logo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kolejne zmiany na stronie
Autor Wiadomość
Shei 
Rest in Pieces

Wersja gry S1: UW: 2.28
Wersja gry S2: ZE: 2.65.2
Platforma S2: PC
Wersja gry SC: Citadel
Platforma SC: PC
Wersja gry S3: FE
Platforma S3: PC
Wysłany: 2010-09-27, 16:20   Kolejne zmiany na stronie

[quote]Dawno nie pisałem żadnego newsa, gdyż scena Sacred trochę ucichła, a na stronie w tym czasie i tak sporo się działo. Nie pamiętam już wszystkich zmian jakie wprowadziłem na stronie od czasu ostatniego newsa, lecz postaram się wypisać przynajmniej część z nich.

Ciężko wybrać od czego zacząć, więc może od rzeczy pisanych w ostatnim newsie.

Panel zbrojowni z Sacred 2, jak i sama zbrojownia, są już dawno gotowe i aktualnie w zbrojowni z S2 znajduje się już 2580 przedmiotów setowych, unikatów oraz legendarnych, a liczba ta stale rośnie, chociaż do statystyk ze zbrojowni z Sacred 1 jeszcze sporo brakuje.

Imperialne Chochliki Zbrojmistrzowie bez wytchnienia, niestrudzenie, w pocie czoła, głodne...GŁODNE!?... Znowu zapomniałem je nakarmić...zaraz wracam ^^ ... Ok na czym to ja skończyłem... Bez wytchnienia, niestrudzenie, w pocie czoła, lecz najedzone pracują dodając kolejne przedmioty do Imperialnej Zbrojowni.

Jeżeli znajdziecie jakieś przedmioty, których nie ma jeszcze w zbrojowni, to wyślijcie je do nas (instrukcja co, jak i gdzie wysyłać. Nie pozwólcie by Chochliki zostały bez pracy, a jednocześnie przyczynicie się do tego, by nasze kochane Imperium rosło w siłę.

Dział z księgami Sacred 2 także został już ukończony.

Kilka starych działów zostało mocno przebudowanych i uaktualnionych, w tym dział postaci Sacred 2 oraz download. Uaktualniony został też dział Strategie z Sacred 1, Opowiadania, Tapety oraz Arty i Rendery. Część działów przebudowałem pod dodatek Ice and Blood, lecz jak do tej pory nie został on wydany u nas i aktualnie nie ma żadnych zapowiedzi na jego temat.

Dodałem nowe działy takie jak Osiągnięcia z Sacred 2 oraz Doświadczenie z Sacred 2.

Dodany został też dział Filmiki oraz utworzyłem oficjalny kanał YouTube serwisu, na który będą wrzucane wszystkie filmiki związane z serią Sacred. Dzięki temu nie będzie trzeba ściągać filmików na dysk by je obejrzeć.

Jeżeli macie jakieś swoje filmy związane z Sacred i chcecie by zostały umieszczone na serwisowym kanale YT oraz na stronie w dziale z filmami, to proszę o kontakt poprzez forum lub na maila serwisowego (można go sprawdzić pod adresem, który podałem wyżej odnośnie zbrojowni).

Dzięki Chochlikowi Thec'owi, który przekopał cały internet dwa razy w poszukiwaniu informacji, dodałem także dział dotyczący nieskończonego projektu Armalion oraz firmy Ikarion, która zajmowała się tworzeniem tego projektu. Osoby, które nie wiedzą co łączy grę Sacred z grą Armalion oraz firmę Ascaron z firmą Ikarion, zapraszam do działu Historia Sacred. Dział ten jeszcze nie jest w pełni gotowy, lecz w swoim czasie zostanie jeszcze trochę uzupełniony o historię nieistniejącego już Ascaronu oraz częściowo o gry z serii Sacred.

Zachęcam do przeczytania działu Historia Sacred, gdyż jest ona dosyć ciekawa i mimo wielu problemów w tych dwóch firmach możemy grać w gry z serii Sacred.

Czas zakończyć pisanie tego newsa, bo już w tej chwili wyszedł mi z niego jakiś newsowy boss. Kolejne newsy postaram się pisać krótsze, lecz częściej...[/quote]

Ostatnio zmieniony przez Shei 2010-09-27, 17:12, w całości zmieniany 2 razy  

Kalia 
w(y)kurzacz trolli

Wersja gry S2: IB/WS: 2.65.2
Wersja gry SC: Jungle Hunt
Wysłany: 2010-09-27, 22:30   

[quote="Shei"]GŁODNE!?[/quote]
Omnomnomnomnomnomnomnom... :pizza:

Dla ułatwienia powiem, że itemków z S1 jest 4815, więc niemal dwa razy więcej - ale jeśli pomożecie, to dobijemy i do tej liczby w S2 ;)
Swoją drogą - itemy z S1 również mile widziane, może dojdziemy do pełnego 5k ^^

Gauri napisał/a:
Wpisuję Cię na listę osób, którym Kalia może niechcący urwać głowę przy samych kostkach ^^

:vampir: Oh, I love this job... :]

Polecam: http://takbardzozle.blogs...2-pisownia.html
Ostatnio zmieniony przez Kalia 2010-09-27, 22:32, w całości zmieniany 1 raz  

Thecmelion 
TheC(melion) :P

Klan S1: [SF] Black Hand
Klan S2: Nie dotyczy :)
Wersja gry S3: Nie mam gry
Wysłany: 2010-10-03, 22:54   

Widzę, że szanowny Pan Admin zapomniał dopisać. :P Dzisiaj ostatecznie zakończylismy robić również dział Easter Eggów. Dzisiaj zostały dodane 3 ostatnie ciekawostki:
[list]Broń ze Star Wars
Tajemnicze Serafie
Szkielet smoka[/list]
Dodatkowo jutro powinna być uaktualniona Historia Sacred o duży fragment, zawierajacy historię Ascaronu. Na następny ogień idzie historia Deep Silver i Koch Media oraz wstępne dane o pracy nad Sacred 3. :)

Shei 
Rest in Pieces

Wysłany: 2010-10-04, 10:10   

[b]alistair80[/b], wiem że się odmienia, zmieniałem tam w dwóch miejscach to "ów", ale chyba później podczas cofania w panelu, gdy chciałem jeden z obrazków poprawić, to jedno z tych "ów" na starą wersję wskoczyło ;) Już poprawiłem :)

[b]Thecmelion[/b], brutalu Ty jeden, chciałem newsa napisać o tym, bo przecież na scenie Sacred już dłuższy czas nic się nie dzieje i znowu newsa będę co pół roku pisał :P

Thecmelion 
TheC(melion) :P

Klan S1: [SF] Black Hand
Klan S2: Nie dotyczy :)
Wersja gry S3: Nie mam gry
Wysłany: 2010-10-04, 15:31   

[quote="Shei"]Thecmelion, brutalu Ty jeden, chciałem newsa napisać o tym, bo przecież na scenie Sacred już dłuższy czas nic się nie dzieje i znowu newsa będę co pół roku pisał [/quote]
Ja tylko napisałem co zostało dodane i co będzie. Nic nie stoi na przeszkodzie, jak znowu coś nowego dojdzie, żebyś dopisał również to, mój post to tylko informacja o aktualizacji, Ty bez przeszkód możesz napisać z tego newsa. :P I niej jestem brutal. ^^

A tak przy okazji, to [b]alistair80[/b], wszystkie błędy na stronie i tym podobne zgłaszaj w tym temacie: http://forum.sacred.pl/vi...t=188&start=105 :)

Shei 
Rest in Pieces

Wysłany: 2010-10-05, 01:47   

[b]alistair80[/b], no na stronie jest sporo tekstów już, więc błędy się zawsze trafią jakieś w samym tekście lub w tagach html. Czasami nawet jakieś głupie błędy się przytrafią, bo tekst też jest często zmieniany na coś innego i później ze zmiany "tekstu" na "tekstów", wyjdzie "tekstuw", bo człowiek na szybko dopisze "w", a nie zmienił "u" i tak zostanie :P Bo dopisując "w" kończysz to słowo i w podświadomości wydaje Ci się, że już skończyłeś zmiany, mimo tego, iż chwilę wcześniej pamiętałeś żeby zmienić jeszcze to "u". Później ktoś będzie to czytał, no i pomyśli, że jakieś dziecko pisało ten tekst, a tu się okazuje, ze błąd wynika z czegoś innego ^^

Na pewno jest sporo błędów jeszcze gdzieś, bo nie da się tak od razu wyłapać wszystkiego :) No ale trzeba zgłaszać i zostaną poprawione ;)

Odpowiedz do tematu