logo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Serafia do oceny
Autor Wiadomość
jazzuxd 

Wersja gry S1: UW: 2.28
Wersja gry S2: 2.43
Platforma S2: PC
Wysłany: 2011-03-14, 21:13   Serafia do oceny

http://img843.imageshack.us/i/serafia.jpg

to moja pierwsza serafia, jeżeli chodzi o serię sacred, krasnoluda w 2 niestety nie ma
wszystkie punkty wkładam w zręczność, z umiejętności aspekt wojowniczki i koncentracja (czy to się sprawdzi?

jest limit poziomy na tryb gry? gram na srebrze i w kampanii dopiero III rozdział kończę, uparłem się robić wszystkie questy, więc jeszcze to potrwa

dla uzytkowników 7, czy jest możliwość przywrócenia starszych wersji save (pisząc tego post zostawiłem postać bez pauzy i właśnie zaliczyłem pierwsze ożywienie...) <zalamka>

My status

Thecmelion 
TheC(melion) :P

Klan S1: [SF] Black Hand
Wersja gry S2: ZE: 2.65.2
Klan S2: Nie dotyczy :)
Wersja gry S3: Nie mam gry
Wysłany: 2011-03-14, 21:40   

[quote="jazzuxd"]jest limit poziomy na tryb gry? gram na srebrze i w kampanii dopiero III rozdział kończę, uparłem się robić wszystkie questy, więc jeszcze to potrwa [/quote]
W kampanii nie ma jakiegoś specjalnego limitu poziomowego, tylko coraz dalsze jest już katorgą zdobywać. Z własnego doświadczenia wiem, że Brąz można zakończyć z max 43/44 poziomem, Srebro z około 80, dalej nie wiem bo Złota jeszcze nie ukończyłem, ale analogicznie pewnie będzie to odpowiednio: Złoto - max 120, Platyna - ok. 160 i Niob do 200. Wniosek z tego taki, że na każdy poziom trudności przypada około 40 leveli do zdobycia.

[quote="jazzuxd"]dla uzytkowników 7, czy jest możliwość przywrócenia starszych wersji save (pisząc tego post zostawiłem postać bez pauzy i właśnie zaliczyłem pierwsze ożywienie...) <zalamka>[/quote]
Na to nie licz stary, niestety Sacred 2 jest taką grą, która nie daje możliwości przywrócenia starszej wersji postaci bezpośrednio. Można to zrobić tylko wtedy, gdy na przykład skopiowałeś wcześniej save postaci i go gdzieś zachowałeś. Wtedy bez problemu możesz podmienić ten aktualny starszym. Innego sposobu nie ma, jeśli nie miałeś żadnego pliku awaryjnego, to postaci już nie przywrócisz i musisz grać tym co masz.

Kalia 
w(y)kurzacz trolli

Wersja gry S2: IB/WS: 2.65.2
Wersja gry SC: Jungle Hunt
Platforma SC: PC
Wersja gry S3: FE
Wysłany: 2011-03-14, 21:40   

Generalnie powinno się sprawdzić, aczkolwiek możesz mieć problemy ze skutecznym używaniem aspektu Technologii, jeśli nie weźmiesz jej skupienia.
Poza tym Salta nie polecam, bo nie jest jakoś niesamowicie mocne, a wykonuje się długo.
Zamiast tego, skoro masz Technologię, polecam Gniew Archanioła, bo smaży aż miło ^^

Limitu na poziomy nie ma (na single), ale po jakimś czasie zacznie ci się nudzić, bo potwory 'zrobią się' za słabe - one mają limit i na danym poziomie trudności mogą mieć poziom nie wyższy niż XXX.

[quote="jazzuxd"]czy jest możliwość przywrócenia starszych wersji save[/quote]
Nie ma. Jeśli nie zrobiłeś kopii zapasowej save'ów, to nie da się 'cofnąć' zapisu.

Gauri napisał/a:
Wpisuję Cię na listę osób, którym Kalia może niechcący urwać głowę przy samych kostkach ^^

:vampir: Oh, I love this job... :]

Polecam: http://takbardzozle.blogs...2-pisownia.html

jazzuxd 

Wysłany: 2011-03-14, 22:59   

hmm, zrobiłem przywrócenie poprzednich wersji pliku, może to nie zasługa windowsa a toshiby, nie wiem, grunt że cofnęło mnie do 47 lv i straciłem naramienniki z seta, i wszystkie misje na wyspie trokanian :P mam z tego powodu wyrzuty sumienia.. ale to nie moja wina, że straże nie utrzymały mrocznych krzyżowców i Ci wtargnęli na ulicę, na której spokojnie stałem......

salta używam od czasu do czasu bo fajnie wygląda na tygrysku *rawrr*

technologie wziąłem pod tarczę, żeby wczytać więcej run bez kar, regen gradu utrzymuję na poziomie 4,5 sekund, ogólnie gubie się jeszcze w karach do regen, boję się, że wszystkie pkty w zręczność po prostu mnie zabiją na wyższym poziomie.. już teraz ciśnienie skacze przy niektórych bossach (banshee po 1000+ strzały mi dawała, ale z drugiej strony rzadko we mnie trafiała)

trzymać się 100% zręczność czy inwestować w coś jeszcze?

My status

Kalia 
w(y)kurzacz trolli

Wersja gry S2: IB/WS: 2.65.2
Wersja gry SC: Jungle Hunt
Platforma SC: PC
Wersja gry S3: FE
Wysłany: 2011-03-15, 07:28   

[quote="jazzuxd"]zrobiłem przywrócenie poprzednich wersji pliku[/quote]
O tym nie pomyślałam ^^ Ale skoro zadziałało, to dobrze. Miejmy nadzieję, że nic nie rozkrzaczyło po drodze.
[quote="jazzuxd"]technologie wziąłem pod tarczę, żeby wczytać więcej run bez kar[/quote]
Ale właśnie Wiedza nie zwiększa możliwości wczytania większej ilości run bez kar. Do tego służy Skupienie.
[quote="jazzuxd"]regen gradu utrzymuję na poziomie 4,5 sekund[/quote]
Spróbuj zejść do 2,5 - wtedy możesz wykonywać jeden Grad za drugim, bez przystanków.
[quote="jazzuxd"]boję się, że wszystkie pkty w zręczność po prostu mnie zabiją na wyższym poziomie.. już teraz ciśnienie skacze przy niektórych bossach (banshee po 1000+ strzały mi dawała, ale z drugiej strony rzadko we mnie trafiała)[/quote]
Na to nie poradzisz, chociaż 1k+ to dziwne, tym bardziej, że masz tarczę... U których bossów tak miałeś? Ja u siebie pakuję Zręczność/Siła i nie obrywam tak mocno. Może spróbuj postarać się o mocniejszy pancerz.
[quote]trzymać się 100% zręczność czy inwestować w coś jeszcze?[/quote]
Możesz dodatkowo w Siłę skoro walczysz wręcz.

Gauri napisał/a:
Wpisuję Cię na listę osób, którym Kalia może niechcący urwać głowę przy samych kostkach ^^

:vampir: Oh, I love this job... :]

Polecam: http://takbardzozle.blogs...2-pisownia.html

jazzuxd 

Wysłany: 2011-03-16, 14:25   

Banshee, na wschód od Atamarku, mocno mnie cisnęły furie (w sensie musiałem używać miksturek) też, bo championy furii wyłączają mi postawę bojową, a bez niej obrona leci na łeb na szyję..

pancerz - Objawiene Serafii, niekompletny secik, więc p def nie zachwyca, ale zestawy coś słabo lecą, jeszcze sporo z Endijian mam...

mam sporo unikatów za to, głównie miecze - prawo ysandryfy x2, pustynna szabla, miecz krwawych driad, excalibran i rozcinacz kości (legendarny) i młoteczki - młot bohaterów, młot północy, zemsta vlandara, tasak

biegam z driadą (38% na ogień) i vlandarem (35% na zimno) zamiennie z rozcinaczem i pustynną (bez zamiany obrażeń na żywioły), ale może i tu coś zmienić?

My status

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi