logo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z Sofią - PS3
Autor Wiadomość
blecku 

Wersja gry S1: Nie mam gry
Wersja gry S2: 2.43
Wysłany: 2010-12-07, 15:47   Problem z Sofią - PS3

Witam.
Mam problem z główną misją Królestwo Serafii. Mianowicie nie mogę porozmawiać z Sofią stojącą koło wieży Serafii w centrum wyspy. Nad gową Sofii widnieje niebieski znak zapytania, (co jest dziwne bo znaki były zawsze pomarańczowe) ale porozmawiać z nią nie mogę. Dlaczego tak się dzieję???

Kalia 
w(y)kurzacz trolli

Wersja gry S1: UW: 2.28
Wersja gry S2: IB/WS: 2.65.2
Platforma S2: PC
Wersja gry SC: Jungle Hunt
Platforma SC: PC
Wersja gry S3: FE
Pomogła: 59 razy
Wysłany: 2010-12-08, 15:34   

Jak rozumiem pozbierałaś wszystkie części rzeźby i gadałaś z bibliotekarzem (dwa razy)?
I znacznik misji głównej prowadzi cię do Sofii?
Bo niebieskie '?' należą do 'kampanii pobocznych' - być może Sofia zleca którąś misję z kampanii Serafii (jaką postacią grasz?). W takim przypadku możliwe jest, że dostęp do misji głównej 'zderzył się' z dostępem do kampanii postaci i przegrał.
Jako że wczytywać tu się gry nie da, to jedynym wyjściem, jakie widzę, jest eksport postaci i kampania od nowa - szkoda, bo to już daleko... Ale ponawiając pytania - jaką postacią grasz? I czy na pewno teraz powinnaś iść do Sofii?

Gauri napisał/a:
Wpisuję Cię na listę osób, którym Kalia może niechcący urwać głowę przy samych kostkach ^^

:vampir: Oh, I love this job... :]

Polecam: http://takbardzozle.blogs...2-pisownia.html

Thecmelion 
TheC(melion) :P

Klan S1: [SF] Black Hand
Wersja gry S2: ZE: 2.65.2
Klan S2: Nie dotyczy :)
Wersja gry S3: Nie mam gry
Wysłany: 2010-12-08, 15:44   

[quote="Kalia"]Jako że wczytywać tu się gry nie da, to jedynym wyjściem, jakie widzę, jest eksport postaci i kampania od nowa - szkoda, bo to już daleko... Ale ponawiając pytania - jaką postacią grasz? I czy na pewno teraz powinnaś iść do Sofii?[/quote]
Jaki eksport? Przecież to działa tylko w Sieci Zamkniętej i wyłącznie w I&B. A [b]blecku[/b] nie powiedziała, że gra na multi, więc proponowanie eksportu jest dziwne. :P Może chodzi jej o najzwyklejszą Kampanię z singla, a tam nie da się przechodzić jej jeszcze raz na tym samym poziomie trudności (zresztą na wersji 2.43 tym bardziej). :roll: Chyba, że ja o czymś nie wiem, zaś z drugiej strony lepiej nie zakładać z góry, że wszyscy grają na multi. Chyba, że chodzi Ci o zwykłe wyjście z gry i zaczęcie od nowa już wyżej, to ok zwracam honor. :P
Ostatnio zmieniony przez Thecmelion 2010-12-08, 15:55, w całości zmieniany 2 razy  

blecku 

Wysłany: 2010-12-08, 17:30   

Chodzi o misję główną. Gram Serafią. Z bibliotekarzem rozmawiałam raz, według szczegółów misji teraz mam pogadać z Sofią. Na mapie oznaczona jest pomarańczowym kółeczkiem, jednak gdy chcę z nią porozmawiać znak zapytania jest niebieski. Żadna misja poboczna nie prowadziła mnie do niej.

Kalia 
w(y)kurzacz trolli

Wysłany: 2010-12-09, 09:20   

[quote="Thecmelion"]Jaki eksport?[/quote]
Sory, machłam się z S1 xD
[quote="Thecmelion"]Chyba, że chodzi Ci o zwykłe wyjście z gry i zaczęcie od nowa już wyżej, to ok zwracam honor[/quote]
Ot to-to. Tylko jakoś mi się składniowo z S1 pomieszało xD
[quote="blecku"] Gram Serafią[/quote]
No to podejrzewam, że to dokładnie problem 'niebieskiej kampanii postaci', bo ostatnie zadanie Serafii prowadzi nas właśnie do Sofii. Czy wypełniałaś taką misję jak 'Dzieci i demony' (na samym początku gry w Wolnybrodzie)? Jeśli nie - wróć tam, wypełnij ją i idź za niebieskim kółkiem na mapie, wypełniając zadane przez nie misje. To taka kampania poboczna, specyficzna dla każdej postaci. Gdy ją wypełnisz, Sofia powinna się odblokować i będziesz mogła kontynuować normalną kampanię.

Gauri napisał/a:
Wpisuję Cię na listę osób, którym Kalia może niechcący urwać głowę przy samych kostkach ^^

blecku 

Wysłany: 2010-12-09, 14:34   

Misje klasowe Serafii wykonałam chyba wszystkie (Dzieci i demony, Polowanie i Poczatek końca) Są jeszcze jakieś, bo na mapie nie ma oznaczeń?

Kalia 
w(y)kurzacz trolli

Wysłany: 2010-12-09, 22:03   

No właśnie są inne:
http://www.sacredwiki.org...fic_Side_Quests
Niestety nie wszystkie są opisane, ale - jak widzisz - musisz porządnie zwiedzić wszystkie lokacje żeby je znaleźć...
A do Sofii prowadzi właśnie 'Początek końca', więc skoro go zrobiłaś to powinno być ok.

A skoro nie jest, to najwyraźniej coś się zablokowało... Na jakim poziomie trudności jesteś? Jeśli na brązie to po prostu przerzuć się na srebro i zacznij kampanię od nowa. Wiem, że to spora strata, ale niestety nie mam pojęcia, co możnaby z tym zrobić, skoro teoretycznie nic nie powinno blokować Sofii przed rozmową na temat dalszej kampanii...

Gauri napisał/a:

Odpowiedz do tematu