logo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Thecmelion
2014-08-01, 15:00
Sacred 3 - komentarze do newsów i nowości
Autor Wiadomość
Kalia 
w(y)kurzacz trolli

Wersja gry S1: UW: 2.28
Wersja gry S2: IB/WS: 2.65.2
Platforma S2: PC
Wersja gry SC: Jungle Hunt
Platforma SC: PC
Wersja gry S3: FE
Pomogła: 59 razy
Wysłany: 2014-08-01, 09:16   

No nie, jeszcze Serafia w stylu superbohaterek Marvela... Kolejna warstwa mułu (jak dla mnie) zaliczona...

Gauri napisał/a:
Wpisuję Cię na listę osób, którym Kalia może niechcący urwać głowę przy samych kostkach ^^

:vampir: Oh, I love this job... :]

Polecam: http://takbardzozle.blogs...2-pisownia.html

pp3088 
Poszukiwacz Gwiazd

Wersja gry S2: 2.43
Wysłany: 2014-08-01, 20:20   

Cytat:
gra jeszcze nie wystartowała a już można kupić bonusy z preordera jako dlc... szybko. Ci co kupili dla niby unikalnych bonusów pewnie nie będą zadowoleni.

"Szybko, szybko, zanim zorientują się, że nie warto wydać grosza na gre, a co dopiero na bonusy!"

Gra wygląda słabiutko. Pod względem gameplayu, jak ktoś jest zainteresowanym mam cały "walkthrough"(czyli ktoś gra od początkug gdy do jej końca, z komentarzem).

Jako posiadacz konsoli powiem szczerze, że grałem czasem w podobne rzeczy. Fajna sprawa jak masz gości. Mówisz co i jak, to X, to O i przechodzi się poziom dla nawalanki. Rozumiem zamysł, ale ja jestem staroświeck - uwielbiam eksploracje, lootowanie i tym podobne bzdety.

Prawie złożyłem pre-order. Nazwa Sacred kusi.

Shei 
Rest in Pieces

Wersja gry S2: ZE: 2.65.2
Wersja gry SC: Citadel
Platforma SC: PC
Platforma S3: PC
Wysłany: 2014-08-01, 22:04   

W sumie spodziewałem się że te DLC pewnie będą dostępne do kupienia dodatkowo później. Historia z S2 i impem skrzynkowym, który był dodany do kolekcjonerki jako unikalny dla tej wersji, a później z dodatkiem do S2 dali go każdemu.

alistair80 

Wersja gry S1: ZE KK: 2.28
Wersja gry S2: 2.40
Wysłany: 2014-08-02, 00:57   

OK, impa dali, ale trochę czasu później. O coś takiego pretensji nie mam. Jednak jeśli coś takiego dzieje się w dniu premiery, to jest to zwykłe skurw...two i naciąganie na kasę. Nie mówiąc już o tym, że sama gra jest naciąganiem, bo żeruje na nazwie. Mogli stworzyć nowego pasjansa i nazwać go Sacred 3, a efekt byłby ten sam.

Lich 
King

Wersja gry S1: Nie mam gry
Wersja gry S2: ZE: 2.65.2
Wersja gry S3: Nie mam gry
Wysłany: 2014-08-02, 17:32   

Hm.. Już gdzieś słyszałem przy jakiejś grze, że ledwie miała premierę, a już DLC były zapowiadane.
Jakoś nie mogę się z Tobą nie zgodzić alistair. W sumie może taki Sacred Pasjans byłby ciekawszy? :v

mya-serafia 
Mya

Wersja gry S2: 2.40
Wersja gry S3: Nie mam gry
Wysłany: 2014-08-03, 15:54   

Ja nie kupię, nie zagram, no chyba, że tak jak Galnospoke powiedział, dostanę to za 15 zł w Tesco @-@

Ahhh co za rozczarowanie, usłyszałam nagle o Sacred 3 i byłam pełna nadziei, że naprawili błędy 2, że będzie jak dawniej (no pewnie jak wszyscy)

Najbardziej to mnie te projekty postaci bolą chyba... przecież tam żadna postać nie jest ani fajna, ani ciekawa (już bym bardziej przeżyła jakieś sztampowe oklepane typy postaci... ale coś takiego? są oryginalne w swojej beznadziejności, tak bym to ujęła. A ikonę Sacred - Serafię, oczywiście musieli zepsuć ,bez komentarza ) kogo oni zatrudnili do robienia tych projektów ??

Moim zdaniem żaden super świat nie da rady jeśli postać w którą się wcielamy w grze nas niczym nie ujmie : /

Chyba czas aby zainstalować jedynkę po raz kolejny

Dla mnie Sacred bez absolutnie otwartego świata, kolekcjonowania zestawów itemów, dawnej Serafii nie ma prawa istnieć, już nie wspominając o reszcie mankamentów, które już tu zresztą były wymieniane :'/

(off-topic ) Pozdrawiam w ogóle starych znajomych z forum, ciekawe czy ktoś mnie jeszcze kojarzy XD' (off-topic )
through lonely Fields of Sorrow, the only place I've ever seen..."

Odpowiedz do tematu