logo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Umiejętności odpalane z COMBO i pociski energii
Autor Wiadomość
Nathan 

Wersja gry S1: ZE KK: 2.28
Wersja gry S2: 2.10
Platforma S2: PC
Wersja gry S3: Nie mam gry
Wysłany: 2017-09-06, 20:01   Umiejętności odpalane z COMBO i pociski energii

Cześć,

chciałbym Was, drodzy Forumowicze, zapytać o poziom umiejętności odpalanych z układu. Od kilku dni gram Serafią na pociski energii, którą chcę doposażyć w tańczące ostrza odpalane z combo. W tym celu zebrałem trochę przedmiotów dodających punkty w tą konkretną sztukę walki.

Moje pytanie jest następujące: jeśli moja postać ma tańczące ostrza na poziomie 20 i wyposażę ją w przedmioty podwyższające tę sztuki walki do 50 (przykładowo), to zrobione combo, przy takim samym wyposażeniu, będzie zawierało ostrza na poziomie 50, zgadza się? Jeżeli zmienię ekwipunek Serafii na ekwipunek bojowy (kompletowany pod pociski energii), czy obrażenia zadawane przez ostrza, uruchamianych z combo na 50 poziomie, zostaną odpowiednio z 50 poziomu, czy też zostaną zredukowane i będą odpowiadały obrażeniom z 20 poziomu?

Moje kolejne pytanie dotyczy bonusu zwiększającego poziom pocisków energii w tarczy i w broni. Po odpaleniu pocisków wszelkie korzyści płynące z tych przedmiotów są ignorowane. Jak wygląda to w sytuacji, kiedy w tych przedmiotach występuje bonus zwiększający poziom pocisków energii? Czy obrażenia zadawane przez pociski uruchamiane z wyższego poziomu, z wliczeniem oręża, zostaną zmniejszone po aktywowaniu umiejętności i odjęciu dodatkowych poziomów pochodzących z broni i tarczy?

Pozdrawiam serdecznie,
N.

Lord Darth 
Lider

Klan S1: Zakon Ciemności
Wersja gry S2: ZE: 2.65.2
Zaproszone osoby: 5
Klan S2: Zakon Ciemności
Wersja gry SC: Jungle Hunt
Platforma SC: PC
Wersja gry S3: FE
Platforma S3: PC
Wysłany: 2017-09-06, 20:18   

Troszkę w skrócie.

1. Nie zostaną zredukowane. Dalej będziesz miał w kombinacji ostrza na 50 poziomie, niezależnie od ich faktycznego poziomu.

2. Jeśli dobrze pamiętam, to w tym wypadku bonus do pocisków energii nie jest ignorowany. Ale dawno nie grałem Serafią, więc najlepiej, jakby ktoś mnie ewentualnie poprawił.

Nathan 

Wersja gry S2: 2.10
Wersja gry S3: Nie mam gry
Wysłany: 2017-09-06, 21:01   

Lord Darth, rozumiem, że mówisz o "wybudowanym" bonusie do pocisków, prawda? Czy podobna sytuacja może być przy wciskaniu pierścieni i amuletów z tym bonusem?

Edit://
Zrobiłem test z pociskami energii, który przebiegł następująco:

Obiekt testowany: pociski energii poziom 20 (bez oręża), poziom 26 (miecz + tarcza, każde z 3 slotami, w których łącznie zmieściłem 6 run do pocisków energii).
Miejsce testowania: niedaleko przełęczy Wyvern, na DeMordreyanskich żołnierzach (tutaj wyniki były stałe).
Przebieg testu:
I - bez oręża
Każdy z pocisków energii zadawał obrażenia w wysokości 460-461. Obrażenia były stałe.
II - z orężem
Pierwszy z pocisków zadawał obrażenia rzędu 720-721, zaś drugi pocisk zadawał obrażenia w wysokości 460-461.
Wniosek:
Bonus do pocisków energii płynący z run wepchniętych do oręża podnosi siłę tylko pierwszego pocisku.
Uwagi:
Zmiana okienka z bronią podczas odpalonych pocisków nie wpływa na wysokość zadawanych obrażeń.

Myślę, że sam sobie odpowiedziałem na jedno z zadanych pytań. Na odpowiedź do pytania dotyczącego ostrzy odpalanych z combo, chcę podziękować Lordowi Darth.
Ostatnio zmieniony przez Nathan 2017-09-07, 17:10, w całości zmieniany 1 raz  

Lord Darth 
Lider

Klan S1: Zakon Ciemności
Wersja gry S2: ZE: 2.65.2
Zaproszone osoby: 5
Klan S2: Zakon Ciemności
Wersja gry SC: Jungle Hunt
Platforma SC: PC
Wersja gry S3: FE
Platforma S3: PC
Wysłany: 2017-09-09, 22:01   

Nathan napisał/a:
II - z orężem
Pierwszy z pocisków zadawał obrażenia rzędu 720-721, zaś drugi pocisk zadawał obrażenia w wysokości 460-461.

I wszystko jasne. ^^ Czułem właśnie, że jest to bardziej pogmatwane, dlatego nie byłem pewien. :P

Odpowiedz do tematu