logo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wampka i Pioruny
Autor Wiadomość
MatthewMatt 

Wersja gry S1: ZE KK: 2.28
Wersja gry S2: ZE: 2.65.2
Platforma S2: PC
Wersja gry S3: Nie mam gry
  Wysłany: 2019-06-14, 18:57   Wampka i Pioruny

Hejka wszystkim to ponownie Ja Matt :) Do rzeczy.. Mam zamiar stworzyć Wampira pod znajomość mieczy i znajomość broni obuchowej ze względu na Gungnirka i tutaj pada moje pytanie, czy pod postacią wampira gdy będę atakować szponami to czy pioruny z setu Gungnirka bedą strzelały ?!? Oczywiście cały set uniwersalny zakuty pierścieniami oczywiście :)

Z góry dziękuję za odpowiedź :D

Kalia 
w(y)kurzacz trolli

Wersja gry S1: UW: 2.28
Wersja gry S2: IB/WS: 2.65.2
Wersja gry SC: Jungle Hunt
Platforma SC: PC
Wersja gry S3: FE
Pomogła: 59 razy
Wysłany: 2019-06-16, 21:49   

Cóż, wszystkie bonusy z Aarnuma u mnie działały, więc i Gungnir powinien (możesz sprawdzić na jakiejś postaci pobranej ze strony, jeśli chcesz mieć pewność).
Pytanie tylko - po co ci Znajomość Mieczy, skoro korzystasz z broni dwuręcznej obuchowej zakutej wszystkimi pierścieniami z setu?

Gauri napisał/a:
Wpisuję Cię na listę osób, którym Kalia może niechcący urwać głowę przy samych kostkach ^^

:vampir: Oh, I love this job... :]

Polecam: http://takbardzozle.blogs...2-pisownia.html

MatthewMatt 

Wysłany: 2019-06-17, 11:08   

Czyli chyba zadziała więc jest Okey, dzięki za odpisanie, a co do pomysłu..
Zwyczajnie, tak zaplanowałem i taką wampirzyce chce zrobić na dwie umiejętności Arnum z przytrzymaniem i pioruny dookoła.. Najlepsze jest to że bez problemu mogę taką Wampkę zbudować, Podam spis umiejętności :wink:

1.Władanie bronią
2.Wampiryzm
3.Tężyzna fizyczna
4.Zbroja
5.Zwinność
6.Władanie mieczem
7.Broń obuchowa
8.Blokowanie ciosów

W tej chwili mam 44 lvl i bije levele i szukam sprzętu aby moją wampkę ulepszyć, w nocy idzie mi już całkiem nie źle, pod postacią Wampira, tak jakoś mi przyszło do głowy aby taką postać zrobić i O! Proszę już się kształci postać na obuchy i miecze xD Zobaczę co będzie na wyższych poziomach trudności :]
Ostatnio zmieniony przez MatthewMatt 2019-06-17, 11:19, w całości zmieniany 1 raz  

Kalia 
w(y)kurzacz trolli

Wersja gry S1: UW: 2.28
Wersja gry S2: IB/WS: 2.65.2
Wersja gry SC: Jungle Hunt
Platforma SC: PC
Wersja gry S3: FE
Pomogła: 59 razy
Wysłany: 2019-06-17, 11:17   

A, o Aarnumie wcześniej nie pisałeś - teraz już wiadomo, po co Miecze.

Umiejki wyglądają dobrze i "standardowo", więc powinno zadziałać (jakkolwiek Wampka nadal jest wg. mnie jedną z najtrudniejszych postaci).

To jak się będziesz dobierał do skóry czemuś cięższemu (smokowi albo innemu paskudztwu), to daj znać jak poszło :)

Gauri napisał/a:
Wpisuję Cię na listę osób, którym Kalia może niechcący urwać głowę przy samych kostkach ^^

:vampir: Oh, I love this job... :]

Polecam: http://takbardzozle.blogs...2-pisownia.html

MatthewMatt 

Wysłany: 2019-06-17, 11:25   

Spoko dam znać jak się gra na poziomie Niobowym, Jak dobije tyle leveli, gram na multi tą postacią :)
A według mnie najtrudniejszą postacią jest Demon, tak na marginesie, ciężko zrobić z Demona Hybrydę :]

[ Dodano: 2019-06-20, 18:03 ]
Siemka chyba już czas się pochwalić moją wampką :roll: skoro to już 128 poziom dostęp do poziomu Niobowego :twisted:
Więc może tak na początku z umiejętnościami a później mała reprezentacja jak to działa w praniu,
jest to wampirzyca pod władanie mieczem oraz znajomość broni obuchowych, praktyka wygląda następująco... Wciskamy slot z zakutym Arnumem i łapiemy przeciwników w sidła następnie przechodzimy do slotu z zakutym Gungnirem i kopiemy wszystkich piorunami, Gungnir jest bardzo podobny do fali światła u mnicha z Diablo 3 eksplozja światła podajże, dam screena jak wyglądają umiejętności oraz umieszczę linka do filmiku, może filmik wystarczy :) jak moja wampirzyca walczy z nieumarłymi i orkami na pustyni, na poziomie Niobowym, podstawowy atak nie zadanie prawie żadnych obrażeń, dopiero jak uderzą pioruny z Gungnira wtedy widać prawdziwy efekt tej broni i jej moc a wszystko dzieje się na Veteran Modzie, więc wyobraźcie sobie grę na normalnym trybie gry bez moda, mamy praktycznie wszystko na Hita góra dwa hity ;p na filmiku jest nagrane jak ubijamy przeciwników na Veteranie, na normalnym trybie gry nie ma praktycznie żadnego zagrożenia dla naszej Wampirzycy, używamy przeważnie natarcia, lecz pobocznie możemy używać potężnego ciosu jakby jeden przeciwnik przeżył, i uwaga teraz.. postać jest oparta i ubrana w przedmioty tak zwane rzadkie czyli żółte, ponieważ mają dobrą regenerację sp. um.
Następnie robimy sobie jedno kombo z przemianą w wampira, po to aby bez problemu podczas powrotu do ludzkiej formy jak najszybciej wypić mikstórkę i zmieniamy się znowu w postać Wampira. Tio tyle z mojej strony dziękuję za uwagę i pozdrawiam.

Jak wspominałem wcześniej, szukamy żółtych przedmiotów ze względu na dobrą regenerację, poniżej kilka takich przedmiotów na wzór :roll:

[img][/img]

A Tu Filmik :wink:
https://www.youtube.com/w...8dSmu_mI&t=226s

Odpowiedz do tematu