logo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mysz do grania
Autor Wiadomość
alistair80 

Wersja gry S1: ZE KK: 2.28
Wersja gry S2: 2.40
Wysłany: 2017-12-31, 13:11   Mysz do grania

Czy zna ktoś dobrą mysz do grania, gdzie wymagana jest precyzja? Dla mnie wyznacznikiem dobrej myszy jest to, czy poradzi sobie z Saperem. Pewnie to śmieszne, ze ktoś w to jeszcze gra, jednak jeśli mysz sobie tam radzi, to znaczy, że jest spoko. Może po prostu ma ktoś dobrą mysz, niekoniecznie typowo dla graczy, bo cena może być zabójcza. Nie gram w żadne Counter Strike'i, super precyzja mi niepotrzebna, ale mysz ma po prostu dobrze podążać za moim wzrokiem. Najlepiej, żeby nie miała zmiany DPI, bo to przy moich skromnych doświadczeniach z takim dodatkiem, jest bajer, który może się spisuje w naprawdę dobrych, ale jednocześnie drogich myszach, a zwykłemu graczowi jest niepotrzebne. Kupiłem sobie jakiś badziew Tracera za 40 zł, ale grając w Sapera czuję się, jakbym przesuwał mysz w jakiejś naprawdę spowalniającej cieczy. Masakra. Tak więc w skrócie potrzebuję dobrej myszy, nie dla "zawodowych" graczy, do 100 zł, jeśli się da, która będzie się dobrze "prowadzić".

Kalia 
w(y)kurzacz trolli

Wersja gry S1: UW: 2.28
Wersja gry S2: IB/WS: 2.65.2
Platforma S2: PC
Wersja gry SC: Jungle Hunt
Platforma SC: PC
Wersja gry S3: FE
Wysłany: 2017-12-31, 21:07   

alistair80 napisał/a:
Kupiłem sobie jakiś badziew Tracera za 40 zł, ale grając w Sapera czuję się, jakbym przesuwał mysz w jakiejś naprawdę spowalniającej cieczy. Masakra.

Tracer to ogólnie śmieć.
Ja osobiście od lat jadę na najprostszej Logitech za 30zł (dwa przyciski+scroll, będący trzecim przyciskiem) i jest dostatecznie dobra, by grać w rzeczy typu Thief, gdzie trochę precyzji jest wymagane przy celowaniu z łuku czy rzucaniu przedmiotami. Możesz sobie wybrać jakiś droższy model, ale ogólnie tego producenta polecam ;)

Gauri napisał/a:
Wpisuję Cię na listę osób, którym Kalia może niechcący urwać głowę przy samych kostkach ^^

:vampir: Oh, I love this job... :]

Polecam: http://takbardzozle.blogs...2-pisownia.html

alistair80 

Wersja gry S1: ZE KK: 2.28
Wersja gry S2: 2.40
Wysłany: 2018-01-01, 21:28   

Wiedziałem, że na Ciebie można liczyć :cheek:

Odpowiedz do tematu