logo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dota 2 - klucze
Autor Wiadomość
Riki Bomori 
Riki theBoner

Wersja gry S1: ZE KK: 2.28
Wersja gry S2: Nie mam gry
Ostrzeżeń:
 1/7/9
Wysłany: 2012-12-09, 11:48   Dota 2 - klucze

Dota 2 jest kontynuacją popularnego moda Defense of the Ancients do gry Warcraft III: Reign of Chaos. Tytuł stworzyło studio Valve, przy ścisłej współpracy ze współautorem oryginalnej modyfikacji – IceFrogiem.

Podobnie jak w pierwowzorze, w DotA 2 naprzeciw siebie stają dwie drużyny graczy (maksymalnie pięcioosobowe). Każdy z uczestniczących w potyczce kontroluje jednego bohatera. W trakcie gry heros stopniowo zdobywa doświadczenie, awansuje na kolejne poziomy zaawansowania i zbiera złoto, za które może następnie kupić ekwipunek. Rozgrywka w DotA 2 jest niemalże identyczna jak ta w pierwowzorze, czyli w każdej potyczce chodzi o to, by zniszczyć bazę przeciwnika znajdującą się na przeciwległym końcu mapy i jednoczenie nie dopuścić do zagłady swojej. Bohaterom sterowanym przez graczy towarzyszą ponadto jednostki kontrolowane przez komputerowe AI, potocznie nazywane „creeps”.

W DotA 2 twórcy zdecydowali się jednak na kilka kluczowych zmian. Pierwszą z nich jest wprowadzenie botów sterowanych przez sztuczną inteligencję, które zastępują tzw. leaverów, czyli osoby opuszczające rozgrywkę przed jej zakończeniem. Ponadto w grze funkcjonuje tzw. coaching system, będący próbą aktywizacji społeczności graczy. Weterani DotA mogą się dzięki niemu wcielić w rolę nauczycieli i sugerować początkującym użytkownikom różnego rodzaju strategie i wybór przedmiotów. „Trenerzy” mają między innymi możliwość obserwowania poczynań „uczniów” dzięki funkcji wglądu w ich trwającą potyczkę. Nagradzana jest także aktywność poza światem gry, polegająca na tworzeniu i edytowaniu poradników oraz uczestniczeniu w dyskusjach na forum gry. Pomocni gracze za swoją działalność otrzymują dodatkowe stroje dla swoich postaci, tytuły i różne inne bonusy.

To pomijając przeklejony opis - mam do oddania dla chętnych 3 klucze do powyższej gry. Jeśli ktoś chce sobie sprawdzić grę, przygarnąć klucz dla kogoś czy cokolwiek mu do głowy przychodzi, to z chęcią poratuję. Jedyne czego mi potrzeba, to dodać chętnego do znajomych na steam, bym mógł przesłać prezent. Mój nick na steam - Oshari
His rival is a Slovenian vampire, Kudlak, and their battle is unparalleled. They both assume various animal forms such as pigs, cows, and horses, but his forms can be recognized by their white color. It is said that evil can never overcome light, and each battle ends with Kresnik victorious."

Woroderex 

Wersja gry S3: Nie mam gry
Ostrzeżeń:
 1/7/9
Wysłany: 2012-12-09, 14:24   

Zdrajca! :F

Btw. o ile nic nie zmienili, wcale nie trzeba mieć klucza, wystarczy wypełnić ankietę o Dotcie na steamie, tylko że trochę długo się czeka.
No i graczy na razie jest niewielu z tego co widziałem, przynajmniej w samej europie, a na innych serwerach dość mocno laguje.
Ostatnio zmieniony przez Woroderex 2012-12-09, 14:35, w całości zmieniany 1 raz  

Riki Bomori 
Riki theBoner

Ostrzeżeń:
 1/7/9
Wysłany: 2012-12-09, 16:55   

Ofc, że nie trzeba, ale sam mowiłeś trochę trzeba poczekać. (ja czekałem 5 miesięcy). Po prostu chcę ludziom klucze porozdawać, jak mogę. Zwłaszacza, że Valve zalewa tymi kluczami.

A co do graczy, może się wydawać niewielu, ale jakby nie patrzeć o każdej porze jest z kim grać, najdłużej 2 min w kolejce czekałem, a lagów prawie nigdy nie miałem, nawet z chinolami grając.
His rival is a Slovenian vampire, Kudlak, and their battle is unparalleled. They both assume various animal forms such as pigs, cows, and horses, but his forms can be recognized by their white color. It is said that evil can never overcome light, and each battle ends with Kresnik victorious."

Baraki 

Klan S1: WZC
Wersja gry S2: ZE: 2.65.2
Klan S2: WZC
Platforma S2: PC
Wersja gry SC: Citadel
Platforma SC: PC
Wersja gry S3: FE
Platforma S3: PC
Wysłany: 2012-12-10, 14:02   

Riki Bomori napisał/a:
najdłużej 2 min w kolejce czekałem, a lagów prawie nigdy nie miałem, nawet z chinolami grając.

Mam tak samo ;)
Ja również mogę oddać klucz.

My status

Keimiran 
Undying

Klan S1: Brak
Wysłany: 2012-12-12, 13:29   

Ja czekałem miesiąc z ankiety :) Jeśli to jest aktualne, to prosiłbym o klucz dla mojego kolegi który nie ma doty2, jeśli nie trudno. Jeśli chcecie jakieś wskazówki, w dote 1 grałem 4 lata, a mniej więcej to to samo ino w innej oprawie :P Jeśli interesują was jakieś turnieje to polecam kibicować ukrainie (Na`Vi), grają świetnie. Polaków niestety nie ma na narodowej scenie (chociaż ostatnio Clan Poland się pnie coraz wyżej, grało w Gosu League, a to już coś).

Ostatnio zmieniony przez Keimiran 2012-12-12, 13:32, w całości zmieniany 1 raz  

Baraki 

Klan S1: WZC
Klan S2: WZC
Wersja gry S3: FE
Platforma S3: PC
Wysłany: 2012-12-16, 12:53   

Mogę oddać jeszcze 2 klucze bo dostałem nowe.

My status

Kylson 

Wersja gry S1: UW: 2.28
Ostrzeżeń:
 5/7/9
Wysłany: 2013-01-06, 05:47   

Nie czytajac tematu zgaduje, ze rozdajecie/prosicie o klucze do tego syfu. Mam jeszcze 3 do rozdania, ale jako, ze na forum pokazuje sie raz na ruski rok, piszcie na steam do romchech. Nic za nie nie chce, juz z 8 rozdalem, tragiczna gra.
  My status

Hammer 
Love Hentai :3

Klan S1: WzC!
Wysłany: 2013-01-20, 03:17   

Ktoś byłby chętny na grę ze mną i Barakim i do tego TS3 albo skype?
Pisać w temacie.

My status

Celina35

Wersja gry S1: UW: 2.28
Wersja gry S2: IB/WS: 2.65.1
Wysłany: 2018-05-18, 14:53   

A może jakaś nowa edycja 2018 by się odbyła?

Odpowiedz do tematu