logo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Domena i serwer
Autor Wiadomość
Shei 
Rest in Pieces

Wersja gry S1: UW: 2.28
Wersja gry S2: ZE: 2.65.2
Platforma S2: PC
Wersja gry SC: Citadel
Platforma SC: PC
Wersja gry S3: FE
Platforma S3: PC
Wysłany: 2008-07-15, 03:30   Domena i serwer

Jak co roku, kończy nam się znowu wykupienie domeny, a za niedługo także serwera. Jeżeli jest ktoś chętny wspomóc nas finansowo w tej sprawie, nawet w niewielkim stopniu, to proszę pisać do mnie na PW.
Utrzymanie serwera i domeny jest nieco kosztowne, ale jeżeli kilka osób się trochę dorzuci, to nie będzie tak źle i na pewno nam to bardzo pomoże :)
Coś krótki ten post, nie mam weny :P
Bla bla bla.
Tramtaramtam.
Umcyk umcyk.
Żeby dłuższy był xD

RobiX 

Wysłany: 2008-07-15, 19:31   

hmm, ja mam troche inną opcję - mianowicie tak jak kiedyś może by licytację zrobić, nazbierało mi się np trochę gier, które mogłbym tu znów bezinteresownie ofc oddac do sprzedaży a wpływy z licytacji całkowicie przekazać na rzecz forum. Sami wiecie jak to jest, po drugie chyba lepiej by było gdyby np za parę groszy ktoś kto chce ofc wspomóc forum coś dostał wzamian :)
Koszta przesyłki do Polski ofc poniosę osobiście, także nikt nie bedzie musiał się obawiać o jakiekolwiek dodatkowe koszty.

Chętnie pozbędę się na rzecz strony i forum takich gier jak: Battlefield 2, Guild Wars: Nightfall wraz z dodatkiem Eye of the North czy kilku oryginalnych cd-key`ów do Diablo II Classic i LoD oraz kilku innych gier.

Myślę, że nie jest to zły pomyśł a dodatkowo dostarczy to jakiej tam nowej zabawy i frajdy dla świeższych userów, ponieważ Ci starsi brali już udział w tego rodzaju charytatywnych motywach.

Pozdrawiam.

RobiX 

Wysłany: 2008-07-15, 19:53   

SoulHunteR napisał/a:
ciekaw jestem ile osób tak naprawdę bezinteresownie wpłaca cokolwiek

http://www.sacred.pl/inde...be1a0f1d0acb6ad

;)

RobiX 

Wysłany: 2008-07-15, 20:05   

eee chłopaki no i reszta userów, nikogo do niczego nie zmuszamy itp itd, dobrze wiemy jaka jest lub może być sytuacja kazdego z Was.

chciałem tylko nadmienić, że Shei także jest uczniem, tyle, że trochę wyższej szkoły ;) no i też nie za bardzo ma na wszystko kapuchy ;)
Ostatnio zmieniony przez RobiX 2008-07-15, 20:05, w całości zmieniany 1 raz  

SoulHunteR 
Tępiciel spamerów

Klan S1: White Warriors
Wersja gry S2: 2.43
Klan S2: White Warriors
Wysłany: 2008-07-15, 20:07   

To to już dawno czytałem tylko, że chyba od dłuższego czasu nic się tam nie zmieniło. Raczej chodziło mi o aktualny stan wpłat bo info, że kończy się ważność domeny było jakieś 2 tygodnie temu (o ile mnie pamięć nie myli) widocznie źle rozwinąłem moją wypowiedź :)
Misiek91 napisał/a:
sorq ale ja narazie jestem tylko uczniem i żyje na garnuszku :P

Hehe w sumie masz rację ale jaki problem poprosić Sheia o numer konta wziąć "głupie" 10zł przejść się do banku i wpłacić od razu na rachunek. Nie jest to dużo a każdy grosz może się przydać (oczywiście nie sugeruję, że masz tak zrobić bo to nie moja broszka i taka sugestia z mojej strony była by nie na miejscu, ale patrząc na to ile jest osób na forum i ruch jaki generują to gdyby chociaż 10% osób wpłaciło po te 5zł to mogła by się całkiem niezła suma uzbierać). Z resztą tak jak widać każdy pomaga w taki sposób jak może, jedni wpłacają pieniądze inni pomagają rozwinąć stronę jak np. dodając screeny, zbierając rożne informacje a jeszcze inni pilnują tego całego bałaganu żeby to jakoś funkcjonowało :)

------------------------------------------

RobiX 

Wysłany: 2008-07-16, 09:19   

:roll: Shei cos taki zapominalski sie zrobil ;P btw, obiecywales jakies tam rangi dla wspomagajacych strone? Mnie to tam osobiscie gila bo moge byc pr0-imperatorem xD No ale powazniej - byloby to swego rodzaju skromne wyroznienie dla userow,nie?

Shei 
Rest in Pieces

Wysłany: 2008-07-16, 09:30   

No byłoby, tylko nikt nie miał pomysłu na tą rangę :P A nicka zmienię mu za chwilę, słuszna uwaga :hug: (thek'a nie ma :cwany: )

thek
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-16, 10:00   

Mnie nie ma gdzie? :cwany: a co do rang to pamiętam, że nazwami sypałem :) Tyle że bardzo zjechanymi xD Shei... a coś Ty się tai pro-GiTSowski zrobił? ;)

RobiX 

Wysłany: 2008-07-16, 10:02   

jak to nie bylo pomyslu? Pisalem Ci juz dawno - dla zasluzonych dla serwisu poprostu VIP. :)

Shei 
Rest in Pieces

Wysłany: 2008-07-16, 10:03   

Cytat:
Mnie nie ma gdzie?

Na X ;P Wskakuj, bo się chciałem zapytać coś ;P
thek napisał/a:
Shei... a coś Ty się tai pro-GiTSowski zrobił?

gdzie gdzie :cwany:

sacred 

Wersja gry S1: S+: 1.8.96
Ostrzeżeń:
 1/7/9
Wysłany: 2008-09-08, 17:22   

nooo wruciłem (długo się nie odzywałem i chyba wszscy byli szenśliwi :D ) a i zmieniam,, zmieniam nick!!!!!
Ostatnio zmieniony przez sacred 2008-09-08, 17:23, w całości zmieniany 1 raz  

kotil 
Dwarf's General

Wersja gry S1: Nie mam gry
Wysłany: 2008-10-17, 20:27   

BTW ile musicie jeszcze uzbierać ??

Shei 
Rest in Pieces

Wysłany: 2008-10-17, 20:41   

Już opłaciłem na kolejny rok (okres abonamentowy kończy się za 3 dni, więc wczoraj dokonałem wpłaty :P ), co nie zmienia faktu, że musiałem zapłacić więcej niż początkowo myślałem :/ Napiszą sobie cenę bez VATu i są ucieszeni i za serwer musiałem dać 66zł więcej, niż początkowo myślałem :roll: No a domenę już opłaciłem kilka miesięcy temu :)
Jak coś to oczywiście zawsze możesz wpłacić, by pomóc w następnych płatnościach, będzie na kolejny okres abonamentowy ^^ No chyba, że nam transfer zleci szybciej i będzie trzeba dokupić :P

kotil 
Dwarf's General

Wersja gry S1: Nie mam gry
Wysłany: 2008-10-18, 11:07   

A wy znowu z tym chlebem i głodem :D Co łaska

P.s w dalszym ciągu nie wiem ile wam kasy brakuje na bezstresowe działanie?
Ostatnio zmieniony przez kotil 2008-10-18, 11:08, w całości zmieniany 1 raz  

Shei 
Rest in Pieces

Wysłany: 2008-10-18, 20:41   

kotil, napisałem przecież, że domenę już kilka miesięcy temu wykupiłem na kolejny rok, więc jeszcze "kilka" miesięcy nie trzeba płacić za nią.
Za serwer zapłaciłem dwa dni temu, musiałem dołożyć więcej niż się początkowo spodziewałem, no ale też już zapłacone jest i kolejne przedlużenie serwa będzie dopiero za równy rok.
Możliwe, że będzie trzeba dokupić trochę transferu, ale z tym nigdy nic nie wiadomo, bo zależy ile będzie go szło na miesiąc. Może się okazać, że nie bedzie trzeba dokupic, tego się nie da przewidzieć tak od razu.
Jeżeli chcesz pomóc w płatnościach, to wpłacić przecież możesz. Jeżeli nie będzie trzeba dokupić transferu, to i tak domena za kilka miesięcy będzie trzeba znowu przedłużyć, więc kasa zawsze się przyda :) I tak przecież zawsze wcześniej zbieram, bo na ostatnią chwilę to nie da rady tak zebrać, a po drugie, trzeba wiedzieć wcześniej ile muszę swoich dać.

Odpowiedz do tematu