logo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Shei
2008-10-31, 03:31
Strażnik Świątyni - Build na wojownika
Autor Wiadomość
Reptil 

Wersja gry S1: Nie mam gry
Wysłany: 2008-10-30, 11:54   Strażnik Świątyni - Build na wojownika

Jako że jestem tu nowy warto by się przywitać, więc Witam Panie i Panów.

Chciałbym zaprezentować swój build na Strażnika Świątyni walczącego tylko wręcz, co prawda mam niski level, ale już trochę znam Strażnika Świątyni, robiłem go na różne wersje, tylko AOE, tylko na walkę na odległość, ale najlepiej czuję się w walce wręcz, więc warto to wykorzystać, na razie gram tylko SP, ale na multi w PvP nie powinien mieć problemów, jedynie problem może mieć z Wojownikiem Cienia.

Umiejętności:

Dodawać tylko w siłę, aby zwiększyć wartość ataku i obrażenia, reszta umiejętności podniesie się z levelem więc skupiamy się tylko na sile.

Maxujemy:

Miecz - do ataku
Wiedza o pancerzu - żeby spadała nam regeneracja oraz do defa
Wiedza o taktyce - więcej dmg
Wiedza o prędkości - do ataku i obrony oraz do szybkości poruszania się

Reszta umiejętności wedle uznania

Sztuki Walki:

Przede wszystkim rozwijamy na maxa wzmocnienia, bo będą na potrzebne do eksterminacji większych grup, rozwijamy na maxa również rozszerzenie bitewne, bardzo pomocne na bossy, reszta skilli według uznania.

Ulepszenia Sztuk Walki

Na początek musimy ulepszyć na maxa Czujność bojową tak aby była wzmocnieniem, bardzo ułatwia eksterminację potworów, Całun Energii-T ulepszamy wedle uznania, rozszerzenie bojowe ulepszamy tak aby zadawało jak największe obrażenia.

Jak grać:

Włączamy buffy, bierzemy rozszerzenie bojowe i lecimy bić hordy potworów, jak widać nie dałem żadnych skilli AOE, a to dla tego że biję szybko i jest to nie potrzebne, jak szybko zabijać potwory, klikamy na jednego, gdy go bijemy kursor przesuwamy już na następnego i tak w kółko, wtedy atak będzie ciągły i szybki, co pozwala na naprawdę szybkie zabijanie, takim sposobem zabijam szybciej niż bym atakował jakimś AOE, a jak mam wierzchowca, to eksterminacja jest jeszcze szybsza. Co prawda regeneracja jest duża, ale CA używam tylko na bossy, które i tak szybko padają.

Tak wygląda atak i obrona bez buffów:

A tak z buffami:

Plusy:

Duża wartość ataku i obrażenia
Wysoka wartość pancerza i wartości obronnej
Szybkość ataku
Dodatkowa tarcza ochronna oraz lekkie leczenie

Minusy:

Długi czas regeneracji CA

Jeśli macie jakieś pytania, piszcie w tym temacie, postaram się na nie odpowiedzieć.

Edit: Poprawiłem trochę umiejętności i kilka błędów.
Ostatnio zmieniony przez Reptil 2008-10-30, 20:26, w całości zmieniany 1 raz  

Zielak89 

Wersja gry S1: UW: 2.28
Wysłany: 2008-11-15, 20:29   

Atak i obronę masz lepszą niż mój wojownik cienia na 31 lvl. Przeganiam Cię dopiero z pomocą wzmacniającego proporca. Natomiast odstajesz od niego jeśli chodzi o obrażenia od sztuk walki. Bo zarówno od demonicznego ciosu jak i szaleńczej rzeźi mam powyżej tysiąca obrażeń.
Pancerz mam tak samo albo lepiej. Ciekawe ile życia masz ale chyba mało. Ja witalność mam powyżej 140 chodź staram się dawać na siłę. Od początku ładuje w kondycje zamiast szybkości, bo w najbliższym czasie, tj. na 35 lvl biorę umiejętność jeździectwa i kupuje piekielnego ogara.
Skoro jednak piszesz że postać daję rade to pochwalić. Moja narazie bez jednego zgona idzie równo przez single.
Ostatnio zmieniony przez Zielak89 2008-11-15, 21:00, w całości zmieniany 2 razy  

Odpowiedz do tematu