logo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
problemy ze dlugimi cooldownami skilli
Autor Wiadomość
Belert 

Wersja gry S1: Nie mam gry
Wersja gry S2: IB/WS: 2.65.2
Platforma S2: PC
Wersja gry S3: Nie mam gry
Wysłany: 2016-08-10, 08:54   problemy ze dlugimi cooldownami skilli

Witam, postac na 30 lvl
probuje zrobic taki build :
http://forum.sacred.pl/viewtopic.php?t=6484

NIestety 1.
Te wlocznie mam 15 lvl praktycznie bossow wogole nie ruszaja
2.Plonocy zar na 22 lvl ale z koleji ma 74 sek cooldownu
3.Siatka energi T na 15 dodaje mi ponad 30 sekund do kazdego skila
4.Wlocznie zadaja 140 obrazen ale bija raz na 15 sekund

efekt jest taki ze na bosach bije z plonocego zaru i nastepnie bije rozszerzeniem bitewnym ,
skile mam takie
Wiedza o Strażniku Źródła 22
cWiedza o Strażniku Źródła 22
Skupienie Oddanego Strażnik 22
koncentracja 11

co robie zle ?

Kalia 
w(y)kurzacz trolli

Wersja gry S1: UW: 2.28
Wersja gry SC: Jungle Hunt
Platforma SC: PC
Wersja gry S3: FE
Pomogła: 59 razy
Wysłany: 2016-08-10, 22:20   

Po prostu za dużo mu dałeś runek do zjedzenia i się twój Strażnik spasł i nie może ruszać :P
No i jak zwykle nie ma szybkiej i łatwej terapii odchudzającej. Podstawowa zasada jednak obowiązuje - "Chcesz zeszczupleć? Nie żryj tyle." <<Kabaret OT.TO>>
Czyli żadnego wczytywania kolejnych poziomów CA przez prawdopodobnie dość długi czas.
Za to intensywnie musisz rozwijać wszystkie Skupienia i Koncentrację. Zauważ, że w przytoczonym buildzie na początku są dwa Skupienia, nie 2xWiedza - nie bez powodu jak widać.

Osobiście w przypadku postaci na niskim (<50) poziomie polecałabym zrobić postać od nowa, wykorzystując doświadczenie, jakiego nabrałeś podczas robienia tej, bo z naprawianiem tej może ci zejść dłużej niż z robieniem od nowa, a w dodatku bardziej się namęczysz z nieskutecznymi skillami.

Ogólna rada na przyszłość - zanim wczytasz jakąkolwiek runę, upewnij się, że nie wylądujesz z czasem regeneracji na Księżycu, bo droga powrotna jest zawsze dużo trudniejsza.
No i pamiętaj, że Strażnik jest jedną z trudniejszych postaci w tej grze - możesz spróbować zacząć od jakiejś prostszej, aby poznać mechanikę działania całości.

Gauri napisał/a:
Wpisuję Cię na listę osób, którym Kalia może niechcący urwać głowę przy samych kostkach ^^

:vampir: Oh, I love this job... :]

Polecam: http://takbardzozle.blogs...2-pisownia.html

Belert 

Wysłany: 2016-08-11, 13:45   

Bardzo dziekuje za pomoc .Dziwne ale jakos mi nie podchodza inne postacie .Wydaja mi sie duzo trudniejsze , straznik padl mi tylko raz gdy go zostawilem na chwile i mob jakis sie zzawieruszyl i biedaka ubil.Ale gram na brazie.
Streaznik jest bezproblemowy , jedyny problem i to duzy to Bossy ( czyli nie jest taki bezproblemowy ).
Dopiero czytajac poradnik do Serafii zauwazylem ze gosc utrzymywal skile na 1 lvl co sprawilo ze sie zastanowilem na sama ideea czestego uderzania (spamowania ) skilli zamiast odpalania ich raz na 70 sek.
Mam pytania :
1.czy mobikullum straznika samo leveluje ? Czy mozna je wyminiec na inne ?
2.Czy Sacred 1 bylo tez takie dobre i tez mialo tak rozbudowany rozwoj postaci?

Thecmelion 
TheC(melion) :P

Klan S1: [SF] Black Hand
Wersja gry S2: ZE: 2.65.2
Klan S2: Nie dotyczy :)
Wysłany: 2016-08-11, 14:18   

1. O ile dobrze pamiętam to leveluje, ale musisz na nim siedzieć podcas walki, żeby dostawał poziomy nowe. Możesz wymienić go na innego, ale tego dotychczasowego musisz zniszczyć lub sprzedać w sklepie przed kupnem nowego, bo chyba z automatu się nie podmienia. :P
2. Sacred 1 to już klasyk, jednak w porównaniu do Sacred 2 ma ciut mniejszy rozwój postaci, ale nie odbiega specjalnie od drugiej części. Oczywiście może być Ci trudno przestawić się na starszą grę jeśli zacząłeś grać od dwójki, więc z góry ostrzegam. Bo zazwyczaj nowych graczy zaczynających od S2 odpycha S1, głównie ze wzgledu na grafikę lub brak niektórych pierdół z dwójki. ^^

Kalia 
w(y)kurzacz trolli

Wersja gry SC: Jungle Hunt
Platforma SC: PC
Wersja gry S3: FE
Pomogła: 59 razy
Wysłany: 2016-08-11, 19:38   

Belert napisał/a:
czy mobikullum straznika samo leveluje ?

A czy ono po prostu nie trzyma poziomu postaci? Qurde, dawno nie grałam i nie pamiętam (zresztą chyba nawet nigdy nie zwracałam uwagi na poziom mounta).
Belert napisał/a:
2.Czy Sacred 1 bylo tez takie dobre i tez mialo tak rozbudowany rozwoj postaci?

Zależy, co masz na myśli pisząc "dobre" - ma dużo lepszy klimat, bardziej wyraziste postacie.
Ale jest dużo starsze - ma słabą grafikę, mniejszy świat itd.
W moim odczuciu jest lepsze, bo S2 jest po prostu przekombinowane (wiele elementów, które miały być "innowacyjne" albo absolutnie nie pasują do reszty gry albo są tak źle zrobione, że nie mają znaczenia i nikt z nich nie korzysta - jak choćby boskie moce).
Rozwój postaci jest tam trochę "uboższy" - masz 8 umiejętności zamiast 10, CA nie mają modyfikatorów itp. - ale absolutnie nie czuję, aby to jakkolwiek negatywnie wpływało na rozgrywkę. Wręcz przeciwnie - powiedziałabym, że zamiast skupiać się na często mających minimalny pływ pierdółkach, jak je określił Thec, możesz oddać się robieniu radosnej rozwałki :D

Gauri napisał/a:
Wpisuję Cię na listę osób, którym Kalia może niechcący urwać głowę przy samych kostkach ^^

:vampir: Oh, I love this job... :]

Polecam: http://takbardzozle.blogs...2-pisownia.html

Belert 

Wysłany: 2016-08-11, 22:10   

dziekuje za pomoc , jest na allegro sacred zlota edycja , to chyba maksymalne rozszerzenie gry?
No i najwazniejsze pojdzie mi to na Win 7 ?

Thecmelion 
TheC(melion) :P

Klan S1: [SF] Black Hand
Wersja gry S2: ZE: 2.65.2
Klan S2: Nie dotyczy :)
Wysłany: 2016-08-11, 23:16   

Tak, Złota Edycja to najnowsza wersja gry: Sacred + dodatek Podziemia w wersji 2.28. Czy pójdzie trudno powiedzieć, ponieważ na nowszych systemach operacyjnych może mieć czkawkę, ale ten gier tak ma. Jednym działa bez zarzutu, innym nie odpala i trzeba się trochę nagimnastykować, żeby działała. Postaraj się dopaść jak najnowsze wydanie gry (możesz zobaczyć tu jakie wydano http://www.sacred.pl/inde...ycje_sacred_all ), większa szansa, że będzie w porządku. Ewentualnie bierz, a najwyżej później będziemy się martwić, żeby Ci odpaliła. Zawsze też możesz poczytać na forum trochę tematów o tym, bo jest to dość popularny problem. :)

zagubionykrasnolud
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-12, 00:12   

U mnie na moim 32-bitowym Windowsie 7 działa bez zarzutów. Także tak jak mówi Thecmelion bierz, a najwyżej jak będą problemy to się pomartwimy. :)

Belert 

Wysłany: 2016-08-15, 12:22   

sacred zamówiony :)
zacząłem grać HE i powiem tak , straznik naprawde jest truudny , mei zdawalem sobie sprawy m, elfka na srebrze idzie jak przecinak w maslo , gram burzomaginia mam 16 lvl , naestpne posty beda w watku o elfce :)
Praktycznie musi byc kilka championow zeby wogole cos poczula a tak to stoi i raz lodowa flara , raz kolce i stoi sobie a przeciwnicy wyskakuja z tego co maja :)

Odpowiedz do tematu