logo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nieznajmoy wojownik
Autor Wiadomość
bezio964 

Wersja gry S1: UW: 2.28
Wersja gry S2: 2.43
Platforma S2: PC
Ostrzeżeń:
 2/7/9
Wysłany: 2011-03-12, 11:42   Nieznajmoy wojownik

witam znalazłem nieznajomego wojownika w lesie tyr fasul zaprowadziłem go do zamku. w trakce rozmowy z nim powiedział że mam dokończyć moje zadania w lesie zrobiłem główne i poboczne ale on dalej stoi i czeka co mam robić prosze o pomoc.Zadania które zrobiłem to te główne, wilk obronny, Boris Richfield,równiny tyr hadaru, elfia dama z tyr hararu i Niespodziewana pomoc. jeśli coś pominołem to mi napiszcie z góry dziękuje

Thecmelion 
TheC(melion) :P

Wersja gry S1: UW: 2.28
Klan S1: [SF] Black Hand
Wersja gry S2: ZE: 2.65.2
Klan S2: Nie dotyczy :)
Wersja gry S3: Nie mam gry
Wysłany: 2011-03-12, 11:53   

Wszystko jest ok, właściwie są 2 sposoby przejścia tego zadania (tyle że w Twoim przypadku już 1 jest nieaktualne w tej chwili). Można go od razu zaprowadzić na skraj lasu (tam gdzie wchodziłeś od strony Mascarell) lub najpierw do Tyr-Fasul i dopiero na kraniec lasu. Ciebie interesuje ta druga opcja. Po zrobieniu wszystkich zadań w Tyr-Hadar powinno dać się z nim pogadać, żeby go dalej odprowadzić. Jednak po zrobieniu on dalej sterczy i gada to co nie powinien. Najpierw spróbuj sprawdzić jakiś stary save, jak masz ofc. A jak to nic nie da, to prześlij mi najnowszy swój save w załączniku na PW, spróbuje to przejść i Ci odeślę go najwyżej. Bo szczerze mówiąc nie bardzo wiem co się dzieje, ale zdaje mi się, że zrobiłeś trochę na odwrót kilka zadań i coś się poprzewracało w grze. :P

Odpowiedz do tematu