logo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mag Bitewny - Schwarcu - Sacred ZE
Autor Wiadomość
Schwarcu 

Wersja gry S1: ZE KK: 2.28
Wersja gry S2: Nie mam gry
Wysłany: 2009-06-16, 14:33   Mag Bitewny - Schwarcu - Sacred ZE

Witam w Sacred gram od niedawna, konkretnie od 3 dni, wybrałem sobie Maga Bitewnego. Obecnie posiadam Sacred Złotą Edycję (co mnie bardzo cieszy). I nie mogę przejść drogą gdzie jest pełno goblinów i orków do port valley (nie wiem czy dobrze piszę :) ) i teraz pytanie.
Czy to z powodu że :
Mój mag ma 7 lvl (kombinowałem do jak najwyższego rycerza oddałem dopiero po wykonaniu 3/4 zadań pobocznych)
może dlatego ze jest za wolny :| (dałem mu w miarę ciężką broń- zdobiona laska maga była za słaba- zamieniłem to na jakiś wielki miecz- nie znam nazwy- i łuk - też nie znam nazwy)
może też dlatego że zrobiłem zły układ ? (najpierw -kula ognia potem to co się w maga ognia zamienia czy coś takiego, potem ta ognista spirala/krąg-czy jakoś tak i uleczenie)
aha noi mój mag jest bardzo słaby w stosunku do bandytów w ogóle ludzi.
I czy coś innego robię źle no bo mam konia i te inne rzeczy które się dostaje po drodze.
Teraz zacznę od nowa tego rycerzyka zostawię sobie na trochę dłużej i pójdę z nim po ekspić
na tych bandytach za domem przy moście :) .

Shadow 
Jestem iluzją koguta.

Klan S1: nie mam
Wysłany: 2009-06-16, 14:58   

Schwarcu napisał/a:
Mój mag ma 7 lvl
z takim poziomem ciężko dojść do Porto Vallum :) zabijał wszystkie mobki wokoło, rób questy i zabijaj dotąd aż będziesz się czuł "silny" ;P i mobki będą miały szare paski życia (czyli będa słabe i już Cię nie będą atakowały ;) )

My status

Kastedan 

Wysłany: 2009-06-17, 15:44   

Ten "rycerzyk", wcale nie jest potrzebny. Kulki nie polecam, bo atakuje zwykle 1 cel, w 2 i wiecej juz ciezko trafic. Spiralka moze byc, ale tylko na otwartych przestrzeniach, bo w ciasnych jaskiniach zaraz zniknie. Uleczanie zbyt dobre nie jest, lepiej inwestowac w spiralke.

Poki co rob questy poboczne, zbieraj runy (jak masz 4 mozesz wyminic na konkretna u mistrza ukladow) i idz powoli do porto vallum. Biegnij kawalek, zbieraj troche goblinow, wlaczaj spiralke i czekaj az wszystko padnie.

Zainwestuj w itemki z regeneracja czarow i wysysaniem zycia.

Gauri 
WHY HELLO THERE

Wersja gry S2: ZE: 2.65.2
Wersja gry S3: FE
Platforma S3: PC
Wysłany: 2009-06-17, 18:12   

Po pierwsze- nie biegaj z mieczem/łukiem. Po to sa laski maga, dodające bonusy do CA, żeby ich używać. Co do fireballa- przejechałem się kiedyś na nim. 46 level tego CA i wcale nie było fajnie i łatwo. Lepiej idź w spiralę, polecam też ostrza- ale to z innej szkoły. Możesz sobie też nie radzić, bo masz za słabe itemy- w tym wypadku poulepszaj przedmioty, noś dużo potionów w ekwipunku i w razie potrzeby używaj 60 razy na minutę. Powinno pomóc.

Schwarcu 

Wysłany: 2009-06-18, 10:24   

w tej chwili już jest o wiele lepiej dam foty mojej postaci i zobaczycie jak jest teraz :)
Fotki dam w tym poście żeby nie śmiecić

manderkill 

Wersja gry S1: Classic: 1.66
Wysłany: 2009-06-18, 11:21   

Moja propozycja jak ja przeszłem na 5 lvl to tak kupilem konia i uciekalem a i pamientaj rób długi łuk gdy zobaczysz gang a i idź do maga i zrób sobie podmuch wiatru On zamiata wszystkich :P

Kastedan 

Wysłany: 2009-06-20, 14:19   

Na nizszych lvlach, jesli nie mamy innego off CA podmuch jest beznadziejny, duzy cooldown, male dmg. Dopiero z duza regeneracja, min. 5 poziomem i astralka mozna nim cos zdzialac.

Odpowiedz do tematu