logo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Moja Serafia na pociski - Pocisk niebios
Autor Wiadomość
MatthewMatt 

Wersja gry S1: ZE KK: 2.28
Wersja gry S2: ZE: 2.65.2
Platforma S2: PC
Wersja gry S3: Nie mam gry
  Wysłany: 2019-04-12, 09:48   Moja Serafia na pociski - Pocisk niebios

Cześć wam, z jakieś dwa tygodnie temu zacząłem grać w Sacreda ponownie i postanowiłem zbudować Postać Serafii i wybrałem Magiczną stronę tej postaci, krótko mówiąc poszedłem na chama w Pociski energi z dodatkowymi CA takimi jak Tańczące Ostrza czy Siła wiary itp. ze szkoły magii Serafii, ale do rzeczy, chciałbym przedstawić i pokazać jak skuteczna może być taka Serafia na Pociski, zacznę od umiejętności, zapraszam...

Umiejętności:
1.Znajomość Magii
2.Medytacja
3.Magia niebios
4.Blokowanie ciosów
5.Zbroja
6.Tężyzna fizyczna
7.Zwinność
8.U mnie jest to puste pole, w przyszłości zdecyduje się może na Handel lub Gungnir'a albo Aarnum, kto wie, możecie wybrać co chcecie^^

Wszystko pakujemy pkt. w Umysłową regenerację.

Rozwijamy CA w miarę równo z poziomem, czyli Tańczące Ostrza, siłę wiary, 'Poświatę dla nieumarłych'. ALE UWAGA Najważniejszym CA u tej serafii są Pociski energi, ja mam je rozwinięte na maxa, bodajże 260lvl i wy macie mieć tak samo, Pociski Energi rozwinięte max + to co z przedmiotów lub biżuterii.

Ubranko:
Staramy się znaleźć cały set Moc Freya ze względu na Dodatkowe Obrażenia i dobry regen dla naszych czarów, miedzy innymi Pociski energi na których skupiamy się najbardziej, możemy mieć spokojnie regen pocisków 80 s. a czas działania 160 s. to ponad dwie minuty, spokojnie się naładuje zanim przestanie działać.

Uzbrojenie:
Mogą być miecze z zestawu lub unikaty lub nawet pełny egzaminek Grimnira, ja osobiście biegam z mieczem i tarczą która ma cztery sloty na amulety.

Biżuteria:
Żółte amulety i pierścienie z LL, Krytykami, +do Zakl.Magicznych, Z regenem Magii. +% do obrażeń fizycznych i magii.

Coś od siebie..
Widziałem na Forum tematy związane z serafią np. na pociski i wielu z was jest nie zadowolonych z takiej Serki, lecz ja mam inne zdanie, ponieważ odblokowałem dopiero Poziom Złoty, to zabijanie stworów np. w Dolinie łez wygląda tak że mam tam wszystko góra na dwa Hity :D .
Zbudowanie takiej serafi z pełnym setem Freya sprawia że damy tez radę na wyższych poziomach trudności, Przedstawie wam filmik z taką Serafią na Pociski i sami oceńcie, np. jak zabijam smoki czy Andukara..

Chciałbym powiedzieć od siebie że rozwinięte na maxa Pociski i pełny Set robi nasza serafie trudnym przeciwnikiem w walce w trybie PvM. Pociski nie są aż tak wolne gra się przyjemnie. :jupi:

Oto Filmik jak radzi sobie taka Serafia, na Poziomie 'Złoto'

https://www.youtube.com/watch?v=Mxoa3Mti4iE

Kalia 
w(y)kurzacz trolli

Wersja gry S1: UW: 2.28
Wersja gry S2: IB/WS: 2.65.2
Wersja gry SC: Jungle Hunt
Platforma SC: PC
Wersja gry S3: FE
Wysłany: 2019-04-12, 10:40   

Ano wygląda fajnie :)

W swoim sceptycyzmie mogę powiedzieć, że to dopiero Złoto (jeśli postać nie radzi sobie na Złocie, to jest naprawdę kiepska).
Druga rzecz jest taka, że z takich lub innych źródeł miałeś dostęp do pełnego setu (albo wreszcie się dowiedziałam, kto wykorzystuje moją pulę szczęścia do dropiących itemków :P ) - przeciętny gracz, który zaczyna na "świeżo" zazwyczaj chodzi w zbieraninie złomu i stąd zapewne te narzekania, które napotkałeś na forum. Sprawdź, jak się postać sprawuje bez wsparcia pełnego zestawu i może paru innych bajerów - to będzie bardziej zgodne z tym, co odczuwa ktoś, kto nie wraca do gry, tylko ją zaczyna :)

Gauri napisał/a:
Wpisuję Cię na listę osób, którym Kalia może niechcący urwać głowę przy samych kostkach ^^

:vampir: Oh, I love this job... :]

Polecam: http://takbardzozle.blogs...2-pisownia.html
Ostatnio zmieniony przez Kalia 2019-04-12, 10:40, w całości zmieniany 1 raz  

MatthewMatt 

Wersja gry S1: ZE KK: 2.28
Wersja gry S2: ZE: 2.65.2
Wersja gry S3: Nie mam gry
Wysłany: 2019-04-12, 13:47   

Niestety nie mam przedmiotów aby zastąpić nimi itemy Freya
A szukać mi się nie chce.
Chciałem pokazać graczom jak fajnie i skutecznie można zbudować Serafie na Pociski, pewnie będzie słabsza bez zestawu Freya ale nie wiele, Build jest przeznaczony dla nowicjuszy aby mieli cel budowy takiej Serafi jak i dla zaawansowanych którzy dążom do celu uzyskania najlepszego efektu ataku Pociskami energi (DMG) Serafii.

Chwila, sprawdziłem w ten sposób..
Walka ze Smokiem wygląda następująco.. z całym setem Freya smok leży po 12 pociskach a bez Freya po 20 Pociskach, sprawdzałem, miejmy też na uwadze to że poziom Pocisków energi jest na maxa u mnie 262 lvl na 79 levelu Serafii, różnica jest nie wielka bez Freya.

Serafia strzela dwoma pociskami na raz czyli strzelając 6 razy mamy 12 pocisków, siedem strzałów 14 pocisków osiem strzałów 16 pocisków itd.
Tyle mogę powiedzieć od siebie :P

Odpowiedz do tematu