logo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Podziemna niewola.
Autor Wiadomość
mw121 

Wersja gry S1: UW: 2.21
Wersja gry S2: Nie mam gry
Ostrzeżeń:
 1/7/9
Wysłany: 2011-11-10, 23:24   Podziemna niewola.

Witam.
Uzylem opcji szukaj i nie znalazlem.
Dobra nagroda za to jest? bo jestem obok zywiolu i portalu i chyba zaniecham dalsze wykonywanie tego questa. Bladze w labiryncie bez wgladu , a nagroda pewnie niezbyt.
Prosze o rade i ewentualne wskazowki dotyczace tego jak , to ukonczyc oraz jaka jest nagroda.
Dzieki

edit:
Rozumiem , dzieki.
Hmm no ja wlasnie jakis klucz tam obok tamtego npc wydropilem i chodzil koles za mna , ale danego msc na wschodzie znalesc nie moglem troche sie pogubilem. Rolka mape odkrywasz , ale tylko skrawek wiec nie moglem na podst odkrytych terenow zweryfikowac czy jest gdzies znaczek niebieskiej ksiegi. Ogolnie questa zaniecham skoro slaba nagroda.
Ostatnio zmieniony przez mw121 2011-11-10, 23:46, w całości zmieniany 1 raz  

Thecmelion 
TheC(melion) :P

Wersja gry S1: UW: 2.28
Klan S1: [SF] Black Hand
Wersja gry S2: ZE: 2.65.2
Klan S2: Nie dotyczy :)
Wersja gry S3: Nie mam gry
Wysłany: 2011-11-10, 23:36   

Ogólny opis zadania jest na Stronie Głównej: http://www.sacred.pl/inde...ype=show&id=142 Najpierw idziesz po gostka, który siedzi w pier.dlu we wschodnim Zhurag-Nar, tam wybijasz wszystkich strażników, uwalniasz go i on będzie chciał iść do zbrojowni, która jest na przeciwko centralnej części Zhurag, żeby mógł się uzbroić. Później idziesz z nim do kuchni, która jest położona na wprost Zbrojowni. Tam będzie czekała kobieta, którą trzeba wyprowadzić z terenu Mrocznych Elfów. Zadanie samo w sobie jest proste jak barani ogon, a wszystkie miejsca są zaznaczone niebieską książką. Jeśli chodzi o nagrodę, to nie pamiętam w sumie czy jakaś tam była - w każdym razie na kokosy nie licz, co najwyżej troszkę doświadczenia. :roll:
Ostatnio zmieniony przez Thecmelion 2011-11-10, 23:49, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu