logo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
O rapie
Autor Wiadomość
Sabrinka175 

Wersja gry S1: Classic: 1.7
Wersja gry S2: 2.40
Wersja gry S3: Nie mam gry
Wysłany: 2017-02-03, 14:01   

ja i moj chlopak jak najbardziej sluchamy rapu.

mikusdevil 
Smocze Jaja

Wersja gry S1: ZE KK: 2.28
Klan S1: Ogórasy
Wersja gry S2: ZE: 2.65.2
Klan S2: Pomidory
Platforma S2: PC
Wersja gry S3: Nie mam gry
Wysłany: 2017-03-22, 16:30   

Ja ogólnie to rapu nic by nie miał gdyby nie ludzię którzy naruszają moją prywatność tą muzyką, w miejscu publicznym puszczają na maxa z komórek jakby słuchawek nie mieli, i w ogole te gadanie o rapie przyjdzie ci taki koleś i coś mówi o tym tekscie że to coś wiecej niż słowa, że to życie, a ja oczy i w ogóle go nie rozumiem, jako fan starożytnych cytatów widząc człowieka który podnieca się jakimiś miałkimi tekstami z piosenki robi mi się słabo - dlatego gardze rapem, moze nie samą muzyką tylko ludzmi którzy juz na samym wstępie narzucają się i próbuja w rozmowie z tobą stworzyć jakis dziwny feeling którego nie cierpie dlatego unikam takich ludzi już wole gosci z disco-polo bo oni normalnie sie zachowują jak z nimi rozmawiasz.

Kalia 
w(y)kurzacz trolli

Wersja gry S1: UW: 2.28
Wersja gry S2: IB/WS: 2.65.2
Platforma S2: PC
Wersja gry SC: Jungle Hunt
Platforma SC: PC
Wersja gry S3: FE
Wysłany: 2017-03-23, 07:51   

mikusdevil napisał/a:
puszczają na maxa z komórek jakby słuchawek nie mieli

Jak dla mnie gorszym przypadkiem jest kiedy ktoś idzie ze słuchawkami, a ja nadal słyszę wyraźnie, co leci - że też ci ludzie nie pogłuchną...
mikusdevil napisał/a:
że to coś wiecej niż słowa, że to życie

No wiesz, zależy co kto uważa za "życie" - dla niektórych najlepsza impreza to taka, po której nic nie pamiętają (może oprócz tego, że się porzygali, ew. coś zdemolowali). Ja też, pomimo nienajgorszej wyobraźni, mam problemy z ogarnięciem światopoglądu niektórych osobników rasy podobno myślącej.
mikusdevil napisał/a:
ludzmi którzy juz na samym wstępie narzucają się i próbuja w rozmowie z tobą stworzyć jakis dziwny feeling

Tak jest ze wszystkimi fanatykami, niezależnie od obiektu uwielbienia. Jeśli znajdą sobie coś, co dla nich jest najwyższą wartością w życiu (a w tym wypadku to muzyka, a więc kultura i tak dalej, więc wydaje się, że powinno być jak najbardziej na piedestale, prawda?), to będą wpychać innym do gardła bez pytania o preferencje... Mi bardziej od samego faktu wmuszania rodzaju muzyki (jako że w zasadzie w każdym gatunku jest przynajmniej kilka piosenek, które lubię) bardziej nie podoba się fakt, że akurat miłośnicy muzyki typu rap w przeważającej mierze są wulgarni/agresywni (albo stają się tacy gdy wyrazisz odmienne poglądy), a ich idole w zasadzie zachęcają do takiej postawy w swoich tekstach. A akurat brak kultury w zachowaniu jest podstawową rzeczą, która mnie od ludzi odrzuca (zaraz po ewidentnym braku higieny) - serio, często przyjemniej rozmawiało mi się z żulem na ulicy (który pomimo swojego stanu starał się być kulturalny i mówił per "pani", a jak coś mu się wymskło, to wylewnie przepraszał albo go koledzy strofowali) niż z ludźmi w firmie, którzy niby mają robotę, czyste paznokcie i generalnie nie śmierdzą (poza papierośnikami), ale w każdym zdaniu muszą zamieścić co najmniej jedną panią lekkich obyczajów czy inny polski przecinek.

Gauri napisał/a:
Wpisuję Cię na listę osób, którym Kalia może niechcący urwać głowę przy samych kostkach ^^

:vampir: Oh, I love this job... :]

Polecam: http://takbardzozle.blogs...2-pisownia.html

Odpowiedz do tematu