logo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Towarzysze podróży
Autor Wiadomość
Kristakles 
Gladiator

Wersja gry S1: UW: 2.28
Wersja gry S2: Nie mam gry
Wysłany: 2013-04-04, 19:17   Towarzysze podróży

W Sacred + była możliwość pozyskania do ekipy jednego towarzysza, Adelide z Silvercreck, Moka z Braverock lub takiej magiczki (chyba na imię miała Enia) z Mystadel. Jednak odkąd zainstalowałem podziemia i łatkę 2.28, nie udało mi się więcej wykonać tych questów. Wykonałem wszystkie misje w regionie, moja postać powiedziała "This region is it peace", i nic. Czy w podziemiach zrezygnowano z tej ciekawostki? Czy jest jakiś dodatkowy warunek pozyskania tych członków ekipy, o którym nie wiem? Dodam, że dotychczas próbowałem wykonać questy w Mystatel i Silvercreck, ale bez powodzenia. Po wszystkim nie chcieli do mnie dołączyć.

Thecmelion 
TheC(melion) :P

Klan S1: [SF] Black Hand
Wersja gry S2: ZE: 2.65.2
Klan S2: Nie dotyczy :)
Wersja gry S3: Nie mam gry
Wysłany: 2013-04-04, 19:42   

Kristakles, w UW zazwyczaj takie postaci dołączają później. Co do Mokka to musisz mu pomóc ubić Mistrza Gladiatorów i później wrócić do niego, żeby "zwrócić mu wolność". Wtedy powinien udać się do garnizonu w Bellevue, gdzie po rozmowie i akceptacji powinien dołączyć do twojej postaci. Co do Adeliny i Anyi to zazwyczaj po wykonaniu ich zadań od razu się nie dołączają.
Nie jestem do końca pewien, ale chyba dopiero po zrobieniu jakiegoś etapu kampanii głównej?! Jak będziesz grał następnym razem to zrób mały test: wykonaj zadanie "Adelina", a gdy skończysz np. zadanie główne "Sharuka", wróć wtedy do Silver Creek i pogadaj z Adeliną raz jeszcze, możliwe że wtedy dołączy. Nie bardzo się w tym orientuje, bo nigdy nie brałem tych postaci jako najemników więcej niż raz. :)

Kristakles 
Gladiator

Wersja gry S2: Nie mam gry
Wysłany: 2013-04-04, 19:54   

Dzięki za błyskawiczną odpowiedź :) Już się bałem, że jestem ostatnim weteranem i nikt tu nie zajrzy :wink: Spróbuję, jeśli temat nadal będzie stał, napiszę jakie są efekty tych starań (może się komuś przyda). Pozdrawiam.

[ Dodano: 2013-05-09, 17:59 ]
No i w końcu się udało, ale tylko z minotaurem. Nie wiem co porobili w tych podziemiach, ale z trzech dostępnych towarzyszy został tylko Mokk Honorowy z Braverock. Tak czy inaczej, teraz mam inne pytanie. Czy jest jakiś sposób, bug, sztuczka czy cokolwiek innego, żeby zabrać go ze sobą do kampanii podziemia? Chciałem sobie zrobić obie kampanie, ale po eksporcie w podziemiach znów jestem sam, Mokk mi wyparował :( Może jest coś innego niż lan żeby sobie zrobić kampanie razem z tym minoaurem?

Odpowiedz do tematu