logo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kalia
2017-02-12, 18:51
Problemy z Inkwizytorem na srebrnym poziomie trudności
Autor Wiadomość
Zargothrax 

Wersja gry S1: UW: 2.28
Wersja gry S2: 2.43
Wersja gry S3: Nie mam gry
  Wysłany: 2017-02-11, 03:21   Problemy z Inkwizytorem na srebrnym poziomie trudności

Na broązowym gram bez problemu ale co mi po tym jeśli skończyłem fabułe,wykonałem questy i odkryłem prawie cała mape.Zacząłem wiec grac na srebrze i po jakimś czasie po próbie wejścia gra po dłuższej chwili ładowania wywaliła na pulpit bez komunikatu i tak jest do teraz .Mam też Strażnika świątyni który działa wszędzie bez problemu. Inkwizytor ma 46lvl,prosiłbym o pomoc :help:

Kalia 
w(y)kurzacz trolli

Wersja gry S2: IB/WS: 2.65.2
Platforma S2: PC
Wersja gry SC: Jungle Hunt
Platforma SC: PC
Wersja gry S3: FE
Pomogła: 59 razy
Wysłany: 2017-02-11, 12:24   

Niestety jeśli plik zapisu postaci się skopał, to nic nie poradzimy :(
Niemniej spróbuj wejść ponownie na brąz i zobacz, czy zrestartowało ci tam kampanię (przy zmianie poziomu trudności powinno to zrobić) - jeśli tak, to być może jest tylko problem z załadowaniem nowej kampanii (spróbuj ponownie przejść na srebro), ale jeśli nie, to prawdopodobnie coś się w samym pliku postaci rypło i w ogóle nie przyjmuje do wiadomości zmiany poziomu trudności.
Jeśli masz taką możliwość, możesz też spróbować podłączyć się na chwilę do gry wieloosobowej (przez Tunngle) - czy to cudzej czy własnej - jeśli pozwoli załadować się na nową mapę, może odblokuje mu się możliwość zmiany poziomu trudności.

Gauri napisał/a:
Wpisuję Cię na listę osób, którym Kalia może niechcący urwać głowę przy samych kostkach ^^

:vampir: Oh, I love this job... :]

Polecam: http://takbardzozle.blogs...2-pisownia.html

Zargothrax 

Wysłany: 2017-02-12, 03:11   

Na brązie nie usunęło postępów a w grze wieloosobowej moge stworzyc serwer i na brązie i na srebrze

Kalia 
w(y)kurzacz trolli

Wersja gry S2: IB/WS: 2.65.2
Platforma S2: PC
Wersja gry SC: Jungle Hunt
Platforma SC: PC
Wersja gry S3: FE
Pomogła: 59 razy
Wysłany: 2017-02-12, 18:50   

Ale w kampanii nadal nie idzie wejść na srebro? Wygląda na to, że się generacja kampanii skopała...
Cóż, możesz zacząć w sumie od nowa (46lvl to jeszcze nie tak wysoko) i np. od razu na srebrze - co może być zadziwiająco dobrym rozwiązaniem, jako że Inq jest jedną z najtrudniejszych postaci w grze i nawet doświadczeni gracze nie zawsze sobie z nim radzą, więc robiąc go ponownie będziesz mógł poprawić wszystkie drobne niedociągnięcia, które w obecnej postaci postaci mogłyby potem odbić się czkawką (np. na platynie).
Możesz też wrzucić plik postaci na jakiś hosting i podesłać mi linka, a ja spróbuję odblokować ci złoto - postać na tym poziomie nie powinna mieć już tam problemów, a może uda się pokonać problem nieładującej się kampanii.

Gauri napisał/a:
Wpisuję Cię na listę osób, którym Kalia może niechcący urwać głowę przy samych kostkach ^^

:vampir: Oh, I love this job... :]

Polecam: http://takbardzozle.blogs...2-pisownia.html

Zargothrax 

Wysłany: 2017-02-12, 20:30   

Na srebrze nie wchodzi nadal ale chyba po prostu będę kontynuował gre na Strażniku który i tak jest przyjemniejszą postacią a ma 25lvl wiec nie bede zaczynal od początku ale dzieki za chęci pomocy z inkwizytorem

Odpowiedz do tematu