logo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
pbf
Autor Wiadomość
argon-bei 
Krasnolud bojowy

Wersja gry S1: Nie mam gry
Wersja gry S2: Nie mam gry
Wysłany: 2010-06-07, 12:26   

Moja koncepcja jest następująca. W poniższym poście zaprezętuję wam version 1.0 naszego pbf-a.

Nazwa: Przekleństwo Ankarii
Historia:
19 lat po wydarzeniach z S1 w Ankarii pojawiają się tajemnicze stowarzyszenia skupiające się na jednym z podanych celów: zostać władcami Ankarii i siać tyranię i pandemonium, lub walczyć z tymi pierwszymi i pomagać cesarzowi De Le Pegordde. Ty bohaterze chcesz dołączyć do jednej z takich gildii. Bogowie zsyłają na Ankarię przekleństwa nieurodzaju i klęsk żywiołowych. Co wybierzesz? Zło czy dobro? Rękojeść miecza w dłoni czy jego ostrze w brzuchu? Wybór masz mały. Ręce ewentualnie umyjesz później...z krwi.
Klasy:
Jeździec - konny tropiciel i assasyn mistrz łuku, noża i maskowania się
Gladiator - potężny ciężkozbrojny woj niedawno wypuszczony z niewoli. Nikt nie dorówna jego sile
Mag myśliciel - Tajemne zwoje, zakurzone piwnice to jego świat. Uważa, że walka orężem jest czymś prymitywnym. Mg myśliciel to urodzony dyplomata i strateg.
Mag bojowy - Odrzucili nauki myślicieli i skierowali się na stronę oręża wzmocnionego magią.
Technik - technik jest wszystkimi rzemieślnikami naraz i jak nikt zna się na... technice.
Rasy:
Krasnolud - Karzełek z brodą, mistrz techniki
Sukkub - diabeł/wiedźma w zależności od płci jest potężnym stworzeniem babrającym się w magii piekieł
Mroczny elf - urodzony zabójca, zazwyczaj lekkozbrojny
Człowiek - po prostu człowiek
Wysoki elf - elf wysokiego rodu. Urodzony łucznik.
Gildie:
a.dobre:
1.Ród podziemi - głównie krasnoludzka gildia mająca zamiar zawładnąć podziemiem i sprzeciwwstawić się kultowi Sakkary. Swą bazę ma w podziemiach.
2.Tropiciele - Do tej gildii często dołąnczają się ludzie, wysokie elfy i mroczne elfy. Są to urodzeni zabójcy, tropiciele i zwiadowcy
3.Wodnicy - Do tej gildii ciągną wszystkie rasy. Nabór jest darmowy a gildia jest najbogatsza. Swą bazę ma w starej twierdzy Demoreya.
b.złe:
1.Piekielnicy - w tej gildii mogą być tylko sukkuby.nic o niej nie wiedomo oprócz tego , że jej siedzibą jest dawny dwór Andukara.
2.Kult Sakkary - kult Sakkary jest najdawniejszą gildią i wiedzą o niej tylko wtajemniczeni.
3.Etterna - kult żywych wulkanów istniejący tylko na przełęczy Wyvern.

No i jak?
Myślę , że to także gotowe FAQ fabularne. Resztę pozostawię przyszłym adminą, oczywiście jeśli projekt przejdzie :) .
Ostatnio zmieniony przez argon-bei 2010-06-07, 15:15, w całości zmieniany 1 raz  

deaht 
Wystrzeliwacz!

Wersja gry S1: ZE KK: 2.28
Wersja gry S2: 2.43
Platforma S2: PC
Wysłany: 2010-06-07, 19:16   

[quote="argon-bei"]Moja koncepcja jest następująca. W poniższym poście zaprezętuję wam version 1.0 naszego pbf-a.

Nazwa: Przekleństwo Ankarii
Historia:
19 lat po wydarzeniach z S1 w Ankarii pojawiają się tajemnicze stowarzyszenia skupiające się na jednym z podanych celów: zostać władcami Ankarii i siać tyranię i pandemonium, lub walczyć z tymi pierwszymi i pomagać cesarzowi De Le Pegordde. Ty bohaterze chcesz dołączyć do jednej z takich gildii. Bogowie zsyłają na Ankarię przekleństwa nieurodzaju i klęsk żywiołowych. Co wybierzesz? Zło czy dobro? Rękojeść miecza w dłoni czy jego ostrze w brzuchu? Wybór masz mały. Ręce ewentualnie umyjesz później...z krwi.
Klasy:
Jeździec - konny tropiciel i assasyn mistrz łuku, noża i maskowania się
Gladiator - potężny ciężkozbrojny woj niedawno wypuszczony z niewoli. Nikt nie dorówna jego sile
Mag myśliciel - Tajemne zwoje, zakurzone piwnice to jego świat. Uważa, że walka orężem jest czymś prymitywnym. Mg myśliciel to urodzony dyplomata i strateg.
Mag bojowy - Odrzucili nauki myślicieli i skierowali się na stronę oręża wzmocnionego magią.
Technik - technik jest wszystkimi rzemieślnikami naraz i jak nikt zna się na... technice.
Rasy:
Krasnolud - Karzełek z brodą, mistrz techniki
Sukkub - diabeł/wiedźma w zależności od płci jest potężnym stworzeniem babrającym się w magii piekieł
Mroczny elf - urodzony zabójca, zazwyczaj lekkozbrojny
Człowiek - po prostu człowiek
Wysoki elf - elf wysokiego rodu. Urodzony łucznik.
Gildie:
a.dobre:
1.Ród podziemi - głównie krasnoludzka gildia mająca zamiar zawładnąć podziemiem i sprzeciwwstawić się kultowi Sakkary. Swą bazę ma w podziemiach.
2.Tropiciele - Do tej gildii często dołąnczają się ludzie, wysokie elfy i mroczne elfy. Są to urodzeni zabójcy, tropiciele i zwiadowcy
3.Wodnicy - Do tej gildii ciągną wszystkie rasy. Nabór jest darmowy a gildia jest najbogatsza. Swą bazę ma w starej twierdzy Demoreya.
b.złe:
1.Piekielnicy - w tej gildii mogą być tylko sukkuby.nic o niej nie wiedomo oprócz tego , że jej siedzibą jest dawny dwór Andukara.
2.Kult Sakkary - kult Sakkary jest najdawniejszą gildią i wiedzą o niej tylko wtajemniczeni.
3.Etterna - kult żywych wulkanów istniejący tylko na przełęczy Wyvern.

No i jak?
Myślę , że to także gotowe FAQ fabularne. Resztę pozostawię przyszłym adminą, oczywiście jeśli projekt przejdzie :) .[/quote]

Może być. Korektę ras i profesji zrobi się i będzie wszystko piękne.
Teraz wymyślić nowe umiejętności i CA.

Jak coś pisać na xfire, PW.

Akila 
No Risk - No Fun

Wersja gry S1: UW: 2.28
Wysłany: 2010-06-07, 20:32   

Ja bym wolał klasy CA itp. jak w S1/S2 :)

Shei 
Rest in Pieces

Wersja gry S2: ZE: 2.65.2
Wersja gry SC: Citadel
Platforma SC: PC
Wersja gry S3: FE
Platforma S3: PC
Wysłany: 2010-06-08, 11:45   

Co do Vallheru, to już kiedyś się tym bawiłem, starsi użytkownicy może pamiętają. Za dużo roboty jest przy zmienianiu tego wszystkiego, a wcześniej jeszcze zbyt dobrze na takich skryptach się nie znałem, więc dodatkowo było trudniej :P Jak bym miał kiedyś w przyszłości coś więcej czasu, to może bym się pobawił jeszcze raz, ale to dopiero w przyszłości :P

A co do tego pbf, to też by trzeba mieć czas chyba na to, żeby być taki jakby GM? Nie wczytywałem się dokładnie :P Ja dział mogę udostępnić, ale raczej nie mam czasu zbytnio na bawienie się w to, więc jak chcecie. Jeżeli ktoś by mógł to nadzorować jakoś, to można spróbować.

deaht 
Wystrzeliwacz!

Wersja gry S1: ZE KK: 2.28
Wysłany: 2010-06-08, 13:09   

Można zrobić ankietę z zapytaniem: Czy chciałbyś/chciałbyś żeby na forum powstała gra PBF.
I nabór na MG można zrobić. Polegałby na tym że przyszły MG musi opisać krótką grę rekrutanta MG'ów.

Jak coś pisać na xfire, PW.

argon-bei 
Krasnolud bojowy

Wersja gry S1: Nie mam gry
Wysłany: 2010-06-10, 11:29   

Dziękuję za akceptacje mojego pomysłu. Mam nadzieję, że wszystko pojdzie dobrze.

Survival234 
Aerandir

Wersja gry S1: S+: 1.8.96
Wysłany: 2011-07-15, 16:30   

Czy ktoś wie jak idą pracę nad tym PBF-em czy on w ogóle powstaje?

Thecmelion 
TheC(melion) :P

Klan S1: [SF] Black Hand
Wersja gry S2: ZE: 2.65.2
Klan S2: Nie dotyczy :)
Wersja gry S3: Nie mam gry
Wysłany: 2011-07-15, 16:37   

[b]Survival234[/b], nic nie idzie, bo to była tylko koncepcja i pomysły. :roll:

Survival234 
Aerandir

Wysłany: 2011-07-18, 12:20   

aha, no troche szkoda, bo chetnie wzialbym w czyms takim udzial xD

Meredith 
Awww, so cute D:

Ostrzeżeń:
 2/7/9
Wysłany: 2011-07-18, 15:27   

A mam takie jedno pytanie - czy to znaczy, że nie będzie nic takiego? Po pomysł wydaje się być dość ciekawy, jednak wymagający dopracowania. Nawet mogłabym spróbować coś wymyślić, ale nie chce mi się pisać, jeśli to projekt 'zamknięty' :P

Survival234 
Aerandir

Wysłany: 2011-07-20, 15:27   

No chyba nie będzie. Można w sumie zebrać ekipę i spróbować zrobić PBF-a

Odpowiedz do tematu