logo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Shei
2008-12-03, 12:59
Jak zrobic fajnie driade
Autor Wiadomość
radek120 

Wersja gry S1: UW: 2.28
Wersja gry S2: ZE: 2.65.2
Platforma S2: PC
Wysłany: 2008-12-02, 23:31   Jak zrobic fajnie driade

tak jak prosze jakies fajne sugestie porady jak można fajnie zrobić driade

Wishnu 

Wersja gry S1: ZE KK: 2.28
Wysłany: 2008-12-03, 08:02   

Wg mnie voodoo można sobie odpuścić i całą ofensywną magię driady chyba że ktoś chce PvP to może wtedy niektóre CA voodoo mogą być przydatne. Polecam pierwszy aspekt i dać tylko po jednym runie do skilli nagłe natarcie i niszczące uderzenie żeby regen był jak najniższy do spammowania. Wg mnie nie warto też brać umiejętności skupienie zmiennej łowczyni przy tak niskim poziomie CA z aspektu. Po umiejętności defensywne sięgamy do magii natury i bierzemy starożytną korę i dotyk złotej polany. Jeśli chodzi o ofensywę to pakujemy taktykę, combat discipline i broń dystansową (ważne żeby attack speed był jak najwyższy to przy niskim regenie CA można strzelać po kilka strzałów na sekundę). Sorki za mieszaną angielszczyznę/polszczyznę :D

radek120 

Wysłany: 2008-12-03, 09:28   

A jak widzisz magie natury opłaca się to brać np oplątanie

Wishnu 

Wersja gry S1: ZE KK: 2.28
Wysłany: 2008-12-03, 11:36   

splątające pnącze - działa tylko na jednego przeciwnika i i tak nie wyciśniesz z tego na dłuższą metę porządnego damage bez buildu na magię. Ja tam nie używam ale do PvP pewno jest idealne :D . Wg mnie build driady na plujki (zauważyłem że po patchu CA wykonywane plujką wykonywane są podwójnie ;/ - może to bug a może tak miało być żeby driada w końcu była najsilniesza na odległość) jest najlepszy. Przeważnie nikt nawet nie podejdzie a nawet jeśli to mamy starożytną korę i dotyk złotej polany, niezłą defensywę może też dawać piaskowy diabeł. Myślę że na początek najłatwiej zrobić taką driadę. Jak chcesz driadę na magię to wydaje mi się że potrzeba większego doświadczenia i zaplecza innych postaci żeby przejść przez pierwsze levele ale pewno też tego kiedyś spróbuję :P

radek120 

Wysłany: 2008-12-17, 08:42   

ja tez to zauważyłem ale nie tylko plujką ale też lukiem. A nie moge znaleść dobrego luku a gram kampania single light.

Odpowiedz do tematu