logo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
NPC z quetsa nie ginie i sie za mna wloczy
Autor Wiadomość
radix 

Wersja gry S1: Nie mam gry
Wersja gry S2: 2.12
Wysłany: 2011-02-25, 22:53   NPC z quetsa nie ginie i sie za mna wloczy

Witam.

Mam problem poniewaz nie udlao mi sie skonczyc questa 'napad' i NPC ktorego mialem ochraniac 'zginal' a quest nie zostal zaliczony. problem w tym ze mimo iz NPC zginal to nie zginal i sie wciaz za mna wloczy, nie umiera i przy kazdym wczytaniu gry sie pojawia a quest jest juz zaliczony do nie wykonanych. Jest to starsznie irytujace bo NPC w dodatku nawet nie jest walczaca postacia i tylko biega panicznie robiac straszny chos i sciagajac wiecej mobow. Wie ktos jak sobie z tym poradzic?? patchowanie do 2.31 nie przejdzie z 2 powodow. 1. patch dochodzi do pewnego momentu i potem nagle sie pojawia 'wszystkie zmiany zostana cofniete'(czy cos w tym stylu, w zyciu sie z czyms takim nie spotkalem) a 2. to wyglada na to ze 2.31 = wiecej bugow.

Bylbym wdzieczny za jakiekolwiek pomysly.

Kalia 
w(y)kurzacz trolli

Wersja gry S1: UW: 2.28
Wersja gry S2: IB/WS: 2.65.2
Platforma S2: PC
Wersja gry SC: Jungle Hunt
Platforma SC: PC
Wersja gry S3: FE
Pomogła: 59 razy
Wysłany: 2011-02-26, 08:43   

Pierwszą rzeczą, którą bym poleciła, jest niestety właśnie patchowanie - może wygląda jakby na wyższych patchach było więcej błędów, ale w ogólności tak nie jest. Owszem, pojawiają się jakieś nowe niedoróbki, ale na szczęście w większości jednocześnie znikają uprzednie problemy (zazwyczaj poważniejsze niż te nowe i gra jednak jest stabilniejsza na full patchu).

Jedynym inny pomysłem na odczepienie panny jest zmiana kampanii (najlepiej na wyższy poziom, więc jeśli grasz na brązie, spróbuj przenieść się na srebro, a jeśli na srebrze, to niestety albo dociągniesz z nią do złota albo cofnij się na chwilę na brąz i zobacz, może zniknie).

A co do 'cofania zmian' - niektóre patche nie lubią instalować się na odpalaną grę. Możesz spróbować reinstalować wszystko (zachowując sobie oczywiście uprzednio savy).

Gauri napisał/a:
Wpisuję Cię na listę osób, którym Kalia może niechcący urwać głowę przy samych kostkach ^^

:vampir: Oh, I love this job... :]

Polecam: http://takbardzozle.blogs...2-pisownia.html

Odpowiedz do tematu