logo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dodatek do Sacred 2
Autor Wiadomość
Shei 
Rest in Pieces

Wersja gry S1: UW: 2.28
Wersja gry S2: ZE: 2.65.2
Platforma S2: PC
Wersja gry SC: Citadel
Platforma SC: PC
Wersja gry S3: FE
Platforma S3: PC
Wysłany: 2010-10-22, 08:31   Dodatek do Sacred 2

[quote]Na stronie Cenegi w zapowiedziach ponownie pojawił się dodatek do Sacred 2. Wiele osób już wątpiło w wydanie dodatku u nas, lecz jednak w końcu doczekaliśmy się (po ponad roku od pierwszej zapowiedzi). Podtytuł został zmieniony z Ice and Blood na Władca Smoków.

W Sacred 2: Władca Smoków dostępne są dwa dodatkowe obszary (Krwawy Las i Kryształowa Kraina), na których spotkamy nowych przeciwników. Będziemy mogli wybrać nową klasę postaci - Smoczego Maga, władającego magią żywiołów oraz potrafiącego przybierać formy smoków. Dodatek zawiera też nowe przedmioty i zadania, a także szereg poprawek i udoskonaleń odnośnie podstawowej wersji gry.

Sacred 2: Władca Smoków zostanie wydany w listopadzie w polskiej kinowej wersji językowej. W sklepie Cenegi można już składać zamówienia (cena: 64.99zł).[/quote]

Ostatnio zmieniony przez Shei 2010-10-22, 08:32, w całości zmieniany 1 raz  

Kalia 
w(y)kurzacz trolli

Wersja gry S2: IB/WS: 2.65.2
Wersja gry SC: Jungle Hunt
Wysłany: 2010-10-23, 11:31   

Przedsprzedaż już ruszyła ;)
http://allegro.pl/sacred-...1281919361.html

Gauri napisał/a:
Wpisuję Cię na listę osób, którym Kalia może niechcący urwać głowę przy samych kostkach ^^

:vampir: Oh, I love this job... :]

Polecam: http://takbardzozle.blogs...2-pisownia.html

kubus19 
WrestlingFan

Wysłany: 2010-10-23, 11:44   

Niezbyt dobrą opinie ma ten alegrowicz (15 negatywnych) :(
Ja tam wole nie ryrzykować i mam nadzieje że "większe sklepy" takie jak Media Markt, Tesco bedzie dostępny dodatek

Thecmelion 
TheC(melion) :P

Klan S1: [SF] Black Hand
Klan S2: Nie dotyczy :)
Wersja gry S3: Nie mam gry
Wysłany: 2010-10-23, 12:07   

[quote="kubus19"]Niezbyt dobrą opinie ma ten alegrowicz (15 negatywnych) [/quote]
Nie przesadzaj, na 1900 tranzakcji tylko 15 nie wyszło, to wcale nie jest tak źle, zresztą u tych co sprzedają hurtem na Allegro tak bywa od czasu do czasu, że coś pójdzie nie tak podczas kupna towaru. Jak na niezbyt rozgarniętego wydawcę, cenega radzi sobie bardzo dobrze. :P Czemu użytkownik zawsze patrzy na negatywne, a nie spojrzy na pozytywne, których zazwyczaj jest 95% więcej? :>

[quote="kubus19"]Ja tam wole nie ryrzykować i mam nadzieje że "większe sklepy" takie jak Media Markt, Tesco bedzie dostępny dodatek[/quote]
Będzie napewno w Empikach, Saturnach, MM i wszystkich takich podobnych. :P W Tesco to możesz zrobic zakupy typu jedzenie lub środki chemiczne. xD

Shilam 

Wersja gry S1: ZE KK: 2.28
Wysłany: 2010-10-23, 15:35   

Ja już tę grę mam od ponad roku 8) Kupiłam na Ukrainie za jakieś 20 złotych :)
Smoczy mag jest moją ulubioną męską postacią. Jego umiejętność zamiana w smoka daje podobne umiejętności co Podniebny Demon u Wiedźmy w jedynce ;)

Shei 
Rest in Pieces

Wysłany: 2010-10-23, 17:22   

[b]Shilam[/b], nie tylko Ty, ale teraz jak wyjdzie wersja PL, to będzie można normalnie na naszym lobby grać w dodatek na closed multi. Ja też mam od ponad roku go, nawet wcześniej niż był dostępny w sklepach, problem w tym, że nie wbiję się na nasze lobby na nim, bo potrzebny mi klucz PL, który bym mógł dopisać do konta z podstawki, a ja mam klucz z ang wersji.

Kalia 
w(y)kurzacz trolli

Wersja gry S2: IB/WS: 2.65.2
Wersja gry SC: Jungle Hunt
Wysłany: 2010-10-23, 20:26   

Nom, a teraz wreszcie będzie można normalnie po polskiemu pograć. Chociaż trochę się znowu boję tłumaczenia - patrząc po nazwach angielskich setów i tym, co zrobili z tytułem xD Ale to już szczegóły techniczne. Mam nadzieję tylko, że wiele nie pozmieniali w dotychczasowych nazwach, bo będzie duuużo roboty...

Gauri napisał/a:
Wpisuję Cię na listę osób, którym Kalia może niechcący urwać głowę przy samych kostkach ^^

:vampir: Oh, I love this job... :]

Polecam: http://takbardzozle.blogs...2-pisownia.html

Thecmelion 

Wysłany: 2010-10-23, 20:49   

[quote="Kalia"]Chociaż trochę się znowu boję tłumaczenia - patrząc po nazwach angielskich setów i tym, co zrobili z tytułem [/quote]
Nie ma o czym gadać, jesli tytuł zmienili, to sety też będą miały napewno inne nazwy. Znowu będzie chaos jak z tłumaczeniami z podstawki i S1. :P

A ja jestem ciekaw kiedy dostaniemy patche po polsku do opóźnionego dodatku?!. Dzięki Bogu od czasu wydania Ice & Blood w sierpniu zeszłego roku, w eter rzucono 2 patche i hotfix (4 duży miał być, ale zaginął w mrokach dziejów). No chyba, że nasza wersja dodatku będzie od razu najnowsza, czyli 2.56.2.0, w co za bardzo nie chce mi się wierzyć. :P A jak nie, to będą musieli ruszyć tyłki, bo poprzez wydanie dodatku, a bez posiadania patchy, nie będzie można normalnie pograć na multiplayerze na serwerach europy wschodniej. A tak właściwie, to ciekawe kto zajmie się polskimi patchami do I&B i kto umieści je na oficjalnej stronie S2? Cenega czy DS? :roll:
Ostatnio zmieniony przez Thecmelion 2010-10-23, 23:10, w całości zmieniany 2 razy  

Jacusiek 
Sacredzista!

Wysłany: 2010-10-23, 21:38   

TAK!! Wiedziałem, że Cenega jednak wyda polską wersję! HURA!! xD
Ostatnio zmieniony przez Jacusiek 2010-10-24, 10:04, w całości zmieniany 1 raz  

Shei 
Rest in Pieces

Wysłany: 2010-10-23, 22:21   

Cenega raczej zawsze wydawała w miarę aktualne wersje, więc możliwe, że będzie z najnowszym patchem już lub ewentualnie patch będzie na płytce.

Thecmelion 

Wysłany: 2010-10-24, 13:39   

[quote="Shei"]Cenega raczej zawsze wydawała w miarę aktualne wersje, więc możliwe, że będzie z najnowszym patchem już lub ewentualnie patch będzie na płytce.[/quote]
No dobrze by było. :P

Po za tym już chyba wiadomo, kiedy dokładnie będzie premiera Władcy Smoków. Mianowicie, jeśli ufać serwisowi gry-online.pl, to jest tam (Sacred 2: Władca Smoków - profil na GOLu) podana data [b]19 listopada[/b], czyli dokładnie za miesiąc powinien dodatek ujrzeć światło dzienne. Na 90 procent jest to prawdziwa informacja, gdyż na GOLu ekstremalnie rzadko są podawane złe informacje dotyczące dat wydania, no chyba że premiera zostaje przesunięta. Więc koło 19 możemy szykować kasę (mówię do tych co mają zamiar kupić w sklepie, nie w pre-orderze). :spoko:
Ostatnio zmieniony przez Thecmelion 2010-10-24, 13:40, w całości zmieniany 1 raz  

Pablo134 

Wersja gry S2: Nie mam gry
Wysłany: 2010-10-30, 19:52   

He he premiera 19 listopada, to gra ukaże się w moje urodziny :D
Super, że będzie ta złota edycja zawierająca podstawkę i dodatek, ale ja najpierw chcę prześć sacred 1. Mam dopiero 136 lvl więc trochę mi jeszcze zostało do 216 i te walnięte posążki (brakuje mi jeszcze dwa) mam nadzieję, że znajdę :(

Odpowiedz do tematu