logo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sacred Citadel - Jungle Hunt DLC
Autor Wiadomość
Thecmelion 
TheC(melion) :P

Wersja gry S1: UW: 2.28
Klan S1: [SF] Black Hand
Wersja gry S2: ZE: 2.65.2
Klan S2: Nie dotyczy :)
Wersja gry S3: Nie mam gry
Wysłany: 2013-04-17, 00:05   Sacred Citadel - Jungle Hunt DLC

Witam. Dzisiaj napiszę o czymś dość niespodziewanym, tym bardziej, że w momencie pisania tego posta jest pół godziny po północy, czyli w tym momencie można oficjalnie nabyć Sacred Citadel na swoje komputery, XBoxy 360 i PlayStation 3. Jednak ja nie o tym chciałem. :P

Jak się okazało, już 2 kwietnia, czyli dokładnie 15 dni przed premierą gry, do sieci został wypuszczony pierwszy DLC do Citadela przez DS. Co prawda dodatek jest dostępny w chwili obecnej tylko dla obywateli USA, jednak z czasem będzie dostępny dla wszystkich. Tym bardziej, że na Amazonie już można kupić klucze, umożliwiające pobranie DLC.

Teraz o samym DLC. Ów drobne rozszerzenie nazywa się Sacred Citadel - Jungle Hunt i jest dostępne od 2 kwietnia 2013. Wymaga oczywiście samego Citadela oraz konta na Steamie. Nie wiadomo na jakiej zasadzie ono działa, ale prawdopodobnie do gry zostaje dodany cały jeden akt z całymi hordami przeciwników, który zakończony jest ostateczną walką z bossem "Big Mama". Dodatek to koszt rzędu 4.99 dolarów lub 3.99 funtów. Tło fabularne:
Cytat:
Zapoluj na złego Grimmoca "Big Mama" w nowym rozdziale. Zbierz swoją drużynę i ponownie odwiedź przepiękne tereny Ankarii!

Bitwa została wygrana, lecz wojna jeszcze się nie skończyła! "Big Mama", cuchnący lider złych Grimmoców uciekł ze skradzionym artefaktem Serafii do groźnych dżungli Ankarii! Przynieś "Big Mama" sprawiedliwość i odzyskaj cenny przedmiot. Zbierz ponownie swoich przyjaciół, połącz ich umiejętności i ciesz się tym nowym czarującym rozdziałem Sacred Citadel.

Screeny

Źródła: Amazon.com i gamersgate.co.uk

Pozdrawiam. :)

masiek881 
NiePokonanY ...

Wersja gry S1: ZE KK: 2.28
Wersja gry S2: 2.10
Platforma S2: PS3
Wysłany: 2013-04-19, 18:45   

POLECAM KUPNOOO !! ;)
gra sciagnela mi sie 5h temu, narazie demo na ps3 :) przetestowalem juz szamanke i serafie ;) gra super, na poczatku moze wydawac sie bajkowa i pod pewnymi wzgledami dziwna ale jest swietna !! ;)
Mysle ze pelna wersje kupie juz niedlugo ;)
Ostatnio zmieniony przez masiek881 2013-04-19, 18:48, w całości zmieniany 2 razy  

Odpowiedz do tematu