logo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z Questem Jasne Światło
Autor Wiadomość
Lucifer

Wersja gry S1: UW: 2.24
Wersja gry S2: Nie mam gry
Wysłany: 2013-04-20, 13:19   Problem z Questem Jasne Światło

A więc wszedłem do jaskini wszystkich wytłukłem itp. wziąłem skarb i tu się zaczyna problem.

Wyszedłem z jaskini i gdzie jestem? Na jakiejś małej wyspie, która leży na południu

Screen:

A to są mieszkańcy :-D

Więc powiecie co mam zrobić?
Co prawda wchodziłem do łodzi na obrzeżu wyspy ale mnie teleportowało do tych barmanek.

Thecmelion 
TheC(melion) :P

Wersja gry S1: UW: 2.28
Klan S1: [SF] Black Hand
Wersja gry S2: ZE: 2.65.2
Klan S2: Nie dotyczy :)
Wersja gry S3: Nie mam gry
Wysłany: 2013-04-20, 15:19   

Niezłe, jeszcze takich cudów nie widziałem. Mam nadzieję, że nie cheatujesz w jakikolwiek sposób? Bo po tym potrafiła gra fiksować i wywala na wyspy na południu. Samo z siebie też niekiedy się zdarza (jakiś raz na 800 przypadków). Ale do rzeczy: Jeśli łódka na Maj-Ork-rce nie przerzuca Cię na drugą stronę to kaplica niestety, bo w inny sposób się z niej nie wydostaniesz. Jedyny w takim wypadku sposób to eksport postaci i granie od nowa. Tyle. ;)

Lucifer

Wersja gry S1: UW: 2.24
Wersja gry S2: Nie mam gry
Wysłany: 2013-04-20, 15:51   

Thecmelion napisał/a:
Niezłe, jeszcze takich cudów nie widziałem. Mam nadzieję, że nie cheatujesz w jakikolwiek sposób? Bo po tym potrafiła gra fiksować i wywala na wyspy na południu. Samo z siebie też niekiedy się zdarza (jakiś raz na 800 przypadków). Ale do rzeczy: Jeśli łódka na Maj-Ork-rce nie przerzuca Cię na drugą stronę to kaplica niestety, bo w inny sposób się z niej nie wydostaniesz. Jedyny w takim wypadku sposób to eksport postaci i granie od nowa. Tyle. ;)

Dzięki. Trudno było, ale pomogło :jupi: .

[ Dodano: 2013-04-20, 16:34 ]
Jeszcze jedno zauważyłem.
A mianowicie gdy teleportuje się za pomocą teleportu bo czego innego :lol: to też mnie przenosi na tą wyspę.
Nie używam czitów
Ostatnio zmieniony przez Lucifer 2013-04-20, 16:35, w całości zmieniany 2 razy  

Kalia 
w(y)kurzacz trolli

Wersja gry S1: UW: 2.28
Wersja gry S2: IB/WS: 2.65.2
Platforma S2: PC
Wersja gry SC: Jungle Hunt
Platforma SC: PC
Wersja gry S3: FE
Pomogła: 59 razy
Wysłany: 2013-04-20, 19:55   

Najwyraźniej jest to jeden z tych przypadków fiksacji, gdzie gra uznała, że próbowałeś oszukiwać i nagrodziła cię wycieczką na tropikalną wyspę bez biletu powrotnego...
Jeśli po eksporcie i zaczęciu nowej gry nic się nie zmieni (zmiana lokacji - czy to przez teleport czy przez wejście/wyjście z jaskini - będzie się kończyć na Mal-Ork-Ce), to obawiam się, że po prostu postać wpadła w jedną z licznych w tej grze dziur i raczej jej stamtąd nie wygrzebiemy (trzeba by edytować plik postaci, a tego raczej nikt się nie podejmie).

W takim przypadku chyba tylko zrobienie nowej postaci ma sens, bo nawet całej kampanii nie dasz rady przejść, gdyż wymaga to nieraz schodzenia do podziemi.

Gauri napisał/a:
Wpisuję Cię na listę osób, którym Kalia może niechcący urwać głowę przy samych kostkach ^^

:vampir: Oh, I love this job... :]

Polecam: http://takbardzozle.blogs...2-pisownia.html

Odpowiedz do tematu