logo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Niebieska kampania serafii
Autor Wiadomość
CieńRządzi 
Kusicielka Lodowych Elfów

Wersja gry S1: ZE KK: 2.28
Wersja gry S2: ZE: 2.65.2
Platforma S2: PC
Wersja gry S3: FE
Platforma S3: PC
Pomogła: 4 razy
Wysłany: 2017-05-06, 12:00   Niebieska kampania serafii

Cześć.

Ma ktoś może jakąś opracowaną mapę czy chociaż kolejność niebieskich questów dla serafii?
Zatrzymałam się na "Dzieci i Demony III" i jak na razie nie znalazłam kolejnego, a jestem w Orkowym Skrócie.
Pytam dlatego, że ciągle w trakcie gry napotykam się na osoby, które tradycyjnie mówią "nie mogę ci teraz pomóc" albo "byłeś może w Gryfinburgu...?", wiadomo, i zastanawiam się, czy nie pominęłam gdzieś wcześniej jakiegoś zadania z jej kampanii, skoro spotykam je na swojej drodze.

Lord Darth 
Lider

Klan S1: Zakon Ciemności
Zaproszone osoby: 5
Klan S2: Zakon Ciemności
Wersja gry SC: Jungle Hunt
Platforma SC: PC
Wysłany: 2017-05-06, 14:16   

CieńRządzi napisał/a:
Ma ktoś może jakąś opracowaną mapę czy chociaż kolejność niebieskich questów dla serafii?
Zatrzymałam się na "Dzieci i Demony III" i jak na razie nie znalazłam kolejnego, a jestem w Orkowym Skrócie.

Gdzieś mam to na komputerze, ale nie mogę znaleźć, więc podrzucam link. ^^
http://www.sacredwiki.org...dren_and_Demons Ale nawet nie musisz z niego korzystać, jeśli nie chcesz sobie spojlerować. Po prostu idź głównym wątkiem kampanii, a zadania dla Serafii same Cię znajdą. :)

CieńRządzi napisał/a:
w trakcie gry napotykam się na osoby, które tradycyjnie mówią "nie mogę ci teraz pomóc" albo "byłeś może w Gryfinburgu...?", wiadomo, i zastanawiam się, czy nie pominęłam gdzieś wcześniej jakiegoś zadania z jej kampanii, skoro spotykam je na swojej drodze.

To jest takie zadanie easter egg z poszukiwaniem pracowników Ascaronu: http://www.sacredwiki.org...ic_Office_Quest
Ostatnio zmieniony przez Lord Darth 2017-05-06, 14:31, w całości zmieniany 1 raz  

CieńRządzi 
Kusicielka Lodowych Elfów

Pomogła: 4 razy
Wysłany: 2017-05-06, 18:57   

Tyle lat grania w oba Sacredy, a ja nie wiedziałam o istnieniu takiego questa-EE... warto go chociaż robić, czy średnio? Bo tych "ziomków" to jest pełno wszędzie, gdzie nie pójdę :D

Lord Darth 
Lider

Klan S1: Zakon Ciemności
Zaproszone osoby: 5
Klan S2: Zakon Ciemności
Wersja gry SC: Jungle Hunt
Platforma SC: PC
Wysłany: 2017-05-06, 20:26   

Czy warto? Hmm... Chyba tylko dla siebie, żeby mieć świadomość ukończenia najdłuższej misji (przynajmniej mi jakieś przydatne przedmioty nie wypadły). :P Ja dla przykładu, swego czasu postawiłem sobie cel wykonania wszystkich zadań, więc to była obowiązkowa pozycja pod koniec. :) Możesz też je zrobić, jako ukłon w stronę Ascaronu, za stworzenie tak fajnych gier (uproszczając i nie zapominając o Studio II). :D

Teoretycznie pod koniec kampanii możesz je wykonać, jak już wszystkie regiony będą odblokowane. Problem jedynie jest taki, że jak z którymś pogadasz, to znika jego znacznik na mapie, a wtedy dosyć ciężko go znaleźć (a z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że kilkanaście NPC już zaczepiłaś). ^^ Więc pozostaje Ci odpalić kiedyś kolejny poziom trudności i spróbować ich wyłapać, bo jak rozpoczniesz kampanię na LAN postacią z single, to nie zapisze Ci postępów misji. W sumie jest jeszcze ich mapka w linku, który Ci podałem.
Ostatnio zmieniony przez Lord Darth 2017-05-06, 20:36, w całości zmieniany 2 razy  

Odpowiedz do tematu