór))

Na koniec zapowiedź z GOLa, bazująca na tej z serwisu IGN:
Cytat:
Sacred 3 - pierwsze konkrety i screeny. Wiodącą platformą jest PlayStation 3

Poznaliśmy wreszcie pierwsze konkrety na temat gry Sacred 3. Gra powstaje głównie z myślą o konsolach i skoncentruje się na trybie kooperacyjnym.

Pierwsze dwie odsłony Sacred okazały się sporym sukcesem i zapewniły marce liczne grono fanów. Już od kilku lat wiemy, że w produkcji znajduje się trzecia część cyklu. Jednak dopiero teraz poznaliśmy pierwsze konkrety na temat tego projektu. Wyłania się z nich obraz gry znacząco odmiennej od swoich poprzedniczek.

W Sacred 3 grupka potężnych i pełnych powagi wojowników zmierzy się z armiami orków. Po stronie sił dobra znajdzie się m.in. wykorzystująca moc słońca frakcja Safiri, jak również Ancarianie, którzy preferują walkę w stylu partyzanckim. Ich przeciwnikami będą zielonoskóre brutale, prezentujące się odrobinę niedorzecznie w zbrojach wyglądających jak gdyby zbito je z kawałków znalezionych na złomowisku

Gra pozostanie produkcją z gatunku hack-n-slash, więc większość czasu spędzimy na starciach z hordami potworów. Co ciekawe, Sacred 3 powstaje przede wszystkim z myślą o PlayStation 3 i całość została zaprojektowana głównie pod kątem oczekiwań graczy konsolowych. Powoduje to, że system walki jest mniej zautomatyzowany i bardziej zręcznościowy. Ciekawie brzmi zapowiedź realistycznego silnika fizycznego. Dzięki niemu przeciwnicy mają w naturalny sposób reagować na ciosy – potężny atak odrzuci ich w tył, będą się o siebie potykali, a celne trafienie często sprawi, że skulą się z bólu. Ma to nie tylko ładnie wyglądać, ale umożliwić też nowe taktyki walki. Przykładowo, oszołomionych wrogów będzie można zepchnąć w przepaść lub wrzucić ich w tłum nacierających potworów.

Sercem Sacred 3 ma być tryb kooperacyjny dla maksymalnie czterech osób. Nawet jeśli będziemy bawili się samotnie, to kontrolę nad pozostałymi trzeba członkami drużyny przejmie sztuczna inteligencja. Każda postać posiadać ma własny zestaw unikalnych umiejętności i cała gra została zaprojektowana tak, aby te zdolności dobrze ze sobą współgrały i pozwalały nawet na tworzenie kilkuosobowych kombosów. W ten sposób autorzy chcą zachęcić do współpracy z kolegami z drużyny. Kamera pozostanie izometryczna, ale pojawią się też sekcje, w których zmieni swoje położenie, tak aby lepiej ukazać akcję i otoczenie.

Źródło: www.gry-online.pl, www.shacknews.com, www.sacred-legends.de, www.allsacred.ru

To tyle, jeśli chodzi o coś nowego. Moglibyśmy tutaj wklejać dużo nowych zapowiedzi, ale lepiej wyszczególniać tylko nowe informacje. Komenty tam gdzie zwykle, pozdrawiam. :)

Thecmelion 

Wysłany: 2012-09-01, 16:31   

PILNE: Tym razem będzie szybki news. Community Manager Maurice_T na forum Deep Silver podsumowuje co wiadomo już o grze (informacje pochodzą z różnych zapowiedzi) i dlatego chce też to tutaj dać. Przyda się taki bardziej skondensowany post informacyjny:
Cytat:
Fakty o grze:
    Chronologia: Sacred 2 -> 2000 lat -> Sacred 1 -> 900 lat -> Sacred Citadel -> 100 lat -> Sacred 3
    Kooperacja do 4 graczy
    Nacisk na kooperację, postacie AI wchodzą na miejsce, gdy nie ma dostępnych graczy.
    Brak otwartego świata jak w Sacred 1 i Sacred 2
    Projekt poziomów i typów wroga jest dostosowany do różnych stylów gry kooperacyjnej (np. wrogowie z osłonami -> trzeba odwrócić ich uwagę i uderzyć od tyłu).
    Koncentracja [twórców] na scenariuszowym projekcie wielu ścieżek. [To naprawdę brzmi jak SC, tylko w rozbudowanej formie. Ta gra ma mieć co chwila na akty?]
    Misje można ukończyć na wiele różnych sposobów, w zależności od możliwości i umiejętności scenariuszowych.
    Umiejętności scenariuszowe dobiera się dla każdego scenariusza i można utworzyć różne ścieżki.
    Różne drogi prowadzą do różnych pułapek/wrogów/bossów/itemów/innych rzeczy.
    Środowiskowe pułapki, które moga być użyte przeciwko Tobie lub na Twoją korzyść. Zwab tłumy do nich.
    Znane są dotychczas dwie postacie:
    Wojownik Safiri/Berserker - ciemnoskóry z plemienia piratów, wykorzystuje moc Słońca i lubi rozwalać rzeczy;
    Ancarian Lancer - używa lancy oraz zaklęć ziemi;
    Reszta postaci na razie nie jest znana [trochę nieaktualne].
    Możliwość personalizacji postaci (w pre-alpha build):
    Gracze mogą wybrać [tylko] 2 CA dla ich postaci przed wejściem na misję i nie może ich zmienić podczas walki.
    Gracze mogą wybrać 3 pasywne profity w celu dostosowany swojej własnej kultury klasy.
    Specjalne umiejętności są specjalne dla danego poziomu i mogą być przydatny przy wypełnieniu danego zadania (np. otwarcia tunelu).
    Personalizacja postaci jest nadal mocno w budowie, która jeszcze może się zmienić.
    Gra jest izometryczna, ale są trzy poziomy powiększenia.
    Sterowanie jest za pomocą myszy i klawiatury.
    Data wydania: 2013.

Źródło: www.forum.deepsilver.com

Na razie tyle, jeśli lista zostanie zaktualizowana, ten post zostanie usunięty i napisany nowy. Pogrubionym dałem najgłupsze rzeczy w S3, jak na moje oko naprawdę to już jest inna gra i to już nie tyczy się się tylko samej kooperki. :/
Pozdrawiam.

Thecmelion 

Wysłany: 2012-09-01, 20:05   

Niby powinienem to dać z przedwczorajszym postem, ale dam oddzielnie ze względu, że ten news będzie o oficjalnej zapowiedzi Sacred ze strony Deep Silver. Developer opisał nieco fabułę i rozgrywkę nowej "części", dlatego warto o nim wspomnieć. :P
Cytat:
31 sierpnia 2012. Deep Silver zapowiada Sacred 3

Deep Silver poinformowało, że Sacred 3, długo oczekiwany sequel znanej serii gier, powstaje.

Mówi się, że ten, kto posiada Serce Ankarii zadecyduje o losach świata. Zane Ashen, władca skorumpowanego Imperium Ashen, spróbuje zrobić wszystko co w jego mocy, aby zdobyć artefakt. Jednak Serafie ukryły go w tajnym i bezpiecznym miejscu. Tylko wtedy, gdy grupa bohaterów stanie do walki z terrorem Zane'a Ahena, Ankaria ma szansę uniknąć zguby.

Do czterech graczy może współpracować w wyjątkowej i wciągającej walce z Imperium Ashen, i nie tylko w pojedynkę, lecz w trybie kooperacji przeciw cesarskiemu agresorowi, ale i również poprzez konkurowanie ze sobą w przyjaznej rywalizacji. (...)

Gracze mają do wyboru kilka klas postaci, lecz Wojownicy Safiri i ankaryjscy Rangersi to tylko dwie z nich. Każda z kultur ma swoje własne umiejętności. Gracze muszą wybrać swoje sztuki walki, korzyści i wyposażenie, aby mieć szansę w walce z Imperium Ashen.

Epicka walka z Zanem odbywa się w kolorowym i różnorodnym świecie gry z barwną mitologią i różnymi regionami z własnymi panującymi warunkami klimatycznymi. Wiele z tych obszarów, które należy zbadać, znane są z poprzednich gier Sacred, jak np. Zamek Braverock, który w ciągu kolejnych stuleci obrócił się w ruinę. Na swojej drodze bohaterowie spotkają imponujących bossów, za których pokonanie będą czekały nagrody w postaci legendarnych skarbów, sławy i doświadczenia.

Sacred 3 jest absolutnie wciągającym action-RPG z łatwo dostępną i wyrafinowaną rozgrywką.

Historia Sacred 3 ma powiązania z beat'em up side-scrollerem Sacred Citadel, które zostanie wydane w 2012 roku na PlayStation Network, Xbox LIVE oraz PC (download).

Sacred 3 zostanie wydane w 2013 roku na PC, PlayStation 3 i Xbox.

Źródło: www.deepsilver.com

Czy tylko mnie się zdaje, że ten tekścik jest mocno nasączony marketingową propagandą, z której wynika, że ta gra jest równa swoim poprzednikom? :P Fajnie, że twórcy wracają do np. starych lokacji, jednak to nie to samo. Mam jeszcze sporo zapowiedzi, ale zastanawiam się, czy je tłumaczyć i je tu dawać. Raczej nie, tylko ważniejsze rzeczy będę dawał, a reszta prawdopodobnie trafi na stronę. :)
Pozdrawiam.

Thecmelion 

Wysłany: 2012-09-07, 23:36   

Dzisiaj news trochę z innej mańki. W sieci nadal pojawiają się co raz nowsze zapowiedzi Sacred 3, jednak chyba warto zrobić jakieś podsumowanie tych informacji. Dlatego też daje przegląd S3 przygotowany przez redaktorów rosyjskiego serwisu o Sacred - www.allsacred.ru :
Cytat:
Podgląd Sacred 3 (AllSacred.ru)

Akcja Sacred 3 rozgrywa się około tysiąca lat po wydarzeniach z oryginalnego Sacred. Po wojnie, Serafie ukryły Serce Ankarii w bezpiecznym miejscu, które ostatecznie zostało zapomniane. Nowym głównym złoczyńcą jest Lord Zane, stojący na czele złego i skorumpowanego Imperium, które powstało w wyniku paktu z demonami. Zane obiecał demonom Serce Ankarii w zamian za niespotykaną władzę i moc. Do konfrontacji z Zane'm i ochrony Serca może dojść jedynie wtedy, gdy wszystkie ludy Ankarii, mieszkające w sekretnych lochach, zostaną zjednoczone.

Podział pracy w Ankarii

W odróżnieniu do poprzedniej części, Sacred 3 jest grą zespołową. Rozgrywka opiera się na wyjątkowej pracy zespołowej w czterech [graczy/boty]. Grać samemu nie mozna, nawet nie ma takiej możliwości - grając samemu dostaniesz trzech towarzyszy sterowanych komputerowo. W praktyce oznacza to, że każdy gracz ma jasną i ograniczoną rolę w grupie. Jeden gracz ma po prostu takie możliwości, które są niezbędne do osiągnęcia sukcesu w umiejętnościach walki - które będą musiały zostać odpowiednio dobrane i będą używane przez bohatera. Również postaci zostały wykonane tak, aby ich potencjał mógł się ujawnić (i być wykorzystany) dopiero w interakcji z towarzyszami.

Gra będzie również oferowała konkurencję między graczami - kto zabije więcej wrogów, kto szybciej uzyskał poziom, kto zarabia najwięcej punktów i tak dalej. Istnieje również system osiągnięć i statystyk online: różne tablice Zasługi (drabinki/laddery), rekordy i wiele innych. Gracz także otrzyma powiadomienie o zdobyciu nowego osiągnięcia.

Czym jest życie? Wojną!

System walki jest połączeniem umiejętności aktywnych i pasywnych. Każda postać będzie miała duży wybór poszczególnych umiejętności aktywnych (główny atak bojowy). Początkowo są dostępne tylko w niewielkiej ilości, ale stopniowo nowe są odblokowywane wraz z przebiegiem gry. Ataki bojowe zostały podzielone na pierwotne i wtórne - gracz może wyposażyć [postać] tylko w jeden z nich (łącznie 2 sloty [1 na atak pierwotny i 2 na wtórny]), tak, że samemu nie będzie możliwe wybicie wszystkich wrogów - do tego będzie potrzebna pomoc drużyny. Jak już wspomniano, jeden z bohaterów jest wyrażnie wojownikiem. Wśród ataków bojowych są "Meteor Storm" i "Shockwave", które są oparte na interakcji między postaciami.

Umiejętności pasywne - tzw. profity - w przeciwieństwie do aktywnych, nie są wybierane przez gracza. Istnieją profity wspólne dla wszystkich postaci oraz takie, które uzależnione są od kultury danej postaci. Są one podzielone na trzy kategorie: ofensywne, defensywne i "narzędzia". Gracz nie może mieć jednocześnie więcej niż trzech profitów.

Istnieją również umiejętności scenariuszowe - niezbędne do wykonania określonych zadań. Na koniec każdej misji, umiejętności te są usuwane. Na przykład, ktoś będzie musiał nosić specjalny klucz (artefakt), aby móc otworzyć drzwi. Umiejętności scenariuszowe zastępują gniazdo dla umiejętności aktywnych lub pasywnych.

Tak więc, tylko prawidłowe ułożenie [umiejętności] aktywnych, pasywnych i scenariuszowych wszystkich czterech postaci pozwoli zespołowi przetrwać w okrutnej konfrontacji z hordami wrogów.

Jednakże nie tylko combo gracza powinno być silne, gdyż niektóre ataki trzeba koniecznie przeprowadzać ręcznie. I aby osiągnąć największą skuteczność, trzeba wyraźnie zaplanować czas i miejsce ataku w celu wyrządzenia jak największych szkód. Gra oferuje wiele specjalnych animacji, na przykład wykańczającego ataku lub zespołowego combo. To samo odnosi się do przeciwników - animacje śmierci, na przykład będą zależeć od pochodzenia przeciwnika oraz od tego jak został zabity

Poprzez zdobywanie poziomów, gracz zostaje nagrodzony prostym zwiększeniem mocy, na przykład zwiększeniem szansy na trafienie krytyczne lub uaktywni nowe umiejętności i profity, które będą dostępne dla wszystkich członków grupy.

Bohaterowie

Tak jak wcześniej, mamy do wyboru kilku gotowych bohaterów. Jednak w odróżnieniu od poprzednich gier, w Sacred 3 gracze będą mogli dokonać personalizacji postaci bardziej indywidualnie. Będzie między innymi możliwość zmiany fryzury i jej koloru. Będzie to możliwe podczas rozpoczynania gry i wyboru postaci.

W chwili obecnej istnieją dwie grywalne postacie - obie są rasy ludzkiej: Ankaryjczycy - założyciele ruchu oporu ("Ranger"), a także czarnoskórzy Wojownicy Safiri ("Safiri Warrior") ze starego plemienia piratów i żeglarzy. Co do Serafii, to na razie nie ma o tym ani słowa, jednak nie mamy wątpliwości - ta postać jest od dawna znakiem rozpoznawczym serii.

W tym miejscu wysuwa się wniosek: jak widać, wszystko powyżej może być trudne do zidentyfikowania z nazwą "Sacred". Jednak nie zapominajmy, że obecnie gra jest w głębokiej fazie pre-alfa, więc będzie jeszcze wiele zmian i uzupełnień, które mogą zmienić grę tak, że będzie nie do poznania. Ale nawet już teraz, już brzmi smakowicie i ciekawie. Na pewno nie będziemy się nudzić.

Autor: RAS
Redaktor: Rain

Źródło: www.allsacred.ru

No na razie będzie tyle, w dniu jutrzejszym postaram się dać kolejną dawkę informacji o ile będzie coś nowego dostępne, o czym nie było jeszcze pisane. Komentować tam gdzie zwykle i przypominam o materiałach na PW, jeśli ktoś chce się pobawić w szukanie. :)
Pozdrawiam.

Thecmelion 

Wysłany: 2012-09-08, 21:11   

Kilka dni temu zakończyły się targi PAX Prime 2012, które odbyły się w Seattle. [Dokładna odpowiedź na pytanie Tomekosa]: Jak się się okazało zgodnie z obietnicą Sacred 3 został pokazany publiczności, jednak odbyło się to za tzw. "zamkniętymi drzwiami". W wyniku tego w sieci nie pojawiły się żadne nowe szczegóły na temat produkcji, z wyjątkiem kilku zdjęć z wystawy opublikowanych na stronie Sacred World na Facebooku. Nie ma żadnych amatorskich wycieków typu nagrywane filmiki itp.

Jednak w ostatnich dniach na forum Deep Silver co krok pojawiają się różne plotki informacyjne (większość z nich to informacje bardzo szczegółowe):
Cytat:
    Sacred 3 można przełączać pomiędzy trzema trybami kamery (potrójny zoom), natomiast jedno z ujawnionych zdjęć ukazuję scenę z bocznej kamery podczas szczególnych momentów.
    Grupy przeciwników mogą mieć pewien porządek bitewny, który nie zawsze może zostać przerwany.
    W pierwotnej wersji Sacred 3 Szaman (Grimmoc Shaman) może wzmocnić inne potwory poprzez zwiększenie wartości ich obrony/odporności. Takie wzmocnienie ma miejsce w momencie śmierci Szamana, więc jeśli planuje się go zabić w pierwszej kolejności, trzeba go oddzielić od grupy potworów, będących jego ochroną.
    Umiejętności bojowe mogą być używane głównie do ataku, ale również jako "narzędzia" używane do rzucania przeciwników w przepaść, ogłuszania ich, atakowania sojuszników z grupy itp.
    Czasami wrogowie są zamrażeni/paraliżowani przed śmiercią, co pozwala na zadanie ostatecznego ciosu (np. skok na nich i zakończenie ich żywotu).
    Niektóre typy dużych wrogów pozwalają dokonać ostatecznej kombinacji ciosów: gdy jeden z graczy rzuca przeciwnikiem, inny zadaje śmiertelny cios.
    To samo zadanie można wykonać na różne sposoby, w zależności od decyzji i wybranych umiejętności dla danego scenariusza (każdy gracz wybiera je indywidualnie).
    Różne sposoby przejścia scenariusza doprowadzą gracza do różnych potworów/bossów/pułapek itp.
    Na końcu każdego scenariusza, gracz dostaje nagrodę oraz pewną ilość punktów, w zależności od powodzenia zadania. Jest to dodatkowy powód do zabawy i konkurencji pomiędzy poszczególnymi graczami z grupy.

Pojawiły się również inne szczegóły dotyczące trzeciej części:
Cytat:
    Inne sposoby dostosowania swojej postaci (prócz już zapowiedzianej zmiany koloru skóry i włosów) są aktualnie w produkcji.
    Sacred 3 wbrew plotkow nie pojawi się na PlayStation Vita.
    W trybie gry wieloosobowej Sacred 3 każdy z graczy będzie miał inny ekran(?) i może odłączyć się od grupy w dowolnym momencie.
    Sacred 3 jest tworzony jednocześnie na trzy platformy: PC, X360 i PS3, jednak szczególną uwagę zwraca się na wersję na PS3, ponieważ rozwój gry na tą platformę sprawie największe trudności [To róbcie ją na kompa głównie głąby jedne :P ]

Źródło: www.allsacred.ru

Na dzień dzisiejszy tyle informacji, większość i tak wcześniej się już pojawiła, ale przynajmniej jest potwierdzenia ich.
Pozdrawiam :)

Thecmelion 

Wysłany: 2013-02-06, 17:52   

Niedawno w sieci pojawiła się dość ciekawa informacja na temat Sacred 3. Mianowicie serwis www.gamepressure.com podał do publicznej wiadomości informację na temat premiery gry, która mówi, że gra powinna pojawić się w czerwcu 2013 roku:
GamePressure napisał/a:
Upcoming games:

Dead Island Riptide April 2013
    Sacred 3 June 2013
    X Rebirth 2013
    Sacred Citadel 2013

Oczywiście powyższa informacja jest zwykłą wyssaną z palca plotką i to z conajmniej czterech powodów. Po pierwsze najpierw ma zostać wydany Sacred Citadel. Po drugie dalej nic nie wiadomo o S3, prócz tego co zostało ujawnione do tej pory. Po trzecie na oficjalnej stronie Deep Silver: www.deepsilver.com nie ma żadnej informacji na temat premiery, prócz tego że zostanie wydana w tym roku. Po czwarte jeden z moderatorów forum DS stwierdził (wiadomość w oryginale):
Dark|Knight napisał/a:
There is no official word on the release date yet, and little reason to believe a single web site. Especially considering that Sacred Citadel will be released before Sacred 3 (as it is a prequel, story-wise, and will lead into the events of S3), but the web site in question doesn't have a date listed for Citadel. It's also the only one claiming this release date, so take it with a grain of salt.

Better yet, don't believe any release dates unless it is an official word from DeepSilver. Anything else will be speculation or rumors.

Źródło: www.gamepressure.com, www.forum.deepsilver.com

Thecmelion 

Wysłany: 2013-12-13, 16:22   

W końcu po bardzo długim czasie ktoś z Deep Silver się odezwał i powiedział coś na temat gry. Szału nie ma, bo jest to tylko drobna informacja od Int. Community Managera Maurice_T, mówiąca mniej więcej co obecnie dzieje się z Sacred 3. Poniżej zamieszczam tłumaczenie wiadomości napisanej przez CMa na oficjalnym forum DS:
Cytat:
Sacred 3 aktualizacja na koniec roku

Witam wszystkich!

2013 był bardzo spokojnym rokiem dla Sacred 3, a my znajdujemy się teraz w pobliżu końca roku. Wystarczy więc powiedzieć, że Sacred 3 nie ukaże się w tym roku.

Keen Games kontynuuje prace nad grą i dodaje do niej więcej zawartości, więc Sacred 3 nie został skasowany.

Mamy nadzieję, że będziemy mogli podzielić się większą ilością wiadomości i detali [o grze] w następnym roku!

I [z nudów] jeszcze raz to samo z niemieckiego oficjalnego forum. Informacja napisana przez Social Media Managera GSA Dr. Rudolfa ''benflavora'' Indersta:
Cytat:
Sacred 3 Aktualizacja

Kochani Sacred-przyjaciele,

2013 był bardzo spokojnym rokiem pod względem Sacred 3, a gdy spojrzymy w kalendarz, to jest już prawie połowa grudna.

W związku z tym nie będzie potrzebna kryształowa kula, żeby dostrzec: W tym roku nie pojawi się już Sacred 3.

Keen Games nadal pilnie pracuje nad tytułem - przy dalszej produkcji [gry] nie ma mowy o jej premierze.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli dostarczyć Państwu nowe informacje na temat Sacred 3.

Do tego czasu!

Źródło: www.forum.deepsilver.com

Na dzień dzisiejszy tyle informacji, kto chciał coś wiedzieć to już wie. Przynajmniej rozwiano wątpliwości. Natomiast w tym roku nie ma co oczekiwać kolejnych rewalacji o grze. :P
Ostatnio zmieniony przez Thecmelion 2014-01-10, 00:35, w całości zmieniany 3 razy  

Thecmelion 

Wysłany: 2014-01-10, 01:25   

PILNE: Dzięki rosyjskiemu serwisowi o serii Sacred: www.allsacred.ru dowiadujemy się kilku ciekawych rzeczy związanych z Sacred 3, m.in. planów Deep Silver dotyczących trójki.

Jak niektórzy z Was może słyszeli ostatnio w popularnej usłudze Steam miała miejsce niewielka usterka w dziale statystyk ujawniająca liczbę jednocześnie grających użytkowników serwisu. W wyniku tego światło dzienne ujrzała długa lista gier, które nie zostały nawet ogłoszone! Jak można się domyślić wśród nich znalazło się również Sacred 3.

Jak widać na zrzucie ekranu lista gier Steamu jest z 7 stycznia 2014 roku, a w Sacred 3 grała wówczas jedna osoba. Do powyższej listy odniósł się Int. Community Manager Maurice_T z działu PR Deep Silver, który powiedział, że widniejący tam gracz to prawdopodobnie jeden z beta testerów S3.
Ponadto Maurice_T stwierdził, że Deep Silver poważnie mysli o wydaniu Sacred 3 w tym (2014) roku! Zapowiedział, a właściwie obiecał również wyjście dość spektakularnego trailera Sacred 3 (nie wiadomo jednak kiedy dokładnie się on pojawi)! Mimo tych rewelacji dalej nie podano szczegółowej daty premiery trzeciej części oraz nie ujawniono żadnych dodatkowych informacji o samej grze.

Źródło: www.forum.deepsilver.com, www.neogaf.com, www.allsacred.ru

Na razie tyle informacji, jak widać coś się zaczyna kręcić. Jak ktoś chce może komentować w odpowiednim temacie. Pozdrawiam. :)
Ostatnio zmieniony przez Thecmelion 2014-01-10, 01:26, w całości zmieniany 1 raz  

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi