logo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pomoc w buildzie
Autor Wiadomość
SEVIN

Wersja gry S1: Nie mam gry
Wersja gry S2: Nie mam gry
Wersja gry S3: Nie mam gry
Wysłany: 2016-02-20, 01:32   Pomoc w buildzie

Witajcie mam pytanie odnośnie builda opisanego poniżej"

1. Skupienie astralnego władcy.
2. Wiedza o taktyce.
3. 2bronie.
4. Wiedza o pancerzu.
5. Kondycja.

Reszta skilli już bez większego znaczenia bo te będę maxowal w pierwszej kolejności.

Chciałbym by mój WC był typowym wojownikiem, czyli by rzucal sie w wir walki od razu korzystając z głównie z demonic blow i frenzied rampage.

+ podróżowanie po mapie z dwoma widmowymi wojownikami (utrzymywanie run na poziome bez kary do regenu)
Grał ktos takim ?
Możecie mi cos doradzić?

Kalia 
w(y)kurzacz trolli

Wersja gry S1: UW: 2.28
Wersja gry S2: IB/WS: 2.65.2
Platforma S2: PC
Wersja gry SC: Jungle Hunt
Platforma SC: PC
Wersja gry S3: FE
Pomogła: 59 razy
Wysłany: 2016-02-20, 15:29   

Już od początku - nope.
Skoro z Astrala planujesz mieć tylko buffa, a podstawowe ataki z innego aspektu, to Skupienie Astrala jest ci akurat najmniej potrzebne na początek.
Jeśli ma to być "typowy wojownik", to nie ma co nawet o Astrala zahaczać, bo jest to najgorszy aspekt postaci - w zasadzie wzięcie czegokolwiek stamtąd to krok w kierunku przeciwnym niż maksymalizacja skuteczności w walce.

Na forum masz cały dział Strategie - w kawałku o SW są akurat dwie moje:
- "typowy wojownik", siekący wszystko na swojej drodze: http://forum.sacred.pl/viewtopic.php?t=3441
- może klimatyczny, ale zdecydowanie mniej skuteczny, używający Astrala: http://forum.sacred.pl/viewtopic.php?t=5071

Gauri napisał/a:
Wpisuję Cię na listę osób, którym Kalia może niechcący urwać głowę przy samych kostkach ^^

:vampir: Oh, I love this job... :]

Polecam: http://takbardzozle.blogs...2-pisownia.html

SEVIN

Wysłany: 2016-02-21, 19:03   

Wszystko pięknie fajnie. Dziękuję za krytykę buildu.
Jezeli chodzi w wojowników cienie to bez zgonów doszedłem do platyny różnymi (tymi tu i na darkmatters, sacredwiki) wariantami.[znam Twoje buildy bardzo dobrze bo, w końcu spędziłem setki godzin tymi postaciami] I nie mam wątpliwości ze to absolutni mocarze. Raz dla kaprysu mialem w Nim tylko
Wiedze o pancerzu,taktykę,2bronie. Nie bralem innych skilii i postać calkiem przyjemnie doszła do platyny (bez supportu shoppera) i wymiatała.(bez buffow)
Gram na ps3 offline. Moje pytanie brzmi: Czy build z skupieniem astralnego jako pierwszego skilla i oczywiście rozwijanie go co level do 75poziomu ma sens by gralo sie nim tak dobrze jak postacią która nie ma tego.? Jezeli taka postać jest z definicji zła poproszę o podanie owych przyczyn.
Nie mam problemów i nie mialem z regeneracja CA.
Ostatnio zmieniony przez SEVIN 2016-02-21, 19:06, w całości zmieniany 1 raz  

Kalia 
w(y)kurzacz trolli

Wersja gry S1: UW: 2.28
Wersja gry S2: IB/WS: 2.65.2
Platforma S2: PC
Wersja gry SC: Jungle Hunt
Platforma SC: PC
Wersja gry S3: FE
Pomogła: 59 razy
Wysłany: 2016-02-22, 19:03   

SEVIN napisał/a:
Czy build z skupieniem astralnego jako pierwszego skilla i oczywiście rozwijanie go co level do 75poziomu ma sens by gralo sie nim tak dobrze jak postacią która nie ma tego.? Jezeli taka postać jest z definicji zła poproszę o podanie owych przyczyn.

Druga wersja "mojego" SW zawiera skupienie Astrala, tyle że nie rozwijane tak bardzo intensywnie, więc "coś" z tego na pewno da się zrobić - warunkiem tylko jest, że nie może to być podstawowy aspekt (czyli niech już sobie leży gdzie leży, ale punkty ładuj w co innego).

Powodów, dla których Astral nie nadaje się na aspekt podstawowy (oraz dla których build nie zawierający go jest mocniejszy) jest wiele, m.in:
- obrażenia Astrala zależą od Wiedzy dla tego aspektu; Czempion i Wojownik wspólnie korzystają z Wiedzy o taktyce, która równocześnie zwiększa wszelkie obrażenia od broni (podstawę ataku SW), więc oszczędza to co najmniej jeden slot na umiejętność
- Astral nie ma absolutnie żadnego ataku masowego, a podstawowy - Widmowa dłoń - nie jest tak skuteczny jak podstawowe ciosy pozostałych z powodu wymienionego powyżej: musisz dzielić punkty (a więc i skuteczność) pomiędzy broń a CA
- jedyny atak, który dawałby nadzieję na atak masowy/obszarowy - Szkieletowe umocnienie - jest boleśnie powolny i może wystrzelić oszałamiającą liczbę max. dwóch pocisków naraz, więc ja bym tego jako AoE w żadnym wypadku nie zaliczyła
- Całun cienia nadaje się do niczego. Kropka.
- tak więc z całego aspektu zostają nam użyteczne jedno CA i jeden buff, obydwa dotyczące umarlaków (i wykorzystane w drugim buildzie), a to trochę mało na podstawę postaci, bo nie mamy żadnych wzmocnień, ataków własnych itd. A zdolność bronienia własnej skóry jest tu niezbędna, bo to nie MMO żeby nasi podopieczni ściągali uwagę potworów, więc nawet przy potężnej armii trzeba zawsze liczyć się z możliwością tego, że jakiś mob zainteresuje się nami osobiście. Że już nie wspomnę o przypadku gdy martwe móżdżki zbiją się w gromadkę w walce np. ze smokiem, który wysmaży wszystkich na miejscu.

Tak więc polecam zostawić tego Astrala w spokoju i skupić się na jakimś bardziej użytecznym aspekcie, a wrócić do niego gdy już będziesz miał jako-tako rozwinięty któryś z pozostałych.

Gauri napisał/a:
Wpisuję Cię na listę osób, którym Kalia może niechcący urwać głowę przy samych kostkach ^^

:vampir: Oh, I love this job... :]

Polecam: http://takbardzozle.blogs...2-pisownia.html

SEVIN

Wysłany: 2016-02-25, 18:47   

Dzieki za pomoc. Z postaci rezygnuje.

Odpowiedz do tematu