logo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Bogate Żniwa
Autor Wiadomość
Cienki44 

Wersja gry S1: Nie mam gry
Wersja gry S2: IB/WS: 2.65.2
Wysłany: 2013-10-21, 09:33   Bogate Żniwa

Witam.Mam problem w zadaniu o nazwie "Bogate Żniwa".Wykonałem to zadanie ale NPC nadal za mną chodzą oraz mam ich życie po prawej stronie ekranu nadal.Jest to dosyć wkurzające jak tak za mną latają na dodatek , że stworki nie mogą ich zabić.Chcę prosić o pomoc może ktoś miał ten problem i będzie wiedział co zrobić.Może jakaś komenta w konsoli czy coś.Bardzo proszę o pomoc.

loloki87 
Badacz Faerunu, Bankai S3

Wersja gry S1: ZE KK: 2.28
Wersja gry S2: ZE: 2.65.2
Platforma S2: PC
Wersja gry S3: Nie mam gry
Wysłany: 2013-10-21, 14:47   

Siemka. Ja miałem podobny problem, chociaż nie nazwał bym tego problemem tylko może bugiem :) towarzysz był ze mną aż do końca kampanii :) znikł dopiero kiedy rozpocząłem kampanie na wyższym poziomie trudności, czyli z złotego na platynę :) prawdopodobnie zniknie dopiero wtedy kiedy rozpoczniesz na nowo kampanie. Nic strasznego po prostu ja miałem taką bratnią dusze przy sobie tak to nazwałem ;p A i jeszcze jedno nie zawsze tak będzie :) prawdopodobnie jak będziesz wykonywać ten Quest jeszcze raz ale na wyższym poziomie trudności to wszystko będzie Ok, tak myślę.
Ostatnio zmieniony przez loloki87 2013-10-21, 15:28, w całości zmieniany 2 razy  

Odpowiedz do tematu