logo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Driada Łowczyni - problem z wyborem drugiego aspektu
Autor Wiadomość
pp3088 
Poszukiwacz Gwiazd

Wersja gry S1: UW: 2.28
Wersja gry S2: 2.43
Platforma S2: PC
Wersja gry S3: FE
Wysłany: 2015-01-20, 16:32   Driada Łowczyni - problem z wyborem drugiego aspektu

Witam.

Planuję wyspecjalizować moją Driadę na walkę dystansową, ale pomocniczo chciałbym wybrać jeden z aspektów.

I tu pojawia się pytanie: Magia Natury wygląda na bardziej praktyczną, ale Kabalistyczne Vodoo podoba mi się w zakresie konceptowym.

Mam więc wątpliwość: co bardziej przyda mi się, biorac pod uwagę pomocniczy charakter tego aspektu. Czy Vodoo jest użyteczne na wyższych poziomach trudności?

Kalia 
w(y)kurzacz trolli

Wersja gry S1: UW: 2.28
Wersja gry S2: IB/WS: 2.65.2
Platforma S2: PC
Wersja gry SC: Jungle Hunt
Platforma SC: PC
Wersja gry S3: FE
Pomogła: 59 razy
Wysłany: 2015-01-20, 19:21   

Niestety w tej grze to, co jest beznadziejne na początku, pozostaje beznadziejne do końca, a wręcz jego beznadziejność zazwyczaj się pogłębia. Aspekt Voodoo jest ciekawy, ale niedopracowany (każda z postaci w S2 ma taki jeden głupi aspekt i dla Driady właśnie na Voodoo padło). Tak więc nie ma co liczyć, że na wysokim poziomie nagle stanie się przydatną super mocą (kiedyś Choroba była bardzo potężnym CA, ale okazała się przesadnie potężna i w którymś patchu ją osłabili tak, że teraz nie nadaje się do niczego).

Zdecydowanie lepiej w ogólnym zarysie sprawuje się magia, w szczególności ze względu na Korę.

Ja u swojej Driady ( http://forum.sacred.pl/viewtopic.php?t=4726 ) nie koncentrowałam się na żadnym aspekcie pomocniczym - korzystałam z dobrodziejstw obydwu i było dobrze. Niemniej jeśli chcesz wybierać, jestem za magią.

Gauri napisał/a:
Wpisuję Cię na listę osób, którym Kalia może niechcący urwać głowę przy samych kostkach ^^

:vampir: Oh, I love this job... :]

Polecam: http://takbardzozle.blogs...2-pisownia.html

Odpowiedz do tematu