logo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki zestaw dla Mrocznego Elfa wybrać?
Autor Wiadomość
galgan 

Wersja gry S1: ZE KK: 2.28
Wersja gry S2: Nie mam gry
  Wysłany: 2008-01-05, 18:37   Jaki zestaw dla Mrocznego Elfa wybrać?

Mam problem. Gram Mrocznym Elfem i nie wiem jaki zestaw do noszenia mam wybrać. Na razie mam części Ciemnej Ścieżki Bahamuta, Wojownika Kharga i Ciemnego Planu Cordella (czy jakoś tak). Z Ciemnej Ścieżki Bahamuta mam cztery elementy: ostrze, nagolenniki, naramienniki oraz hełm. Z Wojownika Kharga mam trzy części: hełm, zbroja i ostrze. A z Ciemnego Planu Cordella mam nagolenniki. Jak myślicie, który zestaw mam zbierać?

PS. Jeśli twierdzicie, że temat jest niepotrzebny bądź głupi to go wykasujcie, bo ja jestem tu nowy więc za dużo nie wiem :] .
Ostatnio zmieniony przez galgan 2008-01-06, 10:09, w całości zmieniany 3 razy  

dav3d 
Bad Boy

Wersja gry S1: UW: 2.28
Platforma S2: PC
Wersja gry S3: Nie mam gry
Wysłany: 2008-01-05, 18:41   

No to może napisz na co tego swojego DE robisz, bo bez tego ani rusz

galgan 

Wysłany: 2008-01-05, 19:37   

Robię z niego mocnego wojownika

Cassidy
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-06, 14:11   

galgan napisał/a:
Robię z niego mocnego wojownika

Tzn., że robisz go na walkę? :> Wszystko zależy od tego jakich CA używasz i w co ładujesz punkty umiejętności i współczynniki. Pooglądaj sobie itemki dla Mrocznego Elfa w Zbrojowni i wybierz taki zestaw (lub tylko niektóre jego części, dobrze jest czasem mieszać sety), który najbardziej pasuje do Twojego stylu gry. ;)

Poczytaj sobie też ten temat.
Ostatnio zmieniony przez Cassidy 2008-01-06, 14:14, w całości zmieniany 1 raz  

galgan 

Wysłany: 2008-01-06, 15:13   

OK, dzięki za odpowiedź :) .
Ostatnio zmieniony przez 2008-07-31, 14:11, w całości zmieniany 2 razy  

Ivan 
vc-mistrz spamu

Wersja gry S1: S+: 1.8.96
Wersja gry S2: 2.11.2
Ostrzeżeń:
 1/7/9
Wysłany: 2008-01-10, 21:06   

Wrażenie robi Ethan-Rhysa.
choć ja wole Kharga.

8)
Ostatnio zmieniony przez 2008-01-10, 21:21, w całości zmieniany 2 razy  

Eversmann 
Mroczny elf

Wysłany: 2008-01-31, 16:36   

Ja mam Khraga, ale on ma jedną wadę: Wysysa życie z gracza.

Riki Bomori 
Riki theBoner

Ostrzeżeń:
 1/7/9
Wysłany: 2008-01-31, 21:35   

Gdzie tam. Ze mnie set Khraga nigdy nie wyssał życia, a nosiłem ten set 2 i 3 akt na srebrze.
His rival is a Slovenian vampire, Kudlak, and their battle is unparalleled. They both assume various animal forms such as pigs, cows, and horses, but his forms can be recognized by their white color. It is said that evil can never overcome light, and each battle ends with Kresnik victorious."

Shei 
Rest in Pieces

Wersja gry S2: ZE: 2.65.2
Wersja gry SC: Citadel
Platforma SC: PC
Wersja gry S3: FE
Platforma S3: PC
Wysłany: 2008-02-01, 00:40   

Jak masz sporo ssania życia z przeciwników, to modyfikator ssanie życia z użytkownika jest prawie niewidoczny. Zmniejszy Ci jedynie skuteczność odsysania się z przesiwników i możesz wcale nie zauważyć, że tracisz życie przez ten modyfikator, przyjmując, że masz bardzo duży % ssania z przeciwników i mały % ssania z Ciebie :P No i piszesz tak, jakby miał na raz całe życie Ci wyssać, a to nie na tym polega :)

Eversmann 
Mroczny elf

Wysłany: 2008-02-01, 15:32   

Ja raz nie miałem mikstur i się za płotem na cmentarzu ukryłem i z łuku do gości nawalałem, więc było to widoczne, bo w większości zasysanie życia z wroga mam w ostrzach, a jak wszystkim wiadomo nie działają modyfikatory innej broni, kiedy masz drugą aktywną.

Shei 
Rest in Pieces

Wysłany: 2008-02-01, 20:35   

Ale i tak nie wiadomo jaki % miałeś tych wysysań :P Kiedyś założyłem Feaca gladowi bo myślałem, że tam ssanie życia z wroga zrobili, a tu się okazało, że z użytkownika i nawet nie wiedziałem o tym. Ale Ssanie życia z użytkownika jest dużo bardziej widoczne przy większym % tego modyfikatora i nawet mając spodo ssania z wroga, możesz się nie odessać. Ja raz u maga miałem sporo ll i założyłem mu lalkę voodoo, żeby zobaczyć, jak bardzo zmienili ten modyfikator. Wtedy prawie zginąłem po przywaleniu potworowi kulą ognia, bo zostało mi 2hp z kilku tysięcy. A ssania życia miałem sporo więcej %, bo nie dość, że miałem je na itemkach w których chodzę normalnie, to jeszcze lalka voodoo posiada tyle samo ssania z wroga co z usera. Czyli praktycznie dwa razy tyle miałem wysysania z wroga, a i tak nic nie dało i odessało mnie ałkowicie. O ile dobrze pamiętam, to coś około 40% było na lalce jednego i drugiego, oraz prawie drugie tyle ssania z wroga miałem.

Riki Bomori 
Riki theBoner

Ostrzeżeń:
 1/7/9
Wysłany: 2008-02-01, 20:40   

Cytat:
Jak masz sporo ssania życia z przeciwników, to modyfikator ssanie życia z użytkownika jest prawie niewidoczny. Zmniejszy Ci jedynie skuteczność odsysania się z przesiwników i możesz wcale nie zauważyć, że tracisz życie przez ten modyfikator, przyjmując, że masz bardzo duży % ssania z przeciwników i mały % ssania z Ciebie

Tyle, że elfem miałem najwyżej 5% do wysysania życia z przeciwników. I nawet bez tego nie widziałem nawet minimalnej utraty zdrowia przez postać. Ale może zbugowane wtedy miałem. Kto wie?
His rival is a Slovenian vampire, Kudlak, and their battle is unparalleled. They both assume various animal forms such as pigs, cows, and horses, but his forms can be recognized by their white color. It is said that evil can never overcome light, and each battle ends with Kresnik victorious."

Fire Master 

Wysłany: 2008-02-01, 21:12   

Shei-Var napisał/a:
Ale Ssanie życia z użytkownika jest dużo bardziej widoczne przy większym % tego modyfikatora i nawet mając spodo ssania z wroga, możesz się nie odessać.

"Anty LL" jest mniej "zabójczy" w Plusie. Z tego co się orientuję dopiero w UW znacznie go pogorszyli, a w Plusie (bo to jego dotyczy dział) nie jest jeszcze aż tak szkodliwy.

Shei 
Rest in Pieces

Wysłany: 2008-02-01, 21:38   

Właśnie nie pamiętam, czy to dopiero w UW tak bardzo pogorszyli, zastanawiałem sięnad tym pisząc to. No ale pamiętam, że w Plus też jakieś zniany odnośnie tego modyfokatora były wprowadzone i ddlatego nie wiedziałem. Czyli na Plusie też jest beeznadziejny, ale nie tak bardzo jak w UW :P

Fire Master 

Wysłany: 2008-02-01, 22:04   

Pewnie w UW, bo nazwę też zmieniali tego modyfikatora (właśnie w UW), więc jakoś tak najbardziej prawdopodobne się to wydaje ;)
Shei-Var napisał/a:
w Plus też jakieś zniany odnośnie tego modyfokatora były wprowadzone

Nie wiem, może masz rację, ale w Plusie ten modyfikator JESZCZE był dobry (gdy się nazywał "Ból"). Ssał hp, owszem, ale mało (nie tak dużo jak UW'owy "Każdy trafienie wysysa życie z użytkownika"), a w dodatku zwiększał dmg (z tego co pamiętam to w UW dmg już nie jest zwiększany). Jest to także powód dla którego nie zgadzam się z Twoim twierdzeniem, że w Plusie ten modyfikator był beznadziejny, a w UW to jeszcze bardziej beznadziejny się stał, bo w Plusie to jeszcze zuy nie był ;) Można by wręcz powiedzieć, że opłacało się mieć trochę tego modyfikatora, bo mało ssał hp chara, a dmg zwiększał ładnie (co prawda nie jakoś super, ale trochę zwiększał).
Ostatnio zmieniony przez Fire Master 2008-02-01, 22:13, w całości zmieniany 3 razy  

Odpowiedz do tematu