logo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dziwne:) kolejny raz !!
Autor Wiadomość
loloki87 
Badacz Faerunu, Bankai S3

Wersja gry S1: ZE KK: 2.28
Wersja gry S2: ZE: 2.65.2
Platforma S2: PC
Wersja gry S3: Nie mam gry
  Wysłany: 2013-12-10, 18:44   Dziwne:) kolejny raz !!

Siemka. Ahh.. To chyba cały Sacred2 wersja 2.65.2 co nie :( Gram Wysoką Elfką Przechodzę Kampanię Cienia po raz trzeci :( czyli poziom Złoty Poziom postaci 64 zero zgonów, aż tu nagle przy walce z bossem konkretnie z mgłą na końcu terenu bagien, podczas walki moja postać przestała pić eliksiry leczenia I Dup! (Za przeproszeniem) i zgon i po wczytaniu postaci od ostatniego monolitu podchodzę do bossa i znowu zgon :( Moja postać przestała pić eliksiry :( próbowałem zmienić klawisz (Domyślnie Space) na inny klawisz ale nie pomogło :( raz już miałem taki problem z moją Driadą gdzieś tak na 84lvl Świetnie postać do skasowania, chyba nic się nie da z tym zrobić :( miał ktoś taki problem :( da się jakąś naprawić to jakimś patchem czy czymś proszę o Pomoc. Jakaś zwiecha czy co ?? ?.
Sacred 2 Złota edycja zainstalowana na Dysku D Pod Win7

Kalia 
w(y)kurzacz trolli

Wersja gry S1: UW: 2.28
Wersja gry S2: IB/WS: 2.65.2
Wersja gry SC: Jungle Hunt
Platforma SC: PC
Wersja gry S3: FE
Pomogła: 59 razy
Wysłany: 2013-12-10, 23:19   

Wiem, że czasem zdarzało się, że prawy klawisz (CA) przestawał działać, ale nie mam pojęcia, co jest tego przyczyną ani jak to naprawić (o ile się da).

Jedyne, co mi do głowy przychodzi: spróbuj w opcjach gry zmienić kolejność używania eliksirów (od najsłabszych/najsilniejszych) - być może problem wynika z tego, że któryś typ ci się skończył, a gra tego nie zanotowała i zgłupiała.

Gauri napisał/a:
Wpisuję Cię na listę osób, którym Kalia może niechcący urwać głowę przy samych kostkach ^^

:vampir: Oh, I love this job... :]

Polecam: http://takbardzozle.blogs...2-pisownia.html

loloki87 

Wysłany: 2013-12-17, 01:41   

Gram w Sacred 2 jakiś czas, ponieważ do sacred 1 na razie nie wrócę z powodów choćby takich że nie mam zamiaru przechodzić pierwszego Aktu po raz 310:P Ale wrócę do sedna sprawy że..
zauważyłem że w Sacred 2 wszystko no może nie wszystko ale większość zależy od poziomu postaci, im poziom postaci wyższy tym lepiej:) lepszy drop, regen umiejętności ale gdy dobijam do takiego poziomu kiedy moja postać
może już kupować bardziej wydajniejsze miksturki leczenia (większe mikstury) to moja postać zaczyna wariować w ten oto sposób jaki opisałem w pierwszym poście,
mam przy sobie zawsze podkreślam zawsze minimum 300mixów z leczeniem i ten problem zaczyna się wtedy kiedy klikam spację więcej niż jeden raz na sekundę, postać ma przy sobie cały czas pełno mixów z HP ale ich nie używa
:( jeszcze jedna ciekawostka to to że gdy walczę z bossem i spacja nie reaguje to kursorem gdy klikam na miksturę leczenia na dole to postać się leczy! więc o co tu chodzi? problem taki się pojawia i co gorsze nie znika a problem jest bo zanim myszką kliknę na miksturę to już zaliczam zgona :P :)
skrót klawiszowy jak najbardziej przydatny :) bardzo lubię tą grę i chciałbym dobić jakąś postacią chodź by do 170Poziomu albo przejść chociaż raz do poziomu Niobowego :) spróbuję w opcjach się jeszcze pobawić i zobaczę czy da się to jakąś wygonić, ale wiele opcji na temat eliksirów z tego co pamiętam tam chyba niema. Ciekawe co bym zrobił jakbym chciał zagrać na trybie Hardcor:) .
Ostatnio zmieniony przez loloki87 2013-12-17, 01:45, w całości zmieniany 1 raz  

Kalia 
w(y)kurzacz trolli

Wersja gry S1: UW: 2.28
Wersja gry S2: IB/WS: 2.65.2
Wersja gry SC: Jungle Hunt
Platforma SC: PC
Wersja gry S3: FE
Pomogła: 59 razy
Wysłany: 2013-12-17, 10:03   

loloki87 napisał/a:
mam przy sobie zawsze podkreślam zawsze minimum 300mixów z leczeniem i ten problem zaczyna się wtedy kiedy klikam spację więcej niż jeden raz na sekundę, postać ma przy sobie cały czas pełno mixów z HP ale ich nie używa

Ok, rozumiem, że ich ogólna liczba jest spora, ale pomysł dotyczył nie liczby ogólnej, a przypadku, w którym któryś rozmiar miksturki się wyczerpie - wtedy, jeśli klikasz tak szybko, gra może zgłupieć, bo próbuje nadal używać tych, które się skończyły zamiast przerzucić się na inny rozmiar.
Albo może być to po prostu błąd obsługi sygnałów z klawiatury (jakieś zakleszczenie się trafia) - nie jest tajemnicą, że ta gra nie stanowi przykładu idealnego programowania.
loloki87 napisał/a:
ale wiele opcji na temat eliksirów z tego co pamiętam tam chyba niema

Tym łatwiej będzie sprawdzić, czy któraś działa :P
loloki87 napisał/a:
Ciekawe co bym zrobił jakbym chciał zagrać na trybie Hardcor:)

a) grałbyś ostrożniej
b) robiłbyś nowe postacie tak długo aż nauczyłbyś się je odpowiednio opancerzać żeby nie ginęły
c) prawdopodobnie obydwa powyższe :P

Gauri napisał/a:
Wpisuję Cię na listę osób, którym Kalia może niechcący urwać głowę przy samych kostkach ^^

:vampir: Oh, I love this job... :]

Polecam: http://takbardzozle.blogs...2-pisownia.html

loloki87 

Wysłany: 2013-12-19, 15:58   

Dorze rozumiem:)
jeszcze jedno małe pytanko :P
Czy wirusy na komputerze mogą zakłócać prawidłowe działanie gry ?!.

alistair80 

Wersja gry S2: 2.40
Wysłany: 2013-12-19, 19:38   

A może po prostu spróbuj nie wciskać spacji szybciej niż raz na sekundę, choćby dlatego, że nie ma to najmniejszego sensu. Po drugie zbyt szybkie wciskanie może powoduje to, o czym Kalia pisała (zakleszczenie).

loloki87 

Wysłany: 2014-02-24, 15:16   

O Rany! Słuchajcie rozwiązałem problem z zakleszczeniem o którym tu mowa zmieniłem opcje wybierania
mikstury nr3 gdzie jest przepisana miksturka z HP pod inny klawisz u mnie to space i wszystko działa ! wszedłem dla pewności aby to sprawdzić w
większe zbiorowisko goblinów gdzie zaczęli mnie ostro klepać i postać spożywa mikstury jak trzeeba, super po prostu super mogę kontynuować przygodę dalej postacią którą spisałem na zatracenie
i to wszystko dzięki wam, Kalia Dzięki wielkie dzięki.

Odpowiedz do tematu