logo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jedenasty Smok
Autor Wiadomość
Thecmelion 
TheC(melion) :P

Wersja gry S1: UW: 2.28
Klan S1: [SF] Black Hand
Wersja gry S2: ZE: 2.65.2
Klan S2: Nie dotyczy :)
Wersja gry S3: Nie mam gry
Wysłany: 2020-11-20, 15:46   Jedenasty Smok

W Sacred istnieje jedenasty sekretny smok, o którym być może ktoś już słyszał wcześniej. Jednak możliwe, że ktoś po raz pierwszy się z taką informacją spotyka. ;)

Nazywa się on "Mały Smok" (lub "Baby Dragon" w angielskiej wersji) i został on odnaleziony przypadkowo przez rosyjskiego gracza WORTLOSa w sierpniu 2016 roku. Na jego pojawienie się w grze potrzeba około 3 godzin czasu rzeczywistego.

Co zrobić, żeby się pojawił? Mianowicie idziemy do NPC o nazwie "Helkemel, podróżny kupiec", który znajduje się w pobliżu mostu na drodze do Zamku Mystadale. Helkemel oferuje nam kupno smoczego jaja, ale wybieramy opcję "Odrzuć". Następnie odchodzimy na pewną odległość (mniej więcej, gdzie ścieżka do Mystdale idzie między drzewami). Sprawdzamy mini-mapę i gdy kropka Helkemela zmieni kolor z białego na szary (co oznacza to, że nie żyje), wracamy do niego. Następnie rozmawiamy z umierającym Helkemelem, który mówi nam, że smok wykluł się i musimy go złapać, zanim urośnie...

Wykluty smok znajduje się na wschód od Mystdale, poniżej cmentarza. Dokładnie o tu. Na początku znajdziemy tam tylko małego Raptora o nazwie "Mały Smok" (normalny przeciwnik z kółkiem championa pod cielskiem), jednakże po 7 dniach w grze (czyli około 3h w czasie rzeczywistym) mały drapieżnik stanie się wielkim smokiem. Jego wygląd (model) i statystyki są prawdopodobnie takie same jak u smoka Draconis Mortis (ten na wyspie na południe od Crow's Rock), bo to ten sam typ smoka.

Pozdrawiam. ;)

qbus371 
Tak

Zaproszone osoby: 1
Platforma S2: PC
Wersja gry SC: Jungle Hunt
Platforma SC: PC
Wersja gry S3: FE
Platforma S3: PC
Ostrzeżeń:
 1/7/9
Wysłany: 2020-11-20, 19:07   

A ja zawsze zanosiłem Loromirowi z Drakenden. Ciekawe ile jeszcze takich rzeczy jest poukrywanych.

Thecmelion 
TheC(melion) :P

Klan S1: [SF] Black Hand
Klan S2: Nie dotyczy :)
Wersja gry S3: Nie mam gry
Wysłany: 2020-11-20, 22:21   

Ja zawsze oddawałem te jajko magowi Mattiasowi z Sireman, znajdującemu się w tym zamku w centrum Mystdale. Zawsze było za nie sporo kasy; na niobowym jak sprawdziłem to dał za nie ponad 65 tys. sztuk złota. Loromirowi zazwyczaj nie oddawałem, bo po wykonaniu wszystkiego w tamtym rejonie podczas Kampanii, już tam nie wracałem z powrotem... :D

Odpowiedz do tematu