logo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rangi
Autor Wiadomość
Kowalka_umysłów 

Wersja gry S1: ZE KK: 2.28
Klan S1: Freedom
Wersja gry S2: Nie mam gry
Wysłany: 2009-10-13, 16:33   

Kolego, co do rang - po jasną cholerę 20 dodatkowych skoro chyba nikt na forum jeszcze nie ma bohatera? :|
[color=orange]Zapraszam do spamowania na www.fd.pun.pl[/color]
[img]http://i-point.nazwa.pl/host/upload/2397/woma1.png[/img]
[/center]

Claiho 
The One & Only

Wersja gry S1: UW: 2.20
Ostrzeżeń:
 10/7/9
Wysłany: 2009-10-14, 00:09   

Liść napisał/a:
Teraz dałeś swoją propozycję, nikomu się nie spodobała (bo gdyby tak, to by ktoś się dopisał) i DALEJ uważasz, że powinniśmy ją zmienić ku chwale pana, alleluja.

Admin podał argument że jego pomysł ma sens. Obaliłem ten argument. Alleluja! Moje prawo mieć o rangach krytyczne zdanie i tyle.
Liść napisał/a:
3000 postów? Na tym forum? Admin zobacz ile ma, ile postów ma mod i ile TheC.

Admini i modzi dużo postują, bo taka jest specyfika ich funkcji na forum. Dlatego im się zwykle przydziela rangi na stałe. Po pierwsze po to, żeby jasno zasygnalizować funkcję, po drugie dlatego, że system rang nie jest dla admina i modów ale dla zwykłych użytkowników. Admina i modów do postowania zachęcać nie trzeba.

Stałe rangi zresztą w ogóle zwykle są wyrównieniem. Dla admina, modów - a także dla użytkowników, którzy czymś szczególnym się zasłużyli dla forum.
Liść napisał/a:
Tępiciel = Zabójca? Synonim? Tępić to szczury można, a zabójca brzmi o WIELE poważniej.

Oh re-hehehe-ally?
Słownik Języka Polskiego napisał/a:

tępiciel «ten, kto zwalcza kogoś lub coś»

No skoro tępiciel może tępić kogoś, a nie tylko coś... to chyba znaczy, że zdaniem PWN tępiciel zabija daleko więcej niż same szczury.
Kowalka_umysłów napisał/a:
olego, co do rang - po jasną cholerę 20 dodatkowych skoro chyba nikt na forum jeszcze nie ma bohatera?

Istnienie bohatera obecnie jest tak samo zasadne, jak istnienie 20 rang po bohaterze. I to miałem na myśli. Nie widzę szans by ktokolwiek poza adminem i modami doczekał się bohatera.

Na sugestię o akceptacji regulaminu odpowiem tylko, że żadna umowa i żaden regulamin nie może stać w sprzeczności z polskim prawem. Nie ma tu znaczenia żadna zgoda czy jej brak - praw obywatela wynikających z ustawy nie da się legalnie odebrać obywatelowi inaczej niż odpowiednim wyrokiem sądu.

[i]Moc zmierzchu i zmroku pogrzebana w purpurowej krwi strumieniu!
Pogrążeni w otchłani czasu, połączmy nasze moce!
Wszyscy głupcy, którzy na mej drodze stoją, niech zostaną porażeni mocą twoją, którą i ja władam....
[b]DRAGON SLAVE![/b][/i]
Ostatnio zmieniony przez Claiho 2009-10-14, 00:27, w całości zmieniany 4 razy  

alistair80 

Wersja gry S2: 2.40
Wysłany: 2009-10-14, 06:49   

Choć dyskusja staje się być bezprzedmiotowa, zapytam:

o co Ty, człowieku, walczysz? Aż tak Ci przeszkadzają obecne rangi? Właściwie nie wiem po co Wy, w ogóle, robicie z tego aferę? Swoją drogą, na mój gust, chęć zmiany rang, które niejako można uznać za dzieło twórców forum, przez forumowicza, który ledwo na nim zaistniał, zdaje się być ociupinkę aroganckie. Z drugiej strony wystarczyło stwierdzić: "Sorry stary, ale jesteś tu za krótko, żeby takie zmiany nawet proponować. Dziękujemy, ale nie skorzystamy"

A nie, przepraszam, Thecmelion grzecznie się ustosunkował do propozycji Claiho. Natomiast popisywanie się długością stażu w internecie jest dość dziecinne.

Claiho: przesadzasz. Robisz aferę o rangi, jakby to była sprawa życia i śmierci. Naprawdę nie zależy mi na tym, żeby z kogokolwiek robić sobie wroga, ale robisz zdecydowanie za dużo szumu, jak i niestety część innych forumowiczów, którzy z reguły muszą swoją opinię wyrazić w sposób mało kulturalny. Unosisz się za bardzo honorem tylko dlatego, że Thecmelion zwrócił Ci uwagę. Wiek czy staż w czymkolwiek nie uprawnia nikogo do rzucania się na innych. Jak już stwierdziłem wcześniej, dotyczy to nie tylko Ciebie. Niestety, za dużo hałasu o nic, za dużo spamu, to nieodłączna część większości for. Nie znaczy to jednak, że nie warto próbować tego zmienić.

Trzymajcie się, a jeśli jeszcze ktoś się nie uspokoił, to proponuję poszukać odpowiednich tabletek i łyknąć jedną na wstrzymanie.

Edit: Piszę go, żeby było wiadomo co zmieniłem:

Przestań Claiho pisać o prawie! To już jest zdecydowanie dziecinne. Oczywiście masz do tego prawo, ale przestań się ośmieszać. Z tak bojowym nastawieniem walcz z przemocą wobec dzieci. Przynajmniej może cudem coś zmienić. (Jak widać też zacznę brać na uspokojenie)
Ostatnio zmieniony przez alistair80 2009-10-14, 06:52, w całości zmieniany 1 raz  

Claiho 
The One & Only

Ostrzeżeń:
 10/7/9
Wysłany: 2009-10-14, 11:37   

alistair80 napisał/a:
o co Ty, człowieku, walczysz?

Nie tyle walczę, ile wyrażam swoje zdanie. To wy walczycie ze mną, nie na odwrót. Ja tylko zbijam ciosy.
alistair80 napisał/a:
Natomiast popisywanie się długością stażu w internecie jest dość dziecinne.

I'm only stating reality.
Cytat:
Przestań Claiho pisać o prawie! To już jest zdecydowanie dziecinne.

Jeśli regulamin mówi o szacunku dla polskiego prawa - wypadałoby szanować polskie prawo też w innych kwestiach niż tylko te wygodne dla admiństwa forum, co nie? Inaczej to jest tak jakby lekka hipokryzja.
alistair80 napisał/a:
Swoją drogą, na mój gust, chęć zmiany rang, które niejako można uznać za dzieło twórców forum, przez forumowicza, który ledwo na nim zaistniał, zdaje się być ociupinkę aroganckie.

Zależy ile ten forumowicz widział podobnych forów wcześniej. Każdy admin zawsze powtarza, jakie to nie jego forum jest unikalne. Ale forumowicza który forów widział na kopy i słyszał do znudzenia to samo setki razy taki tekst może wyłącznie znudzić.

Wszyscy głupcy, którzy na mej drodze stoją, niech zostaną porażeni mocą twoją, którą i ja władam....
[b]DRAGON SLAVE![/b][/i]
Ostatnio zmieniony przez Claiho 2009-10-14, 11:38, w całości zmieniany 1 raz  

Gauri 
WHY HELLO THERE

Wersja gry S2: ZE: 2.65.2
Wersja gry S3: FE
Platforma S3: PC
Wysłany: 2009-10-18, 17:40   

Claiho napisał/a:
Admin podał argument że jego pomysł ma sens. Obaliłem ten argument. Alleluja! Moje prawo mieć o rangach krytyczne zdanie i tyle.

Claiho. Obalaj, co Ci się żywnie podoba, miej swoje zdanie, ale jak widac jesteś w tym zdaniu odosobniony. Nikt prócz Ciebie nie chce zmiany rang, więc takie obalanie jest potrzebne jak koszula w rowie.
Claiho napisał/a:
Liść napisał/a:
3000 postów? Na tym forum? Admin zobacz ile ma, ile postów ma mod i ile TheC.

Admini i modzi dużo postują, bo taka jest specyfika ich funkcji na forum. Dlatego im się zwykle przydziela rangi na stałe. Po pierwsze po to, żeby jasno zasygnalizować funkcję, po drugie dlatego, że system rang nie jest dla admina i modów ale dla zwykłych użytkowników. Admina i modów do postowania zachęcać nie trzeba.

Argh, chodziło mi o to, żebyś zobaczył, ile postów mają osoby z bardzo długim stażem i doświadczeniem na forum.
Claiho napisał/a:
Liść napisał/a:
Tępiciel = Zabójca? Synonim? Tępić to szczury można, a zabójca brzmi o WIELE poważniej.

Oh re-hehehe-ally?
Słownik Języka Polskiego napisał/a:

tępiciel «ten, kto zwalcza kogoś lub coś»

No skoro tępiciel może tępić kogoś, a nie tylko coś... to chyba znaczy, że zdaniem PWN tępiciel zabija daleko więcej niż same szczury.

Re-hehehe-eally, very funny. Rzucasz słownikiem, fajnie, tylko że najwyraźniej nie zauważyłeś, że szczur to przykład. P-R-Z-Y-K-Ł-A-D. Wstaw tam nie wiem, szarańczę, robaki, volty, czy inne ścierwo. Ale nie mów mi, że tępiciel jest synonimem zabójcy, bo nie zdzierżę. Zabijać można ludzi, tępić szkodniki. Tyle. Nie wmawiaj mi, że jest inaczej.
Claiho napisał/a:
olego, co do rang - po jasną cholerę 20 dodatkowych skoro chyba nikt na forum jeszcze nie ma bohatera?

Istnienie bohatera obecnie jest tak samo zasadne, jak istnienie 20 rang po bohaterze. I to miałem na myśli. Nie widzę szans by ktokolwiek poza adminem i modami doczekał się bohatera.

Ja wątpię, czy Shei i SHR, się ich doczekają...
Claiho napisał/a:
Na sugestię o akceptacji regulaminu odpowiem tylko, że żadna umowa i żaden regulamin nie może stać w sprzeczności z polskim prawem. Nie ma tu znaczenia żadna zgoda czy jej brak - praw obywatela wynikających z ustawy nie da się legalnie odebrać obywatelowi inaczej niż odpowiednim wyrokiem sądu.

Powiem szczerze, nie chce mi się na to odpisywać, ale...
Hej, w takim razie od dzisiaj każdy ma uprawnienia admina. Każdy jest równy, yeah! Ile dni stoi forum? Pardon, godzin?
Każdy ma bana. Inni mają, czemu my mamy mieć lepiej?
Albo inaczej. Nikt nie ma. Codziennie na forum ląduje ok 489275075 postów, z czego 99,9999% to spam. Fajnie, forum jest popularne...
Wszystko zgodnie z prawem obywatela Polski. Nikt przecież nie może naruszać czyjeś wolności (ban), faworyzować kogoś (brak banów), czy stać ponad kimś (admin). Pasuje Ci to? Każdy post na tym forum staje się ogólnodostępny. Każdy. Mój, Twój, Sheia, SHR-a, każdy. Pisząc go, jednocześnie zgadzasz się na to, że ktoś go przeczyta, ot i tyle.
Claiho napisał/a:
alistair80 napisał/a:
Natomiast popisywanie się długością stażu w internecie jest dość dziecinne.

I'm only stating reality.

Po co? Pytam się, po kiego grzyba? To jakbym ja się chwalił publicznie na forum, że mam 10 lvl w BH i pragnął w ten sposób wywalczyć jakiś prestiż.
Claiho napisał/a:
Zależy ile ten forumowicz widział podobnych forów wcześniej. Każdy admin zawsze powtarza, jakie to nie jego forum jest unikalne.

Przyznam, tutaj parsknąłem śmiechem. Bo wiesz co... Shei ani razu nie wspomniał, że jego forum jest unikalne, a tym bardziej nie mówił, że jego rangi będą na zawsze i basta. Gdyby większości osób się nie podobały, to by je zmienił. Ale podobają się.

Aha! Wymyśliłem jeszcze - obok ,,oświecimia orków" dowal jeszcze ,,katyń kościotrupów", żeby był pełen szacunek dla polskiej historii.
Ostatnio zmieniony przez Gauri 2009-10-18, 18:00, w całości zmieniany 2 razy  

Kowalka_umysłów 

Wysłany: 2009-10-18, 18:14   

A, jeszcze jedno. Rejestrując się na forum akceptujesz regulamin, czyli zasady, obowiązki forumowiczów (czyli prawo), więc dostosuj się do niego. Oczywiście, możesz proponować poprawki, ale jeżeli się nie podobają one nikomu to przestań walić coraz głupszymi argumentami. Poza tym "Oświecim Orków" może być podciągnięty pod obrazę uczuć. Taki jesteś poprawny a tu takie coś. Zdajesz sobie chłopczyku sprawę jak wielu ludzi cierpiało przez obozy koncentracyjne i jak wielu może czuć się zraniona taką nazwą? Brak mi tu jeszcze Hiroshimy Hobbitów, Auschwitz Amatorów :P .
[/center]
Ostatnio zmieniony przez Kowalka_umysłów 2009-10-18, 18:21, w całości zmieniany 1 raz  

Thecmelion 
TheC(melion) :P

Wersja gry S1: UW: 2.28
Klan S1: [SF] Black Hand
Wersja gry S2: ZE: 2.65.2
Klan S2: Nie dotyczy :)
Wersja gry S3: Nie mam gry
Wysłany: 2009-10-18, 18:23   

A Wy przestańcie nabijać posty... Nikt tego tematu nie ruszał od 4 dni, ale dwoje się musiało znaleźć co muszą dalej nakręcać tamtego na pisanie... nikt mu nie odpisywał, był święty spokój, a przez Was znowu będzie pie****nie bez sensu, które do niczego nie prowadzi... :/
Ostatnio zmieniony przez Thecmelion 2009-10-19, 16:52, w całości zmieniany 2 razy  

Claiho 
The One & Only

Ostrzeżeń:
 10/7/9
Wysłany: 2009-10-19, 09:25   

Poza tym "Oświecim Orków" może być podciągnięty pod obrazę uczuć. Taki jesteś poprawny a tu takie coś.

Pod obrazę może być podciągnięte absolutnie wszystko. Wystarczy, że się bardzo chce psa uderzyć - a jakiś kij i tak się w końcu znajdzie. Każdy sobie zdaje sprawę co oznacza ta metafora.

Rurabomber napisał/a:
(chyba, że postanowi "ustąpić głupszemu" - ktoś w końcu musi).

W takich sytuacjach najlepszą odpowiedzią bywa fraszka "Na pewnego endeka" Juliana Tuwima :lol:

Dajmy sobie już siana z tą dyskusją, czy to takie trudne? Była rozmowa, nic z niej nie wynikło. Po jakiego wała to wałkować non stop color ileś tam razy?

[b]DRAGON SLAVE![/b][/i]
Ostatnio zmieniony przez Claiho 2009-10-19, 09:27, w całości zmieniany 1 raz  

Kowalka_umysłów 

Wysłany: 2009-10-19, 14:42   

Oświecim był miejscem wielu zabójstw, taka ranga by świadczyła o kimś, że jest mordercą. Ustępuję głupiemu, już się nie odzywam.
[/center]

Odpowiedz do tematu