logo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Shei
2009-06-06, 14:39
Wiedźma
Autor Wiadomość
Seraphina 

Wersja gry S1: ZE KK: 2.28
Wersja gry S2: Nie mam gry
  Wysłany: 2009-06-06, 14:30   Wiedźma

Mam kilka pytań, bez wstępów, do rzeczy:
1. Czy uda się (bez problemów run) zrobić mi wiedźmę, na demona trucizny, burzy, wezwanie śmierci i np. Demona Walki i może macki?? Czy to nie będzie za dużo run?? Z ostatniego skilla mogę zrezygnować:)
2. Co lepiej dla tego typu wiedźmy dać?? Władanie toporem, mieczem plus jakaś tarcza?? Czy lepiej walkę na dwie bronie??
3. I czy warto dawać jej w umiejętnościach Potęgę piekieł?? Czy raczej czar wezwanie śmierci nie będzie trwał krócej niż regeneracja??
4. I standardowo czy taka postać będzie w miarę dobra?? Czyli ani za łatwa ani za trudna??

woj4tek
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-08, 18:21   Re: Wiedźma

Seraphina ty chyba chcesz osta dostać^^
Seraphina napisał/a:

1. Czy uda się (bez problemów run) zrobić mi wiedźmę, na demona trucizny, burzy, wezwanie śmierci i np. Demona Walki i może macki?? Czy to nie będzie za dużo run?? Z ostatniego skilla mogę zrezygnować:)

burzy, hmm???

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Patrz post niżej:
Z tym ostem to chodziło o całokształt twórczości Seraphiny przez ostatni tydzień - dwa. :wink:
Ostatnio zmieniony przez woj4tek 2009-06-12, 14:12, w całości zmieniany 1 raz  

KsiadzRobaQ 
Leaf mean a loan!

Wersja gry S1: UW: 2.28
Wersja gry S2: Nie mam gry
Wersja gry SC: Citadel
Platforma SC: PC
Wysłany: 2009-06-08, 18:37   

Eee... dlaczego koleżanka ma dostać osta, skoro już go nie dostała od Admina? To źle, że się pyta? A może dla Ciebie te pytania są banalne, ale dla koleżanki nie? Godne poszanowania, naprawdę...
I sam słusznej uwagi nie postawiłeś. Nie każdy ma "taaaaką dobrą pamięć"...

1. Jeżeli robisz Sukkubę, to skup się raczej na jednym z jej aspektów. Najpowszechniej stosuje się na trutkę, ponieważ, no cóż, ma największego kopa. Potem jest ogień, na końcu energia (czy jakoś tak) i walka ex-aequo. Macki, no, jak chcesz, ale na pewno będzie Moc Piekieł i Wezwanie Śmierci do zestawu. To się daje prawie zawsze. O runy Sukkubą martwić się nie musisz, bo i tak używa 3, góra 4, w polotach 5 (latający - jedna runa, aby polatać).
O, latający też ma kopa. Tyle że jednak trzeba umieć już takiego zrobić.

2. Zależy od builda, ale najlepiej po prostu dopasować broń pod rodzaj zadawanych obrażeń. I tak np. dla Ognistej dobre może być stworzenie broni 2x Obusieczny Topór Regina (socektowany all ringami z seta). Reszty to tam Ci nie doradzę, bo dawno się nie bawiłem, może ktoś inny dorzadzi. :P

3. No przyda się. Zawsze się przyda. Jeżeli będziesz chciała wbić CA na znacznie wyższy poziom, to ta Umiejętność Ci pomoże. Nieznacznie, ale pomoże.

4. Postać jest dość łatwa w prowadzeniu. Już od >50 lvl-a może sobie chodzić spokojnie gdzie chcesz. Nie wiem, jak to jest pod kątem zlagowanego BC, ale widzę, że i tak raczej preferujesz single, więc ta uwaga nie będzie Ci potrzebna. ;)
Ostatnio zmieniony przez KsiadzRobaQ 2009-06-08, 18:38, w całości zmieniany 1 raz  

Kalia 
w(y)kurzacz trolli

Wersja gry S1: UW: 2.28
Wersja gry S2: IB/WS: 2.65.2
Platforma S2: PC
Wersja gry SC: Jungle Hunt
Platforma SC: PC
Wersja gry S3: FE
Wysłany: 2009-06-09, 19:33   

Seraphina napisał/a:
1. Czy uda się (bez problemów run) zrobić mi wiedźmę, na demona trucizny, burzy, wezwanie śmierci i np. Demona Walki i może macki??

Może i ja się wtrącę. Robaq już większość powiedział, ale ja tak po swojemu:
z 'burzy' zrezygnuj, bo obrażenia ma naprawdę słabe
Demona Walki też możesz sobie darować, bo trucizny jest o wiele lepszy, a i tak dwóch naraz używać nie możesz
a do trucizny Macki i Wezwanie pasują jak ulał :)
Demonka nie ma problemów z runami niezależnie od ilości 'zjedzonych' - mam dwie na 100+ lvl i u każdej zalegają jakieś zapasy.
Seraphina napisał/a:
Władanie toporem, mieczem plus jakaś tarcza?? Czy lepiej walkę na dwie bronie??

Imo - dwie bronie są w 99% przypadków lepsze, bo jest w nich (dwóch broniach) więcej bonusów niż w jednej dwuręcznej i atakuje się 2x szybciej niż broń+tarcza. Idealnymi brońmi byłyby np:
Zdezelowany Topór Bojowy
Giętki Ręczny Topór
Zabójca Gigantów Terala
itd. itp. Przejrzyj sobie resztę Zbrojowni i dobierz ;)
Cytat:
3. I czy warto dawać jej w umiejętnościach Potęgę piekieł?? Czy raczej czar wezwanie śmierci nie będzie trwał krócej niż regeneracja??

Wg. mnie nie ma sensu - ta umiejętność jest przydatna dla magiczki, a to raczej będzie wojowniczka/hybryda. I bez tego masz dość innych umiejętności, które będą bardziej użyteczne ;)
Seraphina napisał/a:
4. I standardowo czy taka postać będzie w miarę dobra?? Czyli ani za łatwa ani za trudna??

Powinna być dość łatwa, jeśli ją dobrze rozwiniesz ofc ;)

Gauri napisał/a:
Wpisuję Cię na listę osób, którym Kalia może niechcący urwać głowę przy samych kostkach ^^

:vampir: Oh, I love this job... :]

Polecam: http://takbardzozle.blogs...2-pisownia.html
Ostatnio zmieniony przez Kalia 2009-06-09, 19:33, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu