logo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Moja He
Autor Wiadomość
Mateo23 

Wersja gry S1: ZE KK: 2.28
Wersja gry S2: 2.0.2
Klan S2: szukam
Platforma S2: PC
Wysłany: 2010-11-08, 18:32   Moja He

[b]Witam wszystkich[/b]

Gram wysoką elfką arcypiromantką 25lv :P

Moje Atrybuty

[b]siła[/b]61
[b]Wytrzymałość[/b] 89
[b]Witalność[/b] 68
[b]Zręczność[/b] 68
[b]Inteligencja[/b] 143
[b]Siła woli[/b] 85

Umiejętności
wiedza o arcypiromanctwie 12
koncentracja 14
wiedza o pancerzu 10
Dyscyplina bitewna 9
Starożytna magia 12
wiedza o tarczach 10
kondycja 3

Mam 2 problemy
1. Chciałbym pograć przez multi ale nie mogę znaleźć żadnego serwa .
2.Jak zaczynałem w to grać to w ogóle się nie znałem i nawaliłem runek meteorytu , aż respi się w 27 sec

Proszę o pomoc :D

Traken 

Wersja gry S1: Classic: 1.66
Wersja gry S2: 2.34
Wysłany: 2010-11-08, 19:08   

1 - niedokładnie napisałeś, albo ja jak zwykle jestem głupi, bo wg mnie nie masz patchy, albo ich częsci
2 - no nic dziwnego, że taka regeneracja. Po pierwsze elfce na początek gry przyda się 1 runa do każdego CA w Arcypiromantce (albo jaki tam aspekt wybrałeś). Później zwiększasz jedynie poziom skóry, która zwiększa obrazenia i zmniejsza regenerację, ale to poźniej. Od razu napakuj dużo run w Wielkie Pokrzepienie, poniewaz skraca regenerację bez kary i ma inne przydatne dla elfki bonusy. Pomyśl też trochę nad ulepszeniami, bo u elfki się na pewno przydadzą (jezeli nie chcesz się meczyć i mi się nie chce rospisywac to przeczytaj to - http://forum.sacred.pl/viewtopic.php?t=3436 - i potem napisz tam, albo tu pytania jakie masz, chociaż większosc odpowiedzi znajdziesz w komentarzach. No to powodzenia :P

Mateo23 

Wysłany: 2010-11-08, 20:49   

Więc tak przeczytałem wasze rady i jestem w kropce czy zrobić 2 nowe postaci czy z tą się nadal bawić .
A co do patchy no troszkę ściągania jest ale da rade.

Traken 

Wersja gry S1: Classic: 1.66
Wersja gry S2: 2.34
Wysłany: 2010-11-08, 21:00   

Co do skupienia to wiadomo, że potrzeba, ale podałem tylko ten build bo tam jest już wszystko pokazane co i jak, to powinien coś zrozumieć ^^ Co do patchy, to musialbyś odinstalowac grę, ponownie zainstalowac i wgrać wszystkie patche po kolei bez wlączania gry, bo inaczej sobie nie pograsz. Tak czy inaczej lepiej skasowac postać niż kasować ją na wyższych :spoko:
Ostatnio zmieniony przez Traken 2010-11-08, 21:01, w całości zmieniany 1 raz  

Mateo23 

Wysłany: 2010-11-09, 19:21   

Dobra
Ja zacznę expic dam w regen i skupienie dojdę dalej i może będzie to miało ręce i nogi :D
Wielkie dzięki.

MatthewMatt 

Wersja gry S2: ZE: 2.65.2
Wersja gry S3: Nie mam gry
Wysłany: 2019-05-22, 19:25   

Siemka sorki że wybrałem ten temat ale pasuję najlepiej, jak sama nazwa wskazuje> Moja HE ;p A więc do rzeczy... Tak wygląda moja Wysoka Elfka Na Ogień, którą grałem przez ostatni tydzień i powiem że jest wybornie zwłaszcza na poziomie Srebrnym, oczywiście na wyższych poziomach trudności moja Elfka ma być równie skuteczna jak i teraz ;p O to link do filmiku, Elfka vs. Ośmiornica.

https://www.youtube.com/watch?v=_pAZzAAbGXs

Zachęcam do oglądnięcia całego filmu, ponieważ jest tam pokazane jakie Umiejętności wybrałem, gdzie mam mistrzostwa i to dwa na raz na 75 lvl. :roll: Heh wszystkie przedmioty znalezione w sposób legalny bez kodów, (Nie gram na kodach w Sacreda fuj..) Na Elfce widać nowy założony pełny set, który wprowadził CMP 0150. Ma całkiem spoko dodatkowe bonusy. To na tyle, tak wygląda moja Elfka.. Cześć i Pozdrawiam :wink:
Jeżeli wybrałem zły temat to proszę o właściwe przeniesienie postu, lecz nie usuwanie go, będę wdzięczny, bywajcie bohaterowie :wink:

Odpowiedz do tematu