logo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przedpremierowa akcja promocyjna Sacred 3
Autor Wiadomość
Shei 
Rest in Pieces

Wersja gry S1: UW: 2.28
Wersja gry S2: ZE: 2.65.2
Platforma S2: PC
Wersja gry SC: Citadel
Platforma SC: PC
Wersja gry S3: FE
Platforma S3: PC
Wysłany: 2014-07-16, 13:31   Przedpremierowa akcja promocyjna Sacred 3

Cytat:
Dzięki współpracy sacred.pl ze sklepem internetowym muve.pl mamy okazję zaoferować wszystkim naszym czytelnikom grę Sacred 3 ze specjalną zniżką.

Zamawiając grę w muve.pl otrzymujesz:
- Rabat 20% na wydanie PC i PC Digital
- Rabat 15% na edycje konsolowe

- Darmową przesyłkę kurierem do każdego przedpłaconego zamówienia w ramach programu Darmodostawa

Do zamówień przedpremierowych (premiera gry 1.08.2014) muve.pl dodaje bonusy!
- do edycji PC: Steelbook + DLC + gra Sacred 2
- do edycji PC Digital: DLC
- do edycji konsolowych: Steelbook + DLC

Żeby skorzystać z oferty, wystarczy wejść na wybraną kartę produktu, dodać grę do koszyka i po przejściu do kasy podać kod rabatowy:

1. Sacred 3 + Darmodostawa (PC): 111,99 139,99
KOD: MUVE.PL-SACRED.PL-SACRED-PC

2. Sacred 3 (PC Digital): 111,99 139,99
KOD: MUVE.PL-SACRED.PL-SACRED-DIGI

3. Sacred 3 + Darmodostawa (PS3): 169,99 199,99
KOD: MUVE.PL-SACRED.PL-SACRED-KON

4. Sacred 3 + Darmodostawa (X360): 169,99 199,99
KOD: MUVE.PL-SACRED.PL-SACRED-KON

Ostatnio zmieniony przez Shei 2014-07-16, 13:37, w całości zmieniany 1 raz  

Lukassuss 
Rodney McKay

Wersja gry S3: Nie mam gry
Wysłany: 2014-07-16, 14:30   

Szału nie ma - że tak powiem.

112 zł ze zniżką - w sporej ilości sklepów można dostać już ciut taniej a jak się mieszka w średnio-większym mieście odebrać osobiście za free. Choćby na gramie czy GOL-u jest za 110 czy 109 zł. Za 140 to chyba nikt by nie kupił.

Zresztą po takich zapowiedziach i wstępnych recenzjach jakie dostał S3 to mało kto się chyba skusi w wersji premierowej. Może kiedyś w jakiejś taniej serii.

Tak BTW to nieco zabawne że wersja digital ma tą samą cenę co stock. Przeczy to IMO idei rozpowszechniania gier via net - ale co tam.

Devil Hunter 
Also known as Virian

Klan S1: Strażnicy Frostgardu
Wysłany: 2014-07-16, 15:05   

Tylko że cena "DLA CIEBIE" (czyli dla wszystkich) dla pudełka wynosi 125zł, a dla cyfrowej 120zł. Wtedy widać, że kod tak naprawdę obniża cenę o 10%, a nie 20%. Ale wydaje mi się, że i tak warto wydać te 3zł więcej niż na takim np. gramie, bo wysyłka z muve jest darmowa, a dorzucają steelbooka i Sacreda 2. Mam już 2 Sacredy 2, nie wiem co zrobię z trzecim, ale może się zawsze przydać do czegoś, steelbook to też zawsze jakiś ciekawy dodatek. No i fakt właśnie darmowej dostawy, od razu do domu i nie trzeba latać po mieście :P

Shei 
Rest in Pieces

Wysłany: 2014-07-16, 19:26   

Bo z tego co mi się wydaje, to muve jako sklep Cenegi ma chyba jakąś tam zniżkę w standardzie jak kupujesz u nich po prostu. Dlatego w shoucie pisałem, że my mamy kod -20% od ceny tej podstawowej.

A na gramie nie wiem jakim cudem im wyszło że ze 139zł -20% mają cenę 109.99zł, a po drugie mają tam wpis "Cena niepotwierdzona przez wydawcę, może ulec zmianie!" :P Możliwe, że po takiej sprzedadzą jak maja, ale to nadal nie pasuje do tego ich -20% które tam jest napisane :>

Na GOLu też nie wiem jak tam z ich ceną będzie ostatecznie, ale widzę że nawet datę premiery nadal mają napisaną 22.08, więc możliwe, że cena jest też jakaś stara którą przewidywali tylko.

Oczywiście nie mówię, że na pewno te ceny ulegną zmianie w tych sklepach, ale i tak masz podobną cenę do tej z muve, a dostajesz jeszcze dodatkowe rzeczy. Gorzej by było jak by w innych sklepach była cena poniżej 100zł, a tu niby promocja -20% i za 112zł xD

No i nikt nikomu nie każe kupować, ale jak ktoś chce kupić, to może skorzystać z kodu i mieć mniejszą cenę, a dodatkowo dostaje jeszcze bonusowe rzeczy, których w innych sklepach nie ma. No a jak akcja z Cenegą by nam dobrze wyszła, to może w przyszłości dostaniemy jakieś lepsze promocje na coś fajniejszego.

Lukassuss, zobacz sobie ceny na Steamie, które są dużo większe od pudełkowych naszych, a ludzie i tak kupują. Płacisz za cd-keya i tyle, są osoby którym nie zależy na płycie i innych pierdołach, a dodatkowo keya mają od razu na mailu w dniu premiery lub czasami nawet wcześniej.

alistair80 

Wersja gry S1: ZE KK: 2.28
Wersja gry S2: 2.40
Wysłany: 2014-07-16, 20:55   

Jak stanieje, to może kupię. Na pewno nie na Steamie za 50€, bo nie przepłacę dwukrotnie. Na pudełkach też mi nie zależy, zwłaszcza, że i tak dostanie się pewnie pudełko z kluczem, a grę i tak trzeba będzie ściągnąć.

Shei 
Rest in Pieces

Wysłany: 2014-07-16, 21:12   

Na Steamie nie ma sensu kupować gry na premierze, bo tam zawsze cena jest prawie 2x większa niż u nas pudełkowa. Dlatego odpisałem Lukassuss'owi, że u nas ceny wersji elektronicznych przeważnie mało co się różnią od pudełkowej wersji.

Lukassuss 
Rodney McKay

Wysłany: 2014-07-17, 11:33   

Toteż ja nie twierdzę że oferta jest zła, po prostu jakoś znacząco nie odstaje od ogólno-rynkowej oferty.

Co do steelbooka (co kto lubi - mnie ten konkretny steelbook ani ziębi ani grzeje) czy dodatków to dodają je również niektóre sklepy w ramach tego wydania Edycja Pierwsza (np Empik za 112 zł) - jest w nim jeszcze DLC Podziemia. Co do dodawania S2 - mnie osobiście jako wielbiciela serii to nie rusza bo od dawna go mam jak i pewnie wszyscy wielbiciele Sacreda. A ci, którzy z serią będą mieli pierwszy kontakt też nie sądzę żeby na to głównie zwracali uwagę.

Oczywiście każdy zrobi co uważa za najlepsze, oferta MUVE nie jest zła szczególnie dla osób, które są zmuszone do kupna wysyłkowego (sam wole odbiór osobisty - ale wiem że nie każdy ma taką możliwość).

Mi osobiście szkoda wydać nawet te ciut ponad 100 zł na S3 po tym co przeczytałem w różnych źródłach. A szkoda bo wiązałem z tą grą ogromne nadzieje jak tylko ogłosili, że ją tworzą.
Szczególnie, że moje godziny w S2 chyba się skończą z racji brzydkiej niespodzianki jaką mi sprawił do spółki z Win7. Zmieniłem system na Win7 64 i S2 regularnie co jakiś czas znienacka wyłącza się i tyle. nie da sie grać... :x

Co do Steam - stary jestem i jakoś nie trafia do mnie taka forma. Może dlatego, że pamiętam granie w czasach kiedy gry były na płytkach (czy dyskietkach) tylko i wyłącznie, patche jak już wyszły to się zdobywało od kumpli albo zamawiało w sklepie na jakimś nośniku. Wygodnicki nie jestem a i mają dla mnie znaczenie ładnie wyglądające pudełka z grami na półce.
Wolę mieć fizyczny nośnik w ręku - bo jakoś pomimo ogromnej wiary sporej części graczy w wieczność Steama i tym podobnych platform - sam nie do końca w nią wierzę. Nie mam żadnej gry kupionej na żadnym Steamie itp. choć niestety konto byłem zmuszony założyć i jakieś gry tam zarejestrować z racji wymogu aktywacji niektórych tytułów na rzeczonej platformie.

Co do cen - premiera gry na Steamie to kosmiczna cena - oczywiście dla nas, Polaków. Jednak Steam to nie jedyne źródło zakupu gier w wersji cyfrowej - choćby wspomniany Muve, Empik, Gram i parę innych. Wszędzie ceny wersji digital i pudełkowej nie różną się praktycznie wcale. Dlatego nie sądzie że ceny na Steam'ie graja tu główną rolę. Co dla mnie jest dziwne co do zasady - z racji niższych kosztów (tłoczenie, dystrybucja, marże sklepów) powinno być taniej - a nie jest. Po prostu skoro ludzie i tak kupią z wygody to po co obniżać sobie zyski.

Steam ma jedną, niepodważalną zaletę. Jest do tego wymagana grupa zaufanych (naprawdę zaufanych) starych kumpli i trochę kasy. Jeden kupuje grę na Steam - zrzucają się na nią wszyscy po równo. Nawet po cenach premierowych przy 6-7 kumplach wychodzi tanio. Zakładacie grze konto (każda gra ma swoje) i gracie - każdy ma swój dzień czy godziny. Dogadać się w zgranej grupie łatwo, po prostu wymieniacie się danymi logowania. U mnie taki system działa, jeszcze z kumplami z wojska i jest super. Oczywiście jest tylko jeden minus - czasem fajnie by zagrać w co-opa i wtedy jedno konto nie starcza. Ale na szczęście - przynajmniej u nas - zdarza się to bardzo rzadko.

Shei 
Rest in Pieces

Wysłany: 2014-07-24, 12:34   

Lukassuss napisał/a:
to dodają je również niektóre sklepy w ramach tego wydania Edycja Pierwsza (np Empik za 112 zł) - jest w nim jeszcze DLC Podziemia.

Te DLC są w każdej pierwszej edycji, więc nie żeby niektóre sklepy je dodawały. Cenega po prostu dodatkowo ma Steelbooka + S2, a te DLC to właśnie jest to co wyróżnia pierwszą edycję i każda pierwsza edycja je ma.

Lukassuss napisał/a:
Wygodnicki nie jestem a i mają dla mnie znaczenie ładnie wyglądające pudełka z grami na półce.

A myślałem, że to tylko ja jakiś dziwny jestem xD Ale aktualnie wolę wersję pudełkową, która ma kod do gry na Steamie. W sumie nie pamiętam kiedy tego Steama tak częściej zacząłem używać, ale pewnie jak Skyrim wyszedł i mimo wersji pudełkowej i tak musiałem odpalać Steama. A może to nie był Skyrim, tylko jeszcze coś innego co wyszło wcześniej przed nim, a też mimo wersji pudełkowej wymagało Steama. Nie pamiętam już w sumie, ale jakoś tak od dłuższego czasu to mam Steama zawsze włączonego.

A co do tego kupowania z kumplami gier i zakładania nowego konta dla każdej, to ja bym się tak nie bawił w sumie. Nie dość, że problem trochę z godzinami, w których każda osoba chciałaby pograć, no to jeszcze właśnie problem, że pograć razem nie można. Wolę mieć swoje, niż jakieś dzielenie się z kimś, no ale kto co lubi :P

Dziwna sprawa z tym Twoim postem, nie miałem oznaczonego jako nowy :shock: Przypadkiem teraz wszedłem do tego tematu sprawdzić jedną opcję forum, a tu widzę długiego posta po mojej wypowiedzi, którego nie czytałem xD

alistair80 

Wersja gry S1: ZE KK: 2.28
Wersja gry S2: 2.40
Wysłany: 2014-07-24, 12:47   

37 i stary? Mam 34 i jakoś bez problemu się przerzuciłem na cyfrowe. Każdy robi to co lubi. Wersja pudełkowa ok, tylko co, jeśli to tylko klucz do gry? Takie pudełko będzie mi zawalało miejsce. Też się obawiam sytuacji, gdy taki steam padnie. Niestety czasy się zmieniają.

A w sumie, skoro kupujecie gry pudełkowe - to jak to u Was wygląda? Ja już tak się przerzuciłem na cyfrową dystrybucję, że nawet nie wiem jak to z tym jest. Czy te gry pudełkowe (zwłaszcza nowsze tytuły) macie na płytach, czy coraz więcej gier ma tylko klucze?

Kalia 
w(y)kurzacz trolli

Wersja gry S2: IB/WS: 2.65.2
Wersja gry SC: Jungle Hunt
Wysłany: 2014-07-25, 08:50   

alistair80 napisał/a:
Czy te gry pudełkowe (zwłaszcza nowsze tytuły) macie na płytach, czy coraz więcej gier ma tylko klucze?

Różnie to wygląda - w sumie zależnie od produkcji. Jedne są full-wersja na płycie, drugie zawierają płytę, która odpala... Steama, jeszcze inne mają tylko klucz.

Gauri napisał/a:
Wpisuję Cię na listę osób, którym Kalia może niechcący urwać głowę przy samych kostkach ^^

:vampir: Oh, I love this job... :]

Polecam: http://takbardzozle.blogs...2-pisownia.html

Lich 
King

Wersja gry S1: Nie mam gry
Wysłany: 2014-07-25, 09:20   

alistair80 napisał/a:
Też się obawiam sytuacji, gdy taki steam padnie. Niestety czasy się zmieniają.

Według mnie nie ma opcji żeby steam padł, co najwyżej może zostać zepchnięty na dalszy tor przez inne serwisy tego typu. Wchodzimy w taką erę, gdzie wszystko kupuje się przez internet. Według mnie tak się dzieje dlatego że człowiek stał się strasznie leniwym gatunkiem. Poza tym też, tak jak napisałeś, pozostaje kwestia tego, że nie każdy ma miejsce na pudełko z grą. Niedługo będzie taki dialog:
-Stary, nie uwierzysz, ale kupiłem sobie pudełkową wersję gry.
-No coś Ty? Pudełkową? Wariat z Ciebie człowieku..

Lich 
King

Wersja gry S1: Nie mam gry
Wysłany: 2014-07-29, 18:51   

Tak, masz rację. Tak samo pewnie by nie było steam'a i innych tego typu serwisów. :P
To chyba Bill Gates powiedział, że leniwy człowiek wymyśli więcej od tego co będzie się starał usilnie coś wykombinować. Jakoś tak to było.

Odpowiedz do tematu